Příběh Ireny (40) : Že čeká miminko, zjistila až v 6 měsíci!

| Autor: Martina Machová | Rubrika: Láska a vztahy

Možná máte ve svém okolí také nějaký neuvěřitelný příběh, kdy ženu či dívku překvapilo její těhotenství takřka na jeho konci. Paní Irena nedávno oslavila kulaté čtyřicetiny, děti má na střední škole, kariéru v plném proudu. Nepříjemné zdravotní problémy ji zaskočily nečekaně. Irena se oprávněně obávala vážné choroby, vážné to bylo, ale úplně jiným způsobem.

Příběh Ireny (40) : Že čeká miminko, zjistila až v 6 měsíci!

Příběh paní Ireny zní sice neuvěřitelně, ale kupodivu není ojedinělý a rozhodně ho neprožívají jen ženy jednoduché nebo mladičké nezkušené slečny. Paní Irena je velmi vitální čtyřicátnice a houževnatá matka šestnáctiletých dvojčat. Je několik let rozvedená, rodinu však umí skvěle zaopatřit, už 10 let vlastní a úspěšně provozuje malý kadeřnický salón s několika zaměstnanci.

Ač je Irena malé tělnatější postavy (což možná sehrálo svou roli v jejím kuriózním příběhu), patří k onomu typu vždy optimisticky naladěných kulatých dam sršících energií a šarmem. Ireninu kouzlu již přes dva roky naprosto podléhá Petr. Irena s ním nebydlí, Petr navíc vzhledem ke své práci hodně cestuje. A tak se nevídají příliš často.

I přesto, že jí bylo po porodu dvojčat (počatých po umělém oplodnění) taktně naznačeno, že vzhledem k anomálii dělohy je u ní přirozené otěhotnění jen velmi málo pravděpodobné, i tak si s přítelem vždy dávají pozor…

Po čtyřicítce se tloustne snadněji, budu muset začít cvičit!

Irena menstruovala celých šest měsíců svého utajeného těhotenství. V prvním trimestru ji bylo občas špatně, několikrát i zvracela, byla unavená, ale kdo není? Irena se s ničím „nemazala“, koneckonců vždy byla zvyklá zatnout zuby a „makat“, práci za ní nikdo neudělal. Takže rozhýbala i těhotenskou únavu a nevolnosti postupně odezněly. Natékající nohy připisovala na vrub své profesi a počínajícím problémům s křečovými žilami. Přibývající kila se ji rozlévala po těle tak nějak rovnoměrně, tuk si na jejím těle vždy obliboval zvláště stehna a již tak nápadně bujné poprsí. Mírně se zvětšující bříško byla novinka, ale už jí není dvacet a bude prostě muset začít cvičit!

Mám nádor!

Oba Ireny rodiče zemřeli na rakovinu, tatínek kvůli této nemoci bojoval na konci života se zadržováním tekutiny v dutině břišní. Břicho se v takových případech nápadně vyklenuje. Irena se postupem času začala obávat nejhoršího – únava, nevolnosti, časem i mírně vystouplé bříško – všechny tyto příznaky měl i tatínek. Když si Irena dala vše dohromady, propadla panice. Obvodní lékař, který byl seznámen s rodinnou anamnézou i Ireninými zdravotními problémy (i mizivou pravděpodobností normálně otěhotnět) ji ihned odeslal na sonografii.

„Nádor“ jménem Péťa

Na vyšetření ji doprovázel přítel, Irena potřebovala psychickou podporu. Vyšetření probíhalo z pohledu pacienta poměrně dramaticky, lékař seznámený s podezřením a rodinou anamnézou po několika minutách přivolal kolegyni, po chvíli špitání se oba začali naprosto nemístně uculovat. Lékař Ireně nakonec s vážnou tváří oznámil nyní již kultovní rodinnou větu: „Vážená paní, váš nádor má penis!“. Irena byla na začátku šestého měsíce těhotenství. Přítelovi oznámila, že se mu za necelé 4 měsíce narodí prvorozený syn (Péťa) a dcerám bráška. Ostatně dvojčata měla z maminčina nepoznaného těhotenství obrovskou legraci, a každé poučování ohledně jejich intimního života od té doby odbývaly slovy: „Ale maminko, zrovna TY nám máš co radit!“

Další články z rubriky

7 věcí, kterých si na vás muži při sexu vždy všimnou

7 věcí, kterých si na vás muži při sexu vždy všimnou

Včera | Myslíte si, že muži jde při sexu především o uspokojení a drobností kolem si nevšímá? Omyl! Chlapi…

ROMANA (47): Můj milenec je manžel mojí šéfové

ROMANA (47): Můj milenec je manžel mojí šéfové

16. 11. | 15 | Romana po rozvodu netoužila po žádném vážném vztahu, tak si našla ženatého milence. Jaký to asi…

Potvory dostanou, co chtějí! Naučte se jejich fígle!

Potvory dostanou, co chtějí! Naučte se jejich fígle!

15. 11. | Také se vždycky divíte, že muži leží u nohou těm největším potvorám? Možná je nejvyšší čas se od…

SIMONA (45): Nechala jsem se vydržovat, teď už mě nikdo nechce

SIMONA (45): Nechala jsem se vydržovat, teď už mě nikdo nechce

14. 11. | 13 | Simona si na jednu stranu žila život jako v pohádce, na druhou ale nemyslela na budoucnost. Teď…