Vyzkoušejte přírodní afrodiziaka

| Autor: Simona Procházková | Rubrika: Láska a vztahy

Již po staletí lidé věří, že rostliny a různé pochutiny mají sílu rozdmýchat žár lásky. Tak co si takhle okořenit sexuální život pomocí bylinek? Nechte se tedy inspirovat a dopřejte si pravidelný a vzrušující milostný život.Bazalka

Léčivé účinky bazalky

Bazalka má zajímavou chuť i vůni, obsahuje éterické oleje a je to taková antistresová bylinka se zklidňujícími účinky na nervovou soustavu. Hlavní zajímavostí je, že bazalka podporuje sílu pohlavních orgánů a považuje se za afrodiziakum.

Bazalková tinktura

Dvě lžíce listů bazalky zalijeme 3 dl 60% lihu. Vše necháme 14 dní na teplém místě louhovat. Nesmíme zapomenout 2x denně protřepávat. Po uplynutí této doby přecedíme, nalijeme do tmavé sklenice a užíváme po dobu 4 týdnů, 3x denně 10 kapek nakapaných do 2 dl vody.

Rozmarýn

Léčivé účinky rozmarýnu

Rozmarýna je skutečným životabudičem. Posiluje organismu, podporuje činnost srdce, mozku a celkové prokrvení. Staří bylinkáři ji doporučovali na posílení milostné touhy.

Rozmarýnové víno

Tento prostředek je výborný na povzbuzení organismu, dále zvyšuje milostné touhy, krevní tlak, prokrvuje mozek a nejen to…

Dvě lžíce čerstvých listů přelijeme 1 litrem kvalitního červeného vína a necháme 7 dní louhovat na teplém místě. Nesmíme zapomenout 2x denně pořádně protřepat. Užíváme 1 štamprličku denně, nejlépe ráno. Víno by se však mělo užívat dlouhodobě, ideální doba je 5 týdnů.

Čajík pro milence

Potřebujeme: 2 díly natě rozmarýnu, 1 díl natě saturejky, yzopu, truskavce a kručinky.

Postup: Drogy smícháme, 1 lžičku směsi přelijeme 2 dl vroucí vody a necháme 10 minut louhovat. Poté scedíme a můžeme popíjet!

Máta

Léčivé účinky máty

Hlavní obsahovou látkou této rostliny jsou silice s mentolem. Máta je silný antiseptický prostředek, který můžeme používat při nachlazení i jako uklidňující lék při neuralgických bolestech. Dále také snižuje křeče cév, léčí koliky jater, ledvin a žaludku, zlepšuje činnost slinivky, zahání nevolnost a mořskou nemoc. Rovněž celkově uklidňuje a posiluje organismus. Známé jsou také dobré účinky na pohlavní impotenci mužů a frigiditu žen.

Nápoj plný touhy

Smícháme 1 díl nati saturejky a 2 díly máty peprné. Obě bylinky nakrájíme najemno, vložíme do skleněné nádoby a zalijeme 60% lihem (můžeme použít i režnou nebo ovocnou pálenku). Vše necháme 14 dní louhovat na teplém místě. Několikrát denně dobře protřepeme. Poté dobře přecedíme a nalijeme do skleněné lahve. Užíváme štamprličku večer, asi 2 hodiny před plánovanou večerní aktivitou.

Noc plná polibků

Smícháme 1 díl nati saturejky a 2 díly máty peprné. Obě bylinky nakrájíme najemno, vložíme do skleněné nádoby a zalijeme 60% lihem. Necháme louhovat na teplém místě 14 dní. Několikrát denně dobře protřepeme. Poté přecedíme a nalijeme do skleněné lahve. Užíváme štamprličku večer, asi 2 hodiny před ulehnutím.

Zázvor

Zázvor je výborný při nejrůznějších zažívacích potížích, od nadýmání po těžké nevolnosti a zvracení. Dále se hojně používá ke zmírnění potíží při prochladnutí a artritických bolestech. Zázvor je rovněž známý jako velmi účinné afrodiziakum, večerní nápoj z tohoto kořene opravdu dělá zázraky!

Čaj plný lásky

Potřebujeme: 2 lžíce nastrouhaného kořene zázvoru, 0,5 litru vroucí vody, šťávu z 2 citrónů, 2 lžíce medu

Postup: Zázvor zalijeme vroucí vodou a vše necháme 15 minut louhovat, pak přecedíme, přidáme med a citrónovou šťávu, promícháme a můžeme popíjet.

A milé dámy nezapomeňte, že fantazii se meze nekladou!

ČTĚTE TAKÉ:
Horoskop na prosinec 2012

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

MAGDA (27): Přítelův syn mi dělá návrhy. A příteli to nevadí!

MAGDA (27): Přítelův syn mi dělá návrhy. A příteli to nevadí!

Včera | 7 | Magda má o 15 let staršího přítele s dospívajícím synem ve střídavé péči. Chlapec je jen o 10 let…

Jak poznáte, že už s vámi nechce trávit Vánoce

Jak poznáte, že už s vámi nechce trávit Vánoce

Včera | Vánoce mají být svátky pohody a klidu, ale ne vždy to funguje. Je to také období, kdy lidé…

MILUŠKA (52): Jsem ráda, že má manžel milenku!

MILUŠKA (52): Jsem ráda, že má manžel milenku!

4. 12. | 39 | „Díky slečně Simoně jsme oba spokojenější!“ tvrdí Miluška o mileneckém vztahu svého muže a jeho…

Jak poznáte, že bude dobrý milenec? Sledujte prsty, doteky i polibky!

Jak poznáte, že bude dobrý milenec? Sledujte prsty, doteky i polibky!

3. 12. | Byli jste už na několika schůzkách a vše spěje k tomu, že brzy dojde k prvnímu sexu. Jste nervózní,…