Komentáře ke článku

Rozhádali jsme se kvůli volbě prezidenta. Doteď to…

4. 2. 2013 | Historicky první přímá volba prezidenta vzbudila vlnu emocí po…

Přidat příspěvek
Vendy12 Reagovat 4. 2. 2013 23:44

bohumil_vikl: a co na to tvoje partnerka???!!....shodli jste se?

Vendy12 Reagovat 4. 2. 2013 23:42

Nebojte, ono se to obrousí. Bylo to i tím, že jsme mohli poprvé volit hlavu státu svobodně. My jsme naštěstí s manželem zajedno, tak jsme si to spíš užívali, ale je pravda, že s kamarády jsme moc nediskutovali. Řekli jsme svůj názor , když se ptali, ale snažili jsme se nevnucovat a už vůbec ne hádat. I když se k tomu občas schylovalo. Příště budeme ostřílenější a kandidáti doufám také a slušnější.

Reikina Reagovat 4. 2. 2013 21:14

Plíce: přesně tak:))) jsem s manželem 27 let a ani jednou jsme nevolili stejně

Plíce Reagovat 4. 2. 2013 19:38

zuzkasim: :-) v ani jedněch volbách za těch 7 let co jsme s manželem spolu jsme se neshodli a přesto to není důvod proč se hádat, jak píšete, máme spoustu jiných důvodů pro dohadování

zuzkasim Reagovat 4. 2. 2013 18:16

Takhle vyostřená hádka kvůli volbám prezidenta? Nemáte vážnější problémy? Právo volit má každý člověk a právo mu do toho zasahovat nemá nikdo. Doma také nejsme v názorech na politiku zajedno, jsme schopní kvůli tomu vést naprosto zbytečnou debatu, ale takhle se rozhádat, na to máme osobnější problémy. Možná ani pro jednoho z nás není prezident osobou, která by se nás až tolik dotýkala. Po tom, co předvedl Klaus (jeho úžasná amnestie) už prostě od prezidenta nic neočekáváme.

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit