Známe princezny aerobiku pro rok 2009!

| Autor: redakce | Rubrika: Láska a vztahy

V sobotu 13. 6. 2009 se kladenská sportovní hala stala svědkem kouzelného sportovního klání Miss Aerobik 2009 v dětských kategoriích MiniMiss (6 – 10 let) a Kadet (11 – 13 let).

O korunky soutěžilo v každé kategorii téměř 100 nadaných holčiček a dívek, které postoupily do celorepublikového finále z 11 regionálních kol soutěže. Hlavní disciplínou byl samozřejmě aerobik. A protože se jedná také o soutěž v dívčí kráse, šarmu a talentu, následovaly disciplíny „módní přehlídka“, „rozhovor“ či „umělecký talent“.

Už tradičně se moderování ujal excelentní Vlasta Korec, který i tentokrát dokázal, že to s dětmi opravdu umí. Nejen, že děti a rodiče vyburcoval k fandění, ale i často uváděl zaplněnou kladenskou halu k výbuchu smíchu. O úžasnou atmosféru se zasloužila i pětice zpívajících hvězdiček 5angels.

Vítězky kategorie MiniMiss Aerobik 2009:

MiniMiss Aerobik ČR 2009 – Veronika Marková, Rybná nad Zdobnicí (1. místo, uprostřed)
1. ViceMiniMiss Aerobik ČR 2009 – Nicola Skopalíková, Nymburk (2. místo, napravo)
2. ViceMiniMiss Aerobik ČR 2009 – Barbora Karlíková, Otrokovice (3. místo, nalevo)


Vítězky kategorie Miss Aerobik Kadet 2009:

Miss Aerobik Kadet ČR 2009 – Michaela Exlová, Bystřice nad Pernštejnem (1. Místo, uprostřed)
1. ViceMiss Aerobik Kadet ČR 2009 – Jana Kočková, Praha (2. Místo, napravo)
2. ViceMiss Aerobik Kadet ČR 2009 – Vendula Kopečková, Moravské Budějovice (3. Místo, nalevo)


Letošní rok byla laťka opravdu vysoko. V aerobiku bylo třeba prokázat například sportovní schopnosti, flexibilitu, držení těla, ale také tzv. šoumenství. Módní přehlídka byla zpestřená tím, že se pořadatelé rozhodli o její tematické ladění. MiniMissky měly zadání „Den s princeznou“ a Kadetky „Party s kamarádkou“. A že se nápad líbil, bylo znát hned na první pohled. Na soutěžní ploše se promenoval zástup pohádkových, někdy velmi originálních, princezen. Růžové šatičky a korunku některé princezničky vyměnily třeba za kostým Šehrezády nebo za tenisovou raketu. Kadetky se úkolu zhostily také svědomitě. Porota ocenila netradiční nápady, odvážné kombinace a vtip soutěžících.

O tom, kdo získá korunku, rozhodla poslední disciplína, a tou byl rozhovor. Kadetky s humorem odpovídaly na otázky určené spíše pro dospělé, jako je „Kdo podle Tebe nejlépe reprezentuje Českou republiku?“. MiniMissky navíc měly za úkol vytvořit maskota Miss Aerobik, kterého pak s Vlastou Korcem barvitě popisovaly. Nejednou se porota zasmála nad maskotem, jako je třeba „trysko-myš aerobiková“ nebo „hubený hrošík Béďa - sportovec“.


Ve stejný den proběhlo i finále kategorie Missis Aerobik České republiky 2009 (30 a více let). Více než 30 finalistek se rozhodně nenechalo zahanbit a s velkým nasazením soutěžily o titul i korunku. Roman Ondrášek prověřil jejich aerobikovou dovednost během náročné choreografie. Dále porota posuzovala šarm a eleganci soutěžících během rozhovoru ve společenských šatech. I tentokrát si organizátoři připravili něco extra. Dámy totiž odpovídaly na otázky určené spíše pro děti. Například se porota dozvěděla, jaký mají nejraději večerníček, jaká je nejoblíbenější hra, nebo jak má vypadat pohádková princezna.

Vítězky kategorie Missis Aerobik 2009:

Missis Aerobik ČR 2009 – Ivana Klimešová, Blansko (1. místo)
1.ViceMissis Aerobik ČR 2009 – Markéta Michaličková, Hradec Králové (2. místo)
2.ViceMissis Aerobik ČR 2009 – Renata Kabrhélová, Blansko (3. místo)


Pomyslnou štafetu MiniMiss Aerobik ČR 2009 Veronice Markové předala úřadující princezna aerobiku Nela Šenková a Miss Aerobik Kadet Michaelu Exlovou korunovala Kateřina Kautská, 2. Vicemiss Aerobik Kadet ČR 2008. Období kralování na trůnu aerobiku skončilo i pro Blanku Lorencovou, která nasadila korunku nové Missis Aerobik ČR 2009 Ivaně Klimešové. Vítězky a finalistky všech kategorií se mohly těšit z krásných cen v hodnotě několika tisíce korun – ať už to byly panenky Barbie, luxusní kosmetika nebo sportovní oblečení.

V porotě usedly zajímavé osobnosti. Mezi nimi moderátor Rádia Relax Jan Lukavský, houslistka Anna Mlináriková reprezentant ve sportovním aerobiku Daniel Komarov, nebo rozhodčí Českého svazu aerobiku Jitka Hofmannová.

více na: www.missaerobik.cz
zdroj: ConPro

Další články z rubriky

Tchyně, matka, kolegyně: Tyto ženy mohou ohrozit váš vztah!

Tchyně, matka, kolegyně: Tyto ženy mohou ohrozit váš vztah!

Dnes | I když váš vztah působí idylicky a neohrozitelně, nikdy není na škodu mít se trochu na pozoru.…

DÁŠA (33): Před svatbou začal hrozně pít, mám si ho brát?

DÁŠA (33): Před svatbou začal hrozně pít, mám si ho brát?

Dnes | 16 | Dáša má těsně před svatbou a její nastávající se začíná pěkně vybarvovat. Budoucí nevěsta proto…

EDITA (40): Bývalka mého muže mi dělá v práci peklo

EDITA (40): Bývalka mého muže mi dělá v práci peklo

23. 4. | 7 | Edita má svoji práci ráda a rozloučit se s ní rozhodně nechce. Denně ale musí svádět boje s bývalou…

6 smrtících ran pro partnerství: Tyhle věci jsou horší než nevěra

6 smrtících ran pro partnerství: Tyhle věci jsou horší než nevěra

22. 4. | Myslíte si, že nevěra je ten nehorší důvod, kvůli kterému byste opustila svého partnera? Pak se…