Náhrdelník Manuálu úspěšné ženy je na světě!

| Autor: redakce | Rubrika: Láska a vztahy

Dlouho avizovaný náhrdelník, který pro Manuál úspěšné ženy (MUŽ) vytvářela společnost Pearl Bohemica, je na světě! Je určen každému, kdo chce přispět na dobrou věc a v rámci charitativní části projektu si náhrdelník zakoupí pro sebe či své blízké.

Celý výtěžek z prodeje šperku bude věnován jedné konkrétní ženě, jíž finanční částka alespoň zčásti pomůže v jejím dalším životě. ,,Při výběru jsme spolupracovali s Nadačním fondem SLUNCE, který vznikl za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami. Paní Dr. Blanka Dvořáková je opravdová profesionálka se srdcem na pravém místě. Není jí lhostejný osud lidí, kterým život nepřál a kteří třeba nedostali takovou šanci něco dokázat,“ říká Eva Čejková, zakladatelka projektu.

Náhrdelník pochází z dílny českého výrobce tradiční české bižuterie Pearl Bohemica, který na sebe převzal veškeré náklady na výrobu. „Rádi jsme se do projektu zapojili,“ říká David Hlaváč, ředitel společnosti Pearl Bohemica, „protože je naším cílem pomáhat dobrým myšlenkám i projektům.“ Společnost např. podporuje Domov Sue Ryder, o.p.s, či společnost DUHA. Designér společnosti Pearl Bohemica Jan Jaroš dostal nelehký úkol – vytvořit elegantní náhrdelník, jenž bude zobrazovat čistotu, pokoru, ale také krásu a svým způsobem i úspěšnost. „Pro srdce náhrdelníku zvolil perlu, která je symbolem čistoty, pokory, ale i krásy a zároveň vzácnosti. Perlu obklopují dva stříbrné kruhy, jenž symbolizují věčnost,“ říká David Hlaváč. „Náhrdelník působí lehce a elegantně, věřím, že úkol byl splněn,“ dodává.

Máte zájem si náhrdelník zakoupit? Ozdobit se elegantním doplňkem a ještě mít hřejivý pocit z toho, že koupí šperku jste pomohli ženě, která třeba neměla tolik štěstí v životě jako vy, je přece nádherný pocit!
Náhrdelník bude k zakoupení na I. výroční konferenci (26. května 2007 v Grandhotelu Bohemia) „Manuálu úspěšné ženy“ a poté na internetových stránkách www.manualzeny.cz, které budou spuštěny ve stejný den a kde si jej budete moci objednat na dobírku. Cena náhrdelníku činí 150,- Kč a celá částka z prodeje je věnována vybrané ženě. Pokud byste jej chtěli objednat již dnes, můžete tak učinit prostřednictvím emailu: info@manualzeny.cz. Děkujeme!


O projektu Manuál úspěšné ženy
Projekt vznikl ve společnosti ConPro, záštitu nad ním převzala paní Eliška Hašková Coolidge, držitelka ocenění „Významná Češka v zahraničí“. Mezi speakery na konferenci vystoupí: Miroslava Němcová, 1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, Milada Karasová, majitelka světoznámé modelingové agentury Czechoslovak Models, Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc., vedoucí lékař kliniky Esthé, Vlasta Libotovská, kosmetička a majitelka kosmetických salónů VALI, Heidi Janků a Jaroslava Křepelková, majitelka vlasového studia Simply Hair, PhDr. Marta Boučková, psycholožka, Ing. Miroslav Ševčík, předseda Liberálního institutu a MUDR. Jan Cimický, vynikající český psychiatr.


O Nadačním fondu SLUNCE pro všechny
Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami. Více na www.slunce.info.

O společnosti PEARL BOHEMICA
Český výrobce tradiční jablonecké bižuterie a lídr ve výrobě imitovaných perel dodává na český i zahraniční trh módní kolekce bižuterie dle posledních světových trendů. Společnost spolupracuje s předními módními návrháři – Josefem Ťapťuchem, Beátou Rajskou, Evou Brzákovou, Hanou Sedláčkovou a dalšími. Více na www.pearlbohemica.eu.


zdroj: ConPro, s.r.o.
www.manualzeny.cz

Další články z rubriky

Hnusí se vám polykání spermatu? Zvažte to, podle lékařů je to zdravé!

Hnusí se vám polykání spermatu? Zvažte to, podle lékařů je to zdravé!

Včera | Muži to milují, ženy většinou nesnáší. Máte při orálním sexu problém s polykáním spermatu, i když…

MIRKA (48): Opustila jsem manžela, byla to chyba. Teď se chci vrátit

MIRKA (48): Opustila jsem manžela, byla to chyba. Teď se chci vrátit

18. 9. | 1 | Mirka má pocit, že si zkazila život. Podlehla touze a opustila manžela kvůli mladšímu muži. Teď…

Jana (52): Manžel si našel milenku, teď s ní čeká dítě. Rozvod nechce

Jana (52): Manžel si našel milenku, teď s ní čeká dítě. Rozvod nechce

17. 9. | 10 | Jana vcelku chápala, když si manžel pořídil milenku. Žilo se jim spolu dobře, byli vlastně nejlepší…

Staňte se královnou orálního sexu: Jak dlouho mu dopřát potěšení?

Staňte se královnou orálního sexu: Jak dlouho mu dopřát potěšení?

16. 9. | Jistě pro vás není žádnou novinkou, že muži milují orální sex. Neexistuje na něj žádný přesný návod…