Komentáře ke článku

JIŘINA (53): Můj manžel šmíruje ženy. Je to úchyl?

2. 4. 2017 | Jiřina načapala manžela v dost delikátní situaci. Neví, co si o…

Přidat příspěvek
Babaloo55 Reagovat 23. 5. 2017 20:27

Mě by zajímalo, co by vlastně chtěla nahlásit. Trestný čin? Jaký? Že manžel očumuje holky, při tom onanuje a ona ho očumuje při tom onanování? Tak to by mohly být trestné činy hned dva. Naše máti by řekla: Bože, Bože, proč dals dušu do barana?

j66 Reagovat 6. 4. 2017 15:20

Mata69: Všichni lesáci myslivci určitě nejsou :-)) Sama jsem slyšena od někrterých, že myslivci jsou v lese škodná. Vlastně i zvěř je škodná, protože u nás jsou hospodářské lesy a ta zvěř okusuje stromy tím zvyšuje náklady a vlastně v lese překáží .:-))

Mata69 Reagovat 5. 4. 2017 16:09

lapis: :-) taky možnost. ;-)

lapis Reagovat 5. 4. 2017 15:29

Mata69: Co takhle zajít za panem farářem, aby jí poradil, nebo těm holkám domluvil?

lapis Reagovat 5. 4. 2017 15:25

lebahu: Máte pravdu, ale třeba tam čekal na vydru a ty holky mu ji plašily.

Mata69 Reagovat 5. 4. 2017 11:05

helza: no jasně, že jsou myslivci. Spíš jsme tu vedly polemiku, že myslivec není povolání. ;-) A tudíž to ukazuje na neznalost autora článku.

helza Reagovat 5. 4. 2017 09:41

Mata69: No, řekla bych, že hajnej, potažmo revírník může být i myslivec. Tedy všichni známí, včetně exšvagra, kteří studovali lesnickou školu a posléze z nich byli hajní, co bydleli v hájovně (v případě střední školy), či lesní, kteří bydleli v lesovně (v případě VŠ), šli na tu školu proto, že byli zapálení myslivci a těmi samozřejmě i zůstali. No, ten článek byl o jiném problému, než o profesích lesních pánů, takže tohle Jiřina nijak neřešila.

Mata69 Reagovat 4. 4. 2017 13:46

j66: no tak revírník no...je to hajnej :-)) Každopádně ten z článku nebude asi ani jedno. ;-)

lebahu Reagovat 4. 4. 2017 13:30

Hlavně jí neraďte, ať se tam jde koupat taky bez plavek. Ten chlap už je tak dost chudák. jde si takhle k rybníku, těší se na hezký holky... no a ty vo.e, jeho stará! :-D

j66 Reagovat 4. 4. 2017 12:59

Mata69: Myslivec nemusí být jen zájmová činnost, ale může to být také správce honitby. Což je nicméně úplně jiná funkce než revírník nebo hajný. .................Prostě manžel Jiřiny (53) nemá s lesem nic společného, protože jinak by nespletla všechno dohromady :-))

j66 Reagovat 4. 4. 2017 12:50

Mata69: To máte mylné info :-) Hajný dnes označuje jiné pracovní zařazení než přeed 30-ti lety. To co dělal hajný před 30-ti lety dnes vykonává revírník , tj. správce lesa. Ve Lesy ČR nepacuje žádný hajný , ale pouze revírníci. Jako hajný se v současnosti označuje funkce ve firmě, kterou si správce lesa - revírník najímá na pěstební (těžební) činnost. A s tím služebním bytem v "hájovně" to také je dnes trochu jinak.

Mata69 Reagovat 4. 4. 2017 07:00

aledost: dnes je myslivec taky zájmová činnost, ne povolání, ten, co bydlí v hájence (v přiděleném domě na okraji lesa) je hajný :-) A hajný bylo povolání i před 30ti lety. Takové detaily od zdejších článků, ale nemůžeš očekávat :-) Pro autora je ten, kdo chodí po lese - myslivec.

aledost Reagovat 3. 4. 2017 23:56

Zřejmě to je aprílový článek, protože pár věcí tam nehraje. Nejvíc mě praštilo do očí - " Tou dobou už pracoval v lese a brzy měl mít jakožto myslivec přidělený dům na jeho kraji." - to je pitomina. :-/ Před 30 lety nebylo myslivectví povolání, pouze zájmová činnost.

ruzickaa Reagovat 3. 4. 2017 14:44

To je snad nějaká sranda ne to nemůže být ani pravda jak manželka sleduje svého manžela jak se ukájí u rybníka v kterém se koupou nahé ženy a ještě se ptá jestli ho má udat na policii.No tak na té policii by se asi smíchy potrhaly .

Zebruška Reagovat 3. 4. 2017 11:39

Mata69: to je jak z Dikobrazu :-)))))

Zebruška Reagovat 3. 4. 2017 11:39

A k příběhu - asi jako první by mě v takovém případě napadlo zaběhnout si taky honem zaplavat na adama, aby ten můj měl na co koukat :-) Ale jinak mě taky spíš zaráží, že paní trávila celé léto tím, že chodila šmírovat muže, jak masturbuje v lese a přitom s ním o tom nezavedla řeč. Jako že se dívá na mladý nahatý holky, to by mi nijak divný nepřipadalo, to snad není muže, který by takovému pohledu odolal. A jestli on jako myslivec je celý den po lese, ví, že za bukem se mu bez zábran promenujou hezký děvčata, sám doma už nemá nic, ani ten manželský sex po třiceti letech, tak co by se nekoukal - holky s tím musí počítat, že je může někdo vidět a očumovat a asi jim to moc nevadí. Po pravdě, kdyby se tam koupali bez plavek pěkní kluci a já chodila kolem, taky bych asi ráda koukla :-) Trochu jako problém bych viděla to, co u toho dělá. Tedy ne že by to tak zaráželo, když sex doma už nemá, ale určitě bych muži řekla, že jsem ho u toho už několikrát viděla a že tudíž nemusím být jediná, kdo o něm ví. A že by z toho mohla být ještě pěkná ostuda po dědině pro celou rodinu a o to že by asi taky nestál. Jestli je voyer, těko říct - může být, ale taky k tomu mohl přijít vpodstatě náhodou. Třeba stačilo, aby jednou při okukování nevydržel a napadlo ho si udělat dobře, zjistil, že to pro něj funguje jako celkem dobrá náhražka sexu, a stal se mu z toho zvyk. Kdyby měl doma normální sex, tak by to třeba vůbec nepotřeboval. A třeba by si úplně stejně užil doma u porna, ale jestli má paní takové názory na okukování holek, tak může mít pocit, že i porno je pro úchyly a pán třeba ví, že koukat doma radši ne, aby nebyl poprask. Tak mu nakonec nezbude než jít někam do lesa a chovat se jak puboš, který neví, kde by, jak by... Asi by místo udávání na policii paní mohla vytvořit doma trochu vstřícnější a intimnější atmosféru a pak by se uvidělo.

Mata69 Reagovat 3. 4. 2017 11:38

Zebruška: a policista se zeptá: "a jak to paní víte, že to dělá?" a paní na to: "já ho tam denně chodím šmírovat!" :-)))

Zebruška Reagovat 3. 4. 2017 11:25

Tak já už si představuju, jak paní jde na policici - a prosím vás ten můj chodí do lesa očumovat mladý holky a ještě si u toho dělá dobře, no ještěže s takovým úchylem už léta nemám sex :-)))) Takové udání by si asi policisti dlouho pamatovali :-)

farah.farah Reagovat 3. 4. 2017 10:27

Mata69: to souhls to jsem taky psala níže že její chování je ještě divnější než jeho, že ho tam chodí denně sledovat a msíto aby si s ním nejdřív promluvila tak uvažuje o udání na policii, to je hodně divné.....

Elynor Reagovat 3. 4. 2017 10:01

Mata69: vliv propagandy - vzor Pavlík Morozov? I když na to je paní příliš mladá, ta už to nemohla zažít z první ruky... možná je to taková lidská přirozenost, svěřovat se autoritám... ale zase v tomto státě měla policie respekt a autoritu naposledy za Rakouska. Nebo to má z Troškových filmů - "já bych to práskla, velebnosti" - každopádně je to smutný příběh.

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit