Komentáře ke článku

Zuzka (32): Když jsem ho poprvé uviděla na vozíku,…

30. 8. 2013 | Seznamujete se rádi prostřednictvím internetu či seznamek? Pak…

Přidat příspěvek
Mata69 Reagovat 2. 9. 2013 07:17

Děvčata, myslím, že všechny ty články předhozené nám tu k diskusi jsou prostě vymyšlené :-) No a tenhle je aspoň takový romantický ne? ;-)

Elynor Reagovat 1. 9. 2013 12:29

V článku se napřed píše, že se znali z fotek, a pak, že slečna se pátravě rozhlížela a tipovala, který mládenec to bude. Tak kdyby se znali z fotek, věděla by, že tamten blonďák to jistě nebude :-) A že by se pán fotil schválně bez vozíku? To už bych pokládala za podraz. Že jí to nenapsal, budiž, ale kdyby věnoval úsilí tomu, aby na fotkách nebylo vidět, že je na vozíku, to už je divné. Čili to spíš je celé vymyšlené a ještě blbě. Nevylučuji, že nějaká slečna může být založením matka Tereza, taky ve třiceti si člověk myslí, že zvládne všechno. Ale není to příliš pravděpodobné.

lebahu Reagovat 1. 9. 2013 11:14

šiška: No já s nemocnými a postiženými lidmi (nejen vozíčkáři) půl života pracuju a pár takových příběhů s dobrým koncem (vztah zdravý+ postižený) znám. Reakce okolí, jsou ale většinou zlé, přesně ve stylu těch dvou kamarádů (většinou bývá poměr obrácený 8 nechápe, 2 jsou schopní to akceptovat). Rodiče v 99% případů reagují negativně, paradoxně větší problém bývají rodiče toho postiženého, mají pocit, že ho musí chránit proti všem i proti němu samému. Ono záleží na povaze toho na vozíku (litovat fakt nechtějí), znám spoustu magorů na kolečkách, se kterýma má i zdravý sportovně založený jedinec potíže udržet životní tempo :-) A bohužel taky pár zatrpklých tyranů širokého okolí...Řekla bych povahové rozložení sil jako mezi zdravými, jenom je to tím vozíkem (nebo jiným postižením) víc vyrýsované a vidět.

šiška Reagovat 1. 9. 2013 09:59

Celý článek vymyšlený! Je mi nesmírně líto vozíčkářů, může se to stát úplně každému během jedné minuty,že. Jiné ale je, když se to stane v manželství nežli před ním! Tedy pro mě určitě.

dolphi Reagovat 31. 8. 2013 20:17

Milea: Danielle Steel hadr.

eja Reagovat 31. 8. 2013 03:13

já tu slzu ukápla a ne jednu :-)

Milea Reagovat 30. 8. 2013 18:06

krásný příběh, skoro jsem ukápla slzu--- stvořené jako pro film

Pro vkládání komentářů se musíte nejdříve přihlásit