Dokonalý večerní look? Bez doplňků by to nešlo!

| Autor: Mariya Patrovská | Rubrika: Móda

Kabelky a boty– mohlo by se zdát, že jsou to jen maličkosti, opak je však pravdou. Právě tyto „drobnosti“ dotvoří celý outfit a vynesou vás na módní Olymp.

Vstupenky nebo pozvánky už leží na poličce, šaty jsou také připravené a vy nedočkavě přešlapujete před botníkem nebo před poličkou s kabelkami? Rozumíme vám! Vybrat si ty nejvhodnější doplňky je přeci stejně důležité, jako najít dobře padnoucí večerní šaty.

Začněme u kabelek. Objemné kabely miluje snad každá žena, jsou přeci tak pohodlné a vejde se do nich úplně všechno, na večerní akci slavnostnějšího rázu se ale opravdu nehodí! Kromě toho, kdy jindy budete mít příležitost „vyvětrat“ malá psaníčka, do kterých se skoro nic nevejde? Dejte pro jednou praktické otázky stranou a vybírejte podle vzhledu. Dnes máte opravdu z čeho vybírat. Prudce elegantní modely, vtipné mini krabičky různých tvarů, nenápadná klasika – nabídka na trhu je opravdu široká. Návrháři nyní doporučují nebrat se příliš vážně a vsadit na nějaký vtipný kousek, například ve tvaru krabice na mléko, knihy nebo oka – vše ale samozřejmě ve večerním provedení.

Výběr bot už je poněkud složitější záležitosti. Ani ne tolik z hlediska designu, ale spíš pohodlnosti. Nemusíme si nic nalhávat, jen málokterá žena v nich dokáže bez problému a bolesti vydržet celý den, popřípadě večer. Vybírejte tedy především podle příležitosti. Jdete-li tancovat, raději sáhněte po menším podpatku a ověřeném modelu. Věřte, že nové boty na taneční večer, nejsou dobrou volbou. Když ale víte, že většinu večera prosedíte, neváhejte, a jděte i do vyšších lodiček.

Vždy mějte v botníku dva univerzální páry – tělové a černé lodičky. Zda budou lakované, nebo matné, je jen na vás. Tyto modely se hodí pro každou příležitost a pro všechny outfity! Zbytek sbírky večerních bot si sestavte podle vlastní chuti. Věčná otázka, zda jsou lepší u lodiček špičky kulaté nebo špičaté je stále ve vzduchu. Kulatá špička je klasikou, která neurazí, ale ani nenadchne. Z módy sice nikdy nevyjde, ale může působit dost nudně. Už několik let jsou hitem špičky ostré. Nepleťme si je ale s těmi z „devadesátek“, které byly snad dva metry dlouhé! Špičaté lodičky vám vykouzlí krásnou nohu, ale mohou být méně pohodlné, než ty se špičkou kulatou.

Páskovými sandálky také nikdy nic nezkazíte. Pokud si je teda nevezmete na punčochy. Proto je to s nimi obtížnější v zimních měsících. Když ale víte, že je zajištěn odvoz a akce není venkovní, není nad čím dumat.

Abyste ráno neproklínala své boty, a nemusela si ošetřovat bolavá nebo rozedřená chodidla, existuje několik pomocníků, kteří vám budou večer rádi dělat společnost. Saténové nebo gelové polštářky do bot. Vaše „bříška“ na nohou si opravdu oddechnou a budou děkovat. Proti otlačeninám může pomoci nanesení slabé vrstvy sypkého pudru na nohy, který zabrání tření. Na podobném principu fungují i hedvábné spreje. V boji proti puchýřům Vám pomůže tyčinka, která se nanáší na paty a jiné, nejvíce namáhané části chodidla.

Komentáře

Komentářů celkem: 1
co hodinky nebo bizuterie www.hgmbizuterie.cz Milacek1980 31. 5. 2015 | 22:47

Další články z rubriky

Kde jsou největší slevy: Co se vyplatí koupit?

Kde jsou největší slevy: Co se vyplatí koupit?

4. 1. | 1 | Slevy jsou v plném proudu. Pokud se vám po předvánočním shonu a shánění dárků nechce vyrážet do…

Detox šatníku: Těchto 6 věcí už v roce 2017 ze skříně nevytahujte

Detox šatníku: Těchto 6 věcí už v roce 2017 ze skříně nevytahujte

28. 12. 2016 | 4 | Začněte nový rok s čistým štítem a vyklizeným šatníkem! Jsou věci, které tu už nemají co pohledávat…

Co obléct na Štědrý večer? V malých černých budete dokonalá

Co obléct na Štědrý večer? V malých černých budete dokonalá

24. 12. 2016 | A je to tady, nejkouzelnější svátky roku dosáhly vrcholu a čeká vás štědrovečerní večeře. Téměř v…

Vánoční svetr s jelenem? Letos ho má i královna!

Vánoční svetr s jelenem? Letos ho má i královna!

21. 12. 2016 | Patří Vánoce mezi vaše nejoblíbenější období v roce, kdy máte cukroví napečené už na začátku…