Příběh Ireny (40) : Že čeká miminko, zjistila až v 6 měsíci!

| Autor: Martina Machová | Rubrika: Láska a vztahy

Možná máte ve svém okolí také nějaký neuvěřitelný příběh, kdy ženu či dívku překvapilo její těhotenství takřka na jeho konci. Paní Irena nedávno oslavila kulaté čtyřicetiny, děti má na střední škole, kariéru v plném proudu. Nepříjemné zdravotní problémy ji zaskočily nečekaně. Irena se oprávněně obávala vážné choroby, vážné to bylo, ale úplně jiným způsobem.

Příběh Ireny (40) : Že čeká miminko, zjistila až v 6 měsíci!

Příběh paní Ireny zní sice neuvěřitelně, ale kupodivu není ojedinělý a rozhodně ho neprožívají jen ženy jednoduché nebo mladičké nezkušené slečny. Paní Irena je velmi vitální čtyřicátnice a houževnatá matka šestnáctiletých dvojčat. Je několik let rozvedená, rodinu však umí skvěle zaopatřit, už 10 let vlastní a úspěšně provozuje malý kadeřnický salón s několika zaměstnanci.

Ač je Irena malé tělnatější postavy (což možná sehrálo svou roli v jejím kuriózním příběhu), patří k onomu typu vždy optimisticky naladěných kulatých dam sršících energií a šarmem. Ireninu kouzlu již přes dva roky naprosto podléhá Petr. Irena s ním nebydlí, Petr navíc vzhledem ke své práci hodně cestuje. A tak se nevídají příliš často.

I přesto, že jí bylo po porodu dvojčat (počatých po umělém oplodnění) taktně naznačeno, že vzhledem k anomálii dělohy je u ní přirozené otěhotnění jen velmi málo pravděpodobné, i tak si s přítelem vždy dávají pozor…

Po čtyřicítce se tloustne snadněji, budu muset začít cvičit!

Irena menstruovala celých šest měsíců svého utajeného těhotenství. V prvním trimestru ji bylo občas špatně, několikrát i zvracela, byla unavená, ale kdo není? Irena se s ničím „nemazala“, koneckonců vždy byla zvyklá zatnout zuby a „makat“, práci za ní nikdo neudělal. Takže rozhýbala i těhotenskou únavu a nevolnosti postupně odezněly. Natékající nohy připisovala na vrub své profesi a počínajícím problémům s křečovými žilami. Přibývající kila se ji rozlévala po těle tak nějak rovnoměrně, tuk si na jejím těle vždy obliboval zvláště stehna a již tak nápadně bujné poprsí. Mírně se zvětšující bříško byla novinka, ale už jí není dvacet a bude prostě muset začít cvičit!

Mám nádor!

Oba Ireny rodiče zemřeli na rakovinu, tatínek kvůli této nemoci bojoval na konci života se zadržováním tekutiny v dutině břišní. Břicho se v takových případech nápadně vyklenuje. Irena se postupem času začala obávat nejhoršího – únava, nevolnosti, časem i mírně vystouplé bříško – všechny tyto příznaky měl i tatínek. Když si Irena dala vše dohromady, propadla panice. Obvodní lékař, který byl seznámen s rodinnou anamnézou i Ireninými zdravotními problémy (i mizivou pravděpodobností normálně otěhotnět) ji ihned odeslal na sonografii.

„Nádor“ jménem Péťa

Na vyšetření ji doprovázel přítel, Irena potřebovala psychickou podporu. Vyšetření probíhalo z pohledu pacienta poměrně dramaticky, lékař seznámený s podezřením a rodinou anamnézou po několika minutách přivolal kolegyni, po chvíli špitání se oba začali naprosto nemístně uculovat. Lékař Ireně nakonec s vážnou tváří oznámil nyní již kultovní rodinnou větu: „Vážená paní, váš nádor má penis!“. Irena byla na začátku šestého měsíce těhotenství. Přítelovi oznámila, že se mu za necelé 4 měsíce narodí prvorozený syn (Péťa) a dcerám bráška. Ostatně dvojčata měla z maminčina nepoznaného těhotenství obrovskou legraci, a každé poučování ohledně jejich intimního života od té doby odbývaly slovy: „Ale maminko, zrovna TY nám máš co radit!“

Další články z rubriky

Nebaví se s vámi? Víme, co vězí za jeho mlčením

Nebaví se s vámi? Víme, co vězí za jeho mlčením

Včera | 2 | Máte občas pocit, jako byste při komunikaci s partnerem mluvila do dubu? Ať se snažíte, jak chcete,…

ŠTĚPÁNKA (44): Sestra mi přebírala kluky, teď si brousí život na manžela

ŠTĚPÁNKA (44): Sestra mi přebírala kluky, teď si brousí život na manžela

24. 7. | 8 | Štěpánka má se svou sestrou velmi napjaté vztahy. Starší Jitka jí několikrát zničila vztahy,…

Dana (46): Po dvaceti letech chodím s přítelem z mládí. A je to…

Dana (46): Po dvaceti letech chodím s přítelem z mládí. A je to…

23. 7. | 2 | Po dvou manželstvích zůstala Dana sama, a tak se po čtyřicítce ocitla v situaci, kdy začala hledat…

Neuspokojuje vás masturbace? Možná děláte něco špatně!

Neuspokojuje vás masturbace? Možná děláte něco špatně!

21. 7. | My ženy známe svoje tělo nejlépe a měly bychom vědět, co nám opravdu dělá dobře. Máte ale pocit, že…