Komentáře ke článku

Změna je život (někdy i nový). Příběhy čtenářek,…

8. 4. 2015 | Tři osudy, tři cesty ke štěstí. Oslovili jsme tři ženy, které se…

Přidat příspěvek
Barbina10 Reagovat 12. 4. 2015 20:41

Káče,neví o životě nic,morálka někde, husy to jsou,obyčejné husy a ne změna je život,je, ale o takový bych nikdy nestála.Ani v jednom případě. A tady se to snad servíruje jako návody na úžasný život.

elvia2 Reagovat 9. 4. 2015 12:52

První příběh beru, druhý z poloviny a ve třetím je paní zoufalkyně.

Rambíša Reagovat 9. 4. 2015 10:42

Hnusím se při čtení fráze "je to 5 let zpátky"....Česky se to jednoduše řekne "před pěti lety".....Jinak z těchto vyprávění na mě jde mrazení,jak si ženy některých typů neváží,co mají a myslí si,že něco nového = něco lepšího.Myslím,že je před padnutím na hubu kolikrát zachránil jen ten manžel v pozadí,případně náhoda,ne to,že by paní byly tak úžasné.Ta třetí,co měla údajně toho nejnej manžela,a přece se s ním rozvedla,má šanci na to,aby v lepším případě zůstala sama s "kamarády",nebo si v určitém věku vezme prvního,kdo bude po ruce,jen aby měla "rozkošné děťátko"...No chtěla bych si počíst pokračování např. po 5 letech,jak to s nimi dopadlo....

Elynor Reagovat 9. 4. 2015 07:03

Ty příběhy mají jedno společné - dámy, které se rozhodly pro změnu, měly nějaké zázemí. První dvě manžela, a ta třetí zřejmě nějakou komunitu, bandu přátel, kam se cítí patřit. Změna se velmi těžko dělá, když je na to člověk sám. Odejít z práce a podnikat s nejistými příjmy? Prima, kdo bude platit nájem a další složenky? Odjet do Austrálie? Bezva, stejný problém - z čeho tam žít a kam se potom vrátit, když doma všechno rozprodám? Kromě toho ne všichni umíme něco, čím se dá uživit i v cizině. V čem spočívá ta zásadní změna života u třetí paní, kromě toho, že se rozvedla, to mi až tak jasné není, ona s těmi kamarády pobývala i jako vdaná, tak to zas tak velká změna asi nebyla. Jenom je hloupé, že tomu muži celou dobu lhala, místo co by mu rovnou řekla, že pro ni není důležitý, mohl mít dávno rodinu s jinou a ušetřit si zklamání.

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit