Sex ve třech - Ano, či ne?!

| Autor: KK | Rubrika: Láska a vztahy

Možná jste v životě už narazila na muže, který v sexu rád experimentuje. Nebo vás zaskočil dlouholetý partner, o němž jste si myslela, že vás nemůže ničím překvapit a všechna jeho přání dokonale znáte. Jak se zachovat, když protějšek přijde s návrhem: „Miláčku, co kdybychom to zkusili ve třech?“V první řadě – nepanikařte. Mohou se ve vás v daném okamžiku mísit všelijaké pocity – úlek, znechucení, obavy. Snažte se ale zachovat chladnou hlavu a reagovat věcně a v klidu.

V prvé řadě vzneste otázku, proč partner po takovém zážitku touží. Mnohdy může být nápad na takové hrátky motivován touhou rozbít postelový stereotyp a nakonec třeba postačí i méně riskantní experimenty.

Můžete experimentovat s převleky a hraním rolí, společné sledovat filmy pro dospělé nebo vyzkoušet milování tam, kde se pohybují i jiní lidé. Zkrátka cokoli, u čeho bude mít váš drahý pocit, že je přítomen „ještě někdo jiný“.

Pokud jde ale příteli opravdu přímo o možnost vyzkoušet si dovádění ve třech (či dokonce více lidech), budete se s tím muset poprat. Možná jste o podobném zážitku třeba sama snila, ale ve vašich fantaziích pravděpodobně figurovali dva muži. Je ovšem téměř jisté, že třetí osobou ve vaší posteli má být žena – heterosexuální muž si asi dalšího nahého chlapa dobrovolně k sexu nepřizve.

Zkuste si jen v duchu představit, že se díváte na svého partnera, jak se miluje s jinou ženou. Co s vámi takový obraz udělá? Jste příjemně vzrušená? Nebo ve vás všechno vře, žárlíte a nejradši byste sokyni vydrápala oči?

Pokud pro vás platí druhá možnost, rezolutně návrh odmítněte. Váš partner vás nikdy nesmí nutit do ničeho, co sama nechcete, a vaše přání musí respektovat. Vztah dvou lidí je rovnocenný a vy se rozhodně nesnažte plnit všechny partnerovy požadavky jen proto, že ho máte ráda. Vyhovíte mu z lásky – a skončíte u nenávisti.

Snažte se s přítelem promluvit a vysvětlit mu své pocity. Milující partner vaše důvody pochopí a nebude naléhat. Pokud zareaguje uraženě nebo se bude snažit vás k sexu ve třech donutit, zvažte, jestli je to opravdu člověk, se kterým chcete být.

Patříte-li mezi odvážné ženy, kterým představa milování ve více lidech není proti mysli a nepříčí se vám intimní chvíle se ženou, pusťte se s chutí do toho. Hned na začátku si ovšem stanovte jasná pravidla, aby vás nic nemohlo překvapit, a zřetelně deklarujte, že kdokoli z vás musí mít kdykoli možnost celou akci zastavit.

Stěžejní otázka je samozřejmě jednoduchá: KDO bude ten třetí? Na výběr máte v podstatě tři možnosti: Domluvit se s kamarádkou či známou, náhodně „sbalit“ sympatickou svolnou slečnu třeba v baru, nebo si objednat služby profesionálky. Všechny varianty mají svá pro a proti.

Měli byste s partnerem najít shodu, co vám bude nejvíce vyhovovat. Před kamarádkou se třeba lépe uvolníte, protože ji dobře znáte, stejně tak vám však právě blízkost známé osoby může připadat svazující – jak se k sobě potom budete chovat? Profesionálka zřejmě rozpačité chvíle překlene a převezme ve správný čas iniciativu, její neosobní přístup a vědomí, že jí za vše platíte, ale může vaši vášeň zchladit.

Ke společným hrátkám byste se měli uchýlit ve chvíli, kdy máte dostatek času a soukromí, a prožít je v příjemném útulném prostředí. Nikde není dáno, že se musíte sejít a jít „rovnou na věc“. Pro začátek je vhodná třeba společná večeře, dobré víno – a pak sami poznáte, jestli má smysl dění posunout i do ložnice, a nebo to byl omyl. Možná se nakonec více zalekne váš přítel.

Vždy je bohužel nutné počítat s rizikem, že ačkoli jste oba s milováním ve třech souhlasili, váš vztah to může v konečném důsledku poškodit či zcela rozvrátit. Vidět partnera při milování s někým jiným je zkrátka citlivé, a pokud k tomu svolíte, nesmíte si to nikdy zpětně vyčítat – ani druhému, ani sobě.


POJĎTE NAKUPOVAT DO BUTIKU NA DÁMA.CZ!

ČTĚTE TAKÉ: Plekanec a Vondráčková: Čekají kluka, nebo holku?!

Další články z rubriky

MARTINA (57): Dcera je biomatka, tak nesmím vnoučata rozmazlovat

MARTINA (57): Dcera je biomatka, tak nesmím vnoučata rozmazlovat

Dnes | 15 | Babičky byly vždy od toho, aby si svá vnoučátka hýčkaly, měly na ně víc času než maminky a dopřály…

Má váš partner krizi středního věku? Udělejte těchto 5 věcí

Má váš partner krizi středního věku? Udělejte těchto 5 věcí

Včera | Změnil se váš manžel po padesátce a vy máte najednou pocit, že ho vůbec neznáte? Příčinou může být…

Zdena (52):  Na manžela jsem alergická. Nedokážu ho ale opustit

Zdena (52): Na manžela jsem alergická. Nedokážu ho ale opustit

17. 8. | 16 | Po letech soužití některé páry začnou být na sebe doslova hnusné. Jeden druhého iritují…

Problémy ve vztahu? Možná jste žena, se kterou muž nikdy nevydrží

Problémy ve vztahu? Možná jste žena, se kterou muž nikdy nevydrží

17. 8. | Máte problémy ve vztazích, žádný vám dlouho nevydrží a vy přemýšlíte, kde je asi zakopaný pes?…