Kouzlo Vánoc: Poslal cizí dívce dárek a za 11 let ji žádal o ruku

| Autor: Marta Pušová | Rubrika: Láska a vztahy

Některé životní příběhy jsou skutečně kouzelné. Neuvěřitelnou historku o svém seznámení mohou vyprávět manželé Joana a Tyler Wolfovi. Joana totiž od svého manžela dostala dárek 11 let předtím, než se seznámili!

Když bylo malému Tylerovi z amerického státu Idaho sedm let, zapojil se do charitativního programu Operation Christmas Child, prostřednictvím kterého posílal chudým dětem na Filipíny k Vánocům krabici plnou hraček. A právě tu dostala malá filipínská dívka Joana.

Joana si převzala krabici plnou dárků v nedělní škole Quezon City na předměstí filipínské Manily a krom krásných hraček v ní navíc našla fotografii malého blonďatého chlapce a také jeho jméno a adresu. Joaně udělaly dárky velkou radost, a tak se rozhodla, že neznámému chlapci z Ameriky napíše a poděkuje mu. Tyler však její dopis z neznámých důvodů nikdy nedostal.

Joana ale na štědrého dárce nepřestala myslet celých 11 let a i když se nikdy nedočkala odpovědi, rozhodla se ho vyhledat a poděkovat mu znovu. K pátrání si zvolila sociální síť Facebook. Když ale zadala do vyhledávače jeho jméno, vyběhly jí stovky chlapců se jménem Tyler Wolf. Zaměřila se na ty ze státu Idaho a nakonec napsala jednomu, který se nejvíce podobal klukovi z vybledlé fotografie. Poslala mu žádost o přátelství a čekala, co se bude dít dál.

Tyler Wolf překvapivě její žádost přijal, a tak začala jejich komunikace. Postupem času si psali čím dál častěji, zjišťovali, že mají společné zájmy, touhy i sny. Posílali si také dopisy a fotografie a postupem času jejich virtuální přátelství přerostlo v lásku, ačkoliv se vlastně nikdy neviděli. A právě tento problém chtěli vyřešit.

Tylerovi se nakonec podařilo našetřit peníze na letenku a v červnu 2013 se tak mohl za svojí osudovou láskou vydat. Poprvé cestoval sám a poprvé tak daleko – přes celý svět až do Asie. „V okamžiku, když jsem ho spatřila poprvé tváří v tvář, cítila jsem obrovskou radost. Až jsem se rozplakala,” vzpomíná Joana.

Tyler tehdy strávil na Filipínách pouhých 10 dní, během kterých požádal Joanina otce, zda může s jeho dcerou chodit. Otec mu dal požehnání, a tak mohla jejich láska dál pokračovat. Pořád je ale dělila obrovská vzdálenost a Tyler cítil, že potřebuje mít Joanu po svém boku. Vzal si proto ještě noční brigádu na železnici a snažil se ušetřit každý dolar, aby se za svojí láskou mohl co nejdřív vrátit, tentokrát už s jasným cílem.

Jeho druhá návštěva se protáhla na celý měsíc, během kterého požádal Joanina otce o ruku jeho dcery. Zásnuby se tak odehrály v Manile, svatba už ale proběhla na farmě Tylerových rodičů v Idahu. Jako svatební dar nechtěli novomanželé Wolfovi nic pro sebe. Požádali svatebčany, aby každý přinesl krabici od bot plnou dárků.

„S tím nápadem přišla vlastně moje matka,” vypráví Tyler o tom, jak přišli na velice netradiční svatební dar. „Byla to právě akce Operation Christmas Child, co nás svedlo dohromady, a proto jsme chtěli, aby se stala součástí naší svatební oslavy,” dodává.

Darů se sešlo opravdu hodně a šťastní novomanželé je společně odvezli do organizace, kde se zároveň podělili o svůj životní příběh. „Pamatuji si, jak jsem byl jako malý kluk nadšený, že ty malé dárečky, které balím do krabice od bot, udělají nějakému jinému dítěti na druhé straně světa radost,” vzpomíná s tím, že v této tradici budou s manželkou pokračovat. „Kdo by to byl řekl, kolik radosti mi tahle krabice jednou přinese,“ říká šťastný Tyler dnes.

Další články z rubriky

Hana Gregorová není jediná! I my jsme si nabrnkly pitomce

Hana Gregorová není jediná! I my jsme si nabrnkly pitomce

Včera | Českým showbyznysem v posledních dnech otřásá rozchod herečky Hany Gregorové s o dvaatřicet let…

Pomluvy, sex, prosby: 6 věcí, kterým se po rozvodu vyhnout

Pomluvy, sex, prosby: 6 věcí, kterým se po rozvodu vyhnout

21. 9. | 1 | V Čechách se rozvádí každé druhé manželství. Potkal rozvod i vás a nevíte, jak se s ním vyrovnat?…

SILVIE (44): Vyměnily jsme si se sousedkou muže, lidi to nechápou

SILVIE (44): Vyměnily jsme si se sousedkou muže, lidi to nechápou

21. 9. | 17 | Silvie měla spokojené manželství, ale přesto se nakonec zamilovala do souseda. Myslela si, že půjde…

Hnusí se vám polykání spermatu? Zvažte to, podle lékařů je to zdravé!

Hnusí se vám polykání spermatu? Zvažte to, podle lékařů je to zdravé!

19. 9. | Muži to milují, ženy většinou nesnáší. Máte při orálním sexu problém s polykáním spermatu, i když…