Šperky z lásky: srdce a křídla andělů

| Autor: PR | Rubrika: Láska a vztahy | komerční sdělení

Andělská srdce a křídla s jemnými peříčky jsou šperky, které na první pohled prozrazují, co jimi chtěl dárce říci. Jsou něžné, nápadité, dokonale zpracované a křičí do světa: „Jsem z lásky darovaný a s láskou nošený, jsem andělský šperk!“

Prosté „miluji tě“

se nejlépe vyjádří šperkem se srdíčkem. Malý symbolický přívěsek na náramek a každý pohled na zápěstí vám připomene: má mě rád. Srdíčka z kolekce andělských šperků Engelsrufer jsou neobvyklá romantickou kombinací andělských křídel a peříček ze stříbra a třpytivých zirkonií. Láska schovaná v bezpečné náruči strážných andělů.

Andělíčci, pírka a lapače snů

jsou drobné připomínky toho, že na nás někdo myslí. A co když spolu nemůžete být pořád? Myslíte na sebe, ale často je vám smutno. Pak stačí dotknout se andílka a víte, že spojení mezi vámi funguje. Strážný anděl je nad vámi ať se děje co se děje a všechno na světě je v pořádku. Drobné přívěsky na náramku jsou krásnou ozdobou, přitahují pozornost a hodí se pro denní nošení i ke slavnostním příležitostem.

Vybrala byste si z kolekce andělských šperků? Sdílejte svůj vybraný kousek na facebooku, třeba se váš přítel dovtípí. Anebo mu rovnou ukažte nejhezčího anděla, možná bude váš milý rád, že ví, čím vám udělat radost. Muži totiž v tomto směru nejsou moc praktičtí.

Maminko, máme Tě rádi

Jak dlouho už jste to neřekli? Den svatého Valentýna a blížící se Svátek matek jsou hezkou příležitostí, jak dát mamince na jevo, že na ni myslíte. Andělé mají schopnost plnit tajná přání a maminka, když takového anděla dostane, co myslíte, že si bude přát? Skoro jistě štěstí pro vás. Takové už maminky jsou.

Přejeme ti šťastný život, náš nejmenší broučku

Lásky největší, to jsou naše děti. A dárek do kolébky? Tradice velí, že by to měl být šperk. Máme jeden tajný tip na originální, krásný šperk - mexickou bolu. Říká se jí také andělský zvonek a je to barevná rolnička schovaná v drobné klícce. Filigránské detaily vyvedené v ušlechtilém kovu nenechají nikoho na pochybách, že jde o luxusní kousek. Vyberte správnou kombinaci barev a tvarů – je libo kuličku, sdrce, nebo slzu?

Podívejte se na dárky z lásky, které nabízí zamilovaným svět kouzelných šperků Engelsrufer.

Další články z rubriky

MAJKA (47): Chci se stěhovat za láskou do Ameriky, rodina o tom neví

MAJKA (47): Chci se stěhovat za láskou do Ameriky, rodina o tom neví

Dnes | Majka má dvě dospělé děti i milujícího manžela. Všechno by bylo v pořádku, kdyby nenarazila na…

Anální sex: Co jste nevěděla a co vás možná překvapí

Anální sex: Co jste nevěděla a co vás možná překvapí

Dnes | I když se o sexu už všude mluví zcela veřejně, anální sex se ještě pořád považuje za ne úplně…

TEREZA (42): Můj bývalý manžel mi dělá problémy v práci i mezi kamarády

TEREZA (42): Můj bývalý manžel mi dělá problémy v práci i mezi kamarády

18. 2. | 8 | Málokdy se manželé rozejdou zcela v dobrém. Většinou jeden z nich je zraněnější než ten druhý a…

Ženy prozradily: Jaký způsob masturbace je pro nás nejlepší?

Ženy prozradily: Jaký způsob masturbace je pro nás nejlepší?

17. 2. | Ať jste sama nebo máte partnera, občas není na škodu si pohrát sama se sebou. Poznáte tak lépe své…