Čtyři možnosti, kterými si opravdu zvětšíte prsa! (odpovědi na vaše dotazy)

| Autor: BN | Rubrika: Móda

Nevíte si rady s výběrem vhodné podprsenky? Zajímá vás, jak změřit svou správnou velikost? Ptáte se, jak má vypadat péče o prádlo? Na tyto i mnoho dalších otázek ohledně podprsenek vám odpoví odbornice Hana Nekolová z Poradny správných velikostí podprsenek v Bílé Labuti.

Čtyři možnosti, kterými si opravdu zvětšíte prsa! (odpovědi na vaše dotazy)

Jméno nebo přezdívka: Lada

Otázka: Nemám velká prsa a tak bych se chtěla zeptat, jak udělat z mých malých prsou dojem, že zase tak malá nejsou? Existuje kromě push-up efektu jiná efektivní možnost?

Jméno nebo přezdívka: Renata

Otázka: Dobrý den, mám spíše malá prsa. Kamarádka mi říkala, že existují takové gelové polštáře, které se vloží do obyčejné podprsenky pod prsa a najednou vypadáte, že nemáte jedničky, ale třeba trojky. Je to pravda? Můžu si je koupit tady v naší republice nebo je to jenom v zahraničí? Odpověď: Netrapte se, pokud Vaše prsa nemají takovou velikost, jakou byste si přály. Lékaři Vám řeknou, že velikost prsů je ovlivněna zejména dědičností a hormonálním stavem, takže na jejich zvětšení Vám nemohou předepsat žádný kouzelný preparát ani prášek. Existuje však několik typů, jak vzhled Vašeho dekoltu zlepšit. Zejména správně zvolená podprsenka a vhodné oblečení dokáže udělat zázraky:

PUSH-UP: Nejznámějším řešením je nošení push-upek. Zde je možné si vybrat podprsenku s menším, vyšším či vysokým push-povým tvarováním pěnou nebo gelem. Podprsenky s push-upem se číslují stejně, jako podprsenky nevyztužené, pouze u vyššího tvarování je lépe si vybrat podprsenku s o jedno číslo větším košíčkem. Ceny push-upek jsou stejné, jako u běžných podprsenek, záleží vždy na použitém materiálu a kvalitě šití.

SILIKONOVÉ GELOVÉ VLOŽKY: V naší republice toto řešení není příliš známé a používané, přestože se zde gelové vložky prodávají. Jedná se o pár silikonových polštářků, které se vsunují do podprsenky pod ňadro. Můžete tedy jeden pár používat do všech Vašich podprsenek, které už máte doma. Jsou tvarově a pocitově stejné jako skutečné poprsí.

Použitým materiálem je glycerinový gel, velice podobný silikonovému gelu používanému na prsní implantáty. Gel se přizpůsobí teplotě lidského těla a také tvaru ňader. Ňadra se vizuálně zvětší až o dvě velikosti a vytváří se mezi nimi žádaný žlábek. Pokud však nosíte nekvalitní podprsenku, její nestálá a možná i zdraví škodlivá barva se do gelové vložky vpije a nepůjde již odstranit. Při nošení kvalitních podprsenek se gelové vložky udržují pouze mýdlem a vodou. Ceny silikonových gelových vložek vycházejí z kvality materiálu a jejich velikosti, pohybují se kolem 500 Kč.

SPRÁVNĚ ZVOLENÉ OBLEČENÍ: Doporučují se kanýry, volánky, vodorovné proužky, široké kapsy na košilích, lesklé materiály. Svou ženskost můžete ještě zdůraznit páskem.

PLASTICKÁ CHIRURGIE: Tato možnost existuje a mnoho žen ji využívá přes její bolestivost a finanční náročnost. Chtějí vypadat atraktivně i po tom, co se staly matkami a přibyla jim léta.

Zeptejte se také prostřednictvím následujícího formuláře!

Další články z rubriky

Kde jsou největší slevy: Co se vyplatí koupit?

Kde jsou největší slevy: Co se vyplatí koupit?

4. 1. | 1 | Slevy jsou v plném proudu. Pokud se vám po předvánočním shonu a shánění dárků nechce vyrážet do…

Detox šatníku: Těchto 6 věcí už v roce 2017 ze skříně nevytahujte

Detox šatníku: Těchto 6 věcí už v roce 2017 ze skříně nevytahujte

28. 12. 2016 | 4 | Začněte nový rok s čistým štítem a vyklizeným šatníkem! Jsou věci, které tu už nemají co pohledávat…

Co obléct na Štědrý večer? V malých černých budete dokonalá

Co obléct na Štědrý večer? V malých černých budete dokonalá

24. 12. 2016 | A je to tady, nejkouzelnější svátky roku dosáhly vrcholu a čeká vás štědrovečerní večeře. Téměř v…

Vánoční svetr s jelenem? Letos ho má i královna!

Vánoční svetr s jelenem? Letos ho má i královna!

21. 12. 2016 | Patří Vánoce mezi vaše nejoblíbenější období v roce, kdy máte cukroví napečené už na začátku…