Nejvyšší čas obstarat vánoční dárky. Čím letos zaručeně potěšíte?

| Autor: PR | Rubrika: Láska a vztahy | komerční sdělení

Vánoce se pomalu ale jistě blíží. Pokud se chcete vyhnout hektickému prosincovému pobíhání po přeplněných nákupních centrech, doporučujeme vánoční dárky nakoupit včas z klidu domova. Nač nákupy odkládat – udělejte si dnes večer čas, pohodlně se usaďte na svém gauči, dopřejte si třeba sklenku dobrého vína a vyberte si z toho nejlepšího, co svět parfémů a kosmetiky nabízí.

Pro každého člena rodiny něco

Co jen letos pořídit babičce? A maminka už další novou pánev nepotřebuje… Tápete, přemýšlíte a nápady stále nepřicházejí? Inspirujte se ve speciálním vánočním rozcestníku, kde naleznete ty nejlepší a nejvychytanější tipy na vánoční dárky přehledně na jenom místě. Použitím jednoduchých filtrů můžete vybírat dárky pro bratra, babičku, luxusní dárky pro opravdové fajnšmekry či ušetřit nějakou tu korunu v kategorii za pakatel.

Dámská vůně, se kterou vždy zabodujete

Ikonická vůně Giorgio Armani Si je sázkou na jistotu. Sladký, růžový mix dokáže v jediném okamžiku rozzářit oči každé ženy. Jediné přivonění a Si se stane navždy součástí vašeho života. Poměrně výrazná vůně vás v prvé řadě upoutá dominantní směsicí vanilky a černého rybízu, se kterými tvůrce rozhodně nešetřil. Nechybí ani trendy pačuli, které se stalo novodobou top složkou posledních let. Elegantní a velmi sexy dámská vůně Giorgio Armani Si bude vhodným dárkem pro maminku, přítelkyni či sestru, které si libují v módě.

Vášnivá a přitažlivá pánská vůně

Vyberte svému drahému protějšku vůni přesně podle svého gusta. Smyslnou, sexy, dravou,… Takovou, které jen těžko odoláte. Na pánské vůni Hugo Boss Boss The Scent si snadno vybudujete závislost. Ty nejvybranější ingredience a jedinečné vonné esence z Afriky utvářejí tuto charismatickou pánskou vůni. Mix pikantního zázvoru, exotické maninky (vůně připomínající rum a mučenku), levandule a kůže vás zahalí do smyslných tónů, kterých si budete užívat po dlouhé hodiny.

Londýn, móda a květinová vůně

I když počasí není přesně podle vaši představ, nenechte si pokazit náladu. Unikátní dámská vůně Burberry My Burberry bude skvělým dárkem pro všechny ženy, které dávají přednost nekomplikovaným, spíše květinovým vůním a rády poznávají svět kolem sebe. Stylový dárek pro milovnici módy. S vůní My Burberry se budete cítit trendy a přirozeně za každých okolností. Opulentní, ovocně-květinový mix je tvořen směsicí svěží mandarinky, jemnou vůní hrachoru a hlavně opojnou kytici z růží, frézie a pelargónie.

Další články z rubriky

PETRA (48): Po roce jsem vzala zpátky svého muže. Učím se s ním zas žít

PETRA (48): Po roce jsem vzala zpátky svého muže. Učím se s ním zas žít

Včera | 5 | Vydržet v jednom vztahu celý život není jednoduché. Někdy už člověk nemůže dál, když se s partnerem…

Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte

Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte

20. 1. | Možná vám občas proběhne hlavou otázka, jestli prožíváte ten nejlepší sex v životě, nebo vás ještě…

Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly

Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly

17. 1. | 6 | Nevěra je velmi často diskutované téma a také jeden ze základních bodů, které po sobě partneři ve…

Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru?

Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru?

16. 1. | Na trhu existuje spousta pomocníků, jejichž prostřednictvím docílíte při masturbaci orgasmu, ne…