Rozžhavte odvážně postelovou atmosféru: Masturbaci oceníte vy i partner

| Autor: KK | Rubrika: Láska a vztahy

Chodíte s partnerem již nějaký ten pátek a připadá vám, že dusno v ložnici už je spíš z letních veder než vzájemné vášně? K tomu, aby se do vaší ložnice vrátil pořádný průvan, stačí málo: nestydět se a umět překvapit.Na začátku vztahu se sice partneři teprve poznávají a musejí své sexuální potřeby sladit, ale nahrává jim podstatná věc: zamilovanost, chemie, prvotní vášeň. Ta je nejlepším povzbuzovadlem a v prvních měsících za vás polovinu práce odvede. Ale co potom?

Dnešní milování už je sice mnohem otevřenější, než jak tomu bylo třeba u našich babiček nebo i maminek. Orální sex už je naprostou samozřejmostí, mnoho párů považuje za normální součást milování třeba anální hrátky. Přesto jsou ale oblasti, které řada žen stále odmítá.

Stále poněkud tabuizovaným tématem zůstává masturbace. Je to věc, o které lidé moc nemluví. Tak nějak se počítá s tím, že to každý dělá, ale zatímco s postelovými problémy s milencem se ženy navzájem svěřují, o masturbaci mlčí. A stejný přístup volí i v komunikaci s partnerem a při milování.

Přitom ale ve výzkumech většina lidí přiznává, že poprvé dosáhla orgasmu právě při masturbaci. A co víc – masturbace je naučila poznat své tělo a dát tak partnerovi lépe najevo, co jim při milování vyhovuje. Mnoho lidí navíc přiznává, že masturbace jim zajistí kvalitnější orgasmus než sex s partnerem, protože prostě vědí, jak se nejlépe dráždit.

Co z toho plyne? Masturbace je vaše intimní věc, ale to neznamená, že ji nemůžete využít i při sexu ve dvou! Buďte si jistá, že partner, který vás zná sice jako vášnivou, ale konzervativní milenku, bude z takového zážitku zcela u vytržení a vzrušíte ho takovým počínáním na nejvyšší míru. Bonusem pro vás je, že si zaručeně užijete.

Jak na to? Záleží jen na vás. Můžete se nechat „náhodou“ přistihnout, jak si sama se sebou hrajete, a váš milý se nepochybně přidá a bude se o to víc snažit, abyste se raději nechala opečovávat od něj. Druhou variantou ale je, že vás bude neschopen slova jen hladově pozorovat.

Nebo zkuste sebeuspokojování zapojit přímo do vašeho postelového scénáře. Zatímco vás partner laská, dotýkejte se sama sebe. Nebojte se, jen skutečný hlupák by reagoval slovy „tobě se to ode mě nelíbí?“. Milence svým počínáním nažhavíte na nejvyšší míru.

Většina mužů se při pohlavním styku nejvíc obává toho, že vyvrcholí příliš rychle a jejich partnerka si akt nestihne užít a nedosáhne orgasmu. Pravdou je, že vaginální vyvrcholení je u žen mnohem méně časté než klitoridální. Častá praktika mnoha párů proto je, že muž nejprve uspokojí ženu rukou nebo ústy a pak dojde na samotný styk, případně v opačném pořadí.

Je to i váš případ? Jděte na to chytře. Během aktu nehlaďte milence, ale sama sebe. Zvolte takovou milostnou polohu, která umožní pohodlný přístup k intimním místům. Partner bude při pohledu na vás blahem bez sebe a vy si užijete dvojnásob. Jakmile totiž budete dráždit klitoris při pohlavním styku, automaticky se slastné pocity přenesou i do pochvy a vy zažijete oba druhy orgasmu naráz.

Od věci samozřejmě není ani společná masturbace – koneckonců tato praktika se objevuje i v kámasútře. Je to ideální řešení třeba pro okamžiky, kdy jste oba docela unavení a víte, že na nějaké dlouhé předehry a mazlení nemáte příliš chuť, ale přesto byste spolu rádi vybili sexuální napětí. Společná masturbace je velmi intimní zážitek, který vašemu milování dodá zase jiný rozměr.

Je jen na vás, jestli se budete uspokojovat ve vzájemném objetí, nebo se usadíte naproti sobě a nebudete se vůbec dotýkat. Postelové radovánky si můžete zpestřit i trochou „mučení“ – zatímco jeden z vás bude masturbovat, druhý se smí jen dívat a nesmí se dotknout ani sebe, ani partnera, dokud mu to nebude dovoleno. Následný výbuch rozhodně bude stát za to.

ČTĚTE TAKÉ:
Krása ženské nahoty aneb erotika z počátku 20. století

ČTĚTE TAKÉ:
Velký, malý, zahnutý? Najděte ideální polohu pro vaše milováníKomentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Nebaví se s vámi? Víme, co vězí za jeho mlčením

Nebaví se s vámi? Víme, co vězí za jeho mlčením

25. 7. | 2 | Máte občas pocit, jako byste při komunikaci s partnerem mluvila do dubu? Ať se snažíte, jak chcete,…

ŠTĚPÁNKA (44): Sestra mi přebírala kluky, teď si brousí život na manžela

ŠTĚPÁNKA (44): Sestra mi přebírala kluky, teď si brousí život na manžela

24. 7. | 8 | Štěpánka má se svou sestrou velmi napjaté vztahy. Starší Jitka jí několikrát zničila vztahy,…

Dana (46): Po dvaceti letech chodím s přítelem z mládí. A je to…

Dana (46): Po dvaceti letech chodím s přítelem z mládí. A je to…

23. 7. | 2 | Po dvou manželstvích zůstala Dana sama, a tak se po čtyřicítce ocitla v situaci, kdy začala hledat…

Neuspokojuje vás masturbace? Možná děláte něco špatně!

Neuspokojuje vás masturbace? Možná děláte něco špatně!

21. 7. | My ženy známe svoje tělo nejlépe a měly bychom vědět, co nám opravdu dělá dobře. Máte ale pocit, že…