Můj muž je posedlý těhotnými ženami

| Autor: redakce | Rubrika: Láska a vztahy

Je hezké, když žena připadá muži atraktivní i v době těhotenství. Zdá se ale, že v případě naší čtenářky to přerostlo únosnou mez...„Asi jsem už hysterická, jak říkají mí kamarádi, ale já ve svém okolí nemůžu vystát jedinou těhotnou ženu. Pokaždé, když se dozvím, že některá z našich známých je v jiném stavu, polije mě horko. Kdo nezažil, nepochopí. Můj manžel je totiž posedlý těhotnými ženami.

Ne že by je chtěl přímo do postele, tak daleko to naštěstí nedošlo, ale i tak jsem z něj zoufalá. Možná jsem jen přecitlivělá, ale posuďte sami.

Když jsem se s manželem seznámila, byla jsem vykulená středoškolačka, zatímco jemu už bylo 25. Asi po roce našeho vztahu začal mluvit o dětech, přestože já studovala teprve 3. ročník gymnázia. Tenkrát mi to ještě divné nepřipadalo a myslela jsem si, jak moc mě miluje.

Vdávala jsem se ve 20 letech, z lásky, s příslibem manželovi, že s dítětem nebudeme otálet. Otěhotněla jsem brzy. Jenže v tom okamžiku začalo něco, co by mě ani ve snu nenapadlo. Od chvíle, kdy jsem manželovi ukázala pozitivní těhotenský test, se změnil takřka od základu.

Nevím, jak to nejlépe popsat, ale udělal si ze mě bohyni. A nutno podotknout, že já o to vůbec nestála. Zatímco jsem unavená a bílá jako stěna běhala každou chvíli zvracet, můj manžel obvolával veškeré příbuzenstvo a všechny naše společné přátele a všem jim sáhodlouze vykládal, že už „jsme těhotný“.

Nakoupil veškerou dostupnou literaturu o těhotenství, ale hlavně - nový foťák. Denně mě nutil pózovat a fotil mé rostoucí bříško, zepředu, z profilu, zespodu. Fotky si archivoval a popisoval do nejmenšího detailu. Jeho neustávající pozornost mě zprvu těšila, ale nějak jsem postupně nabývala dojmu, že více než já ho fascinuje pouze moje břicho. Tak to trvalo celé těhotenství a mě to dohánělo k šílenství.

Naštěstí se po 9 měsících narodil náš syn a všechno utichlo. Manžel byl sice šťastný, Péťu má rád a vzorně se o něj stará, ale ty záblesky z jeho očí po porodu zmizely. Foťák uklidil do skříně a žili jsme zase normálním životem.

Ne ale nadlouho. Po roce totiž otěhotněla švagrová. Zatímco jeho „řádění“ při mém těhotenství by se ještě dalo pochopit, že totéž předvede i u ní, to už bylo i na mě moc.

Začal k nám bratra se švagrovou dokola zvát na návštěvu, přestože dřív se u nás stavili maximálně na Vánoce. Když dorazili, motal se stále jen kolem ní a skládal jí jeden kompliment za druhým, jak jí to sluší, jaká je krásná matka, jak září a takové ty řeči. Samozřejmě že vyhrabal i foťák. V okamžiku, kdy chtěl začít zvěčňovat její zatím ještě ploché břicho, jsem už zasáhla a vysvětlila mu, že se chová krajně nevhodně. Sice vůbec nechápal, o čem mluvím, ale přestal.

Když pominu detaily, které si asi už snadno domyslíte, tak nejhorší na tom je, že mu to dodneška zůstalo. Kdykoliv se v našem okolí objeví těhotná žena, mému manželovi se rozsvítí oči a chová se doslova, jako by byl jejím stavem hypnotizován. Mně pak nezbývá než se omlouvat a tiše skřípět zubama. A přemýšlet, zda nakonec nejsem ta divná já.“


autor: Lucie Peterová

Další články z rubriky

ADRIANA (39): Můj tchán se mnou flirtuje, začíná být dotěrný

ADRIANA (39): Můj tchán se mnou flirtuje, začíná být dotěrný

Včera | 6 | Adriana řeší malé rodinné drama, o kterém nechce nikomu říct. Jestli ale něco brzy neudělá, mohly…

Polibky, snídaně, úsměvy: 6 důkazů, že vám to vydrží navždy

Polibky, snídaně, úsměvy: 6 důkazů, že vám to vydrží navždy

29. 4. | 1 | V zemi s tak vysokou rozvodovostí, jako je Česká republika, se dost těžko věří na lásku na celý…

MARKÉTA (45): Přišla jsem manželovi na nevěru, už mu nevěřím

MARKÉTA (45): Přišla jsem manželovi na nevěru, už mu nevěřím

27. 4. | 4 | Markéta má fungující manželství, hodné děti a vlastně si nemá na co stěžovat. Jenže nedávno…

Ženy přiznaly: Trapné okamžiky, kdy nás někdo nachytal při sexu

Ženy přiznaly: Trapné okamžiky, kdy nás někdo nachytal při sexu

27. 4. | Určitě každá z nás má na kontě nějaký ten sexuální trapas, a tak se jistě shodneme, že mezi ty…