Nejvyšší čas obstarat vánoční dárky. Čím letos zaručeně potěšíte?

| Autor: PR | Rubrika: Láska a vztahy | komerční sdělení

Vánoce se pomalu ale jistě blíží. Pokud se chcete vyhnout hektickému prosincovému pobíhání po přeplněných nákupních centrech, doporučujeme vánoční dárky nakoupit včas z klidu domova. Nač nákupy odkládat – udělejte si dnes večer čas, pohodlně se usaďte na svém gauči, dopřejte si třeba sklenku dobrého vína a vyberte si z toho nejlepšího, co svět parfémů a kosmetiky nabízí.

Pro každého člena rodiny něco

Co jen letos pořídit babičce? A maminka už další novou pánev nepotřebuje… Tápete, přemýšlíte a nápady stále nepřicházejí? Inspirujte se ve speciálním vánočním rozcestníku, kde naleznete ty nejlepší a nejvychytanější tipy na vánoční dárky přehledně na jenom místě. Použitím jednoduchých filtrů můžete vybírat dárky pro bratra, babičku, luxusní dárky pro opravdové fajnšmekry či ušetřit nějakou tu korunu v kategorii za pakatel.

Dámská vůně, se kterou vždy zabodujete

Ikonická vůně Giorgio Armani Si je sázkou na jistotu. Sladký, růžový mix dokáže v jediném okamžiku rozzářit oči každé ženy. Jediné přivonění a Si se stane navždy součástí vašeho života. Poměrně výrazná vůně vás v prvé řadě upoutá dominantní směsicí vanilky a černého rybízu, se kterými tvůrce rozhodně nešetřil. Nechybí ani trendy pačuli, které se stalo novodobou top složkou posledních let. Elegantní a velmi sexy dámská vůně Giorgio Armani Si bude vhodným dárkem pro maminku, přítelkyni či sestru, které si libují v módě.

Vášnivá a přitažlivá pánská vůně

Vyberte svému drahému protějšku vůni přesně podle svého gusta. Smyslnou, sexy, dravou,… Takovou, které jen těžko odoláte. Na pánské vůni Hugo Boss Boss The Scent si snadno vybudujete závislost. Ty nejvybranější ingredience a jedinečné vonné esence z Afriky utvářejí tuto charismatickou pánskou vůni. Mix pikantního zázvoru, exotické maninky (vůně připomínající rum a mučenku), levandule a kůže vás zahalí do smyslných tónů, kterých si budete užívat po dlouhé hodiny.

Londýn, móda a květinová vůně

I když počasí není přesně podle vaši představ, nenechte si pokazit náladu. Unikátní dámská vůně Burberry My Burberry bude skvělým dárkem pro všechny ženy, které dávají přednost nekomplikovaným, spíše květinovým vůním a rády poznávají svět kolem sebe. Stylový dárek pro milovnici módy. S vůní My Burberry se budete cítit trendy a přirozeně za každých okolností. Opulentní, ovocně-květinový mix je tvořen směsicí svěží mandarinky, jemnou vůní hrachoru a hlavně opojnou kytici z růží, frézie a pelargónie.

Další články z rubriky

7 věcí, kterých si na vás muži při sexu vždy všimnou

7 věcí, kterých si na vás muži při sexu vždy všimnou

Včera | Myslíte si, že muži jde při sexu především o uspokojení a drobností kolem si nevšímá? Omyl! Chlapi…

ROMANA (47): Můj milenec je manžel mojí šéfové

ROMANA (47): Můj milenec je manžel mojí šéfové

16. 11. | 15 | Romana po rozvodu netoužila po žádném vážném vztahu, tak si našla ženatého milence. Jaký to asi…

Potvory dostanou, co chtějí! Naučte se jejich fígle!

Potvory dostanou, co chtějí! Naučte se jejich fígle!

15. 11. | Také se vždycky divíte, že muži leží u nohou těm největším potvorám? Možná je nejvyšší čas se od…

SIMONA (45): Nechala jsem se vydržovat, teď už mě nikdo nechce

SIMONA (45): Nechala jsem se vydržovat, teď už mě nikdo nechce

14. 11. | 13 | Simona si na jednu stranu žila život jako v pohádce, na druhou ale nemyslela na budoucnost. Teď…