Eva si vybírá podprsenku 85 C. A známe triky na vytvoření krásného dekoltu!

| Autor: Hana Nekolová | Rubrika: Móda

Jestli si myslíte, že prodávat spodní prádlo je nuda, nuda a šeď, hned vám můžeme ukázat, že tomu tak není. Připravujeme pro vás články o skutečných dívkách a ženách, které nakupují v "Poradně správných velikostí podprsenek v Bílé labuti". Tentokrát to bude o Evě a její podprsence 90 B, či spíše 85 C.Eva je krásná mladá žena, která ráda nosí výstřihy, a tak se přišla k nám do poradny zeptat, jak na to. Má prý širší záda, prsa hodně od sebe a nedaří se jí vytvořit pěkný kulatý dekolt s čárkou uprostřed. Snažila se nejdříve zjistit svoji správnou velikost podprsenky podle tabulky. Poctivě se změřila pod prsy a přes prsa a vyšla jí velikost 90 B a myslela si, že má vyhráno. Šla tedy do první prodejny se spodním prádlem a tuto velikost si vyzkoušela. Podprsenka jí seděla, ale dekolt stále nevytvářela.

Tak čím to tedy je?

Tabulky jsou pouze technická pomůcka ke zjištění orientační velikosti podprsenky, tedy pouze krok č. 1 při výběru podprsenky.

Krok č. 2 – zajděte si do prodejny se spodním prádlem a podprsenku a ještě několik dalších si vyzkoušejte.

Krok č. 3 – podprsenku si při zkoušení nezapomeňte dobře nasadit. Tento krok je velmi často podceňován, a dokonce bývají zákaznice překvapeny, že se to musí při oblékání podprsenky udělat. Znamená to, že si ňadra nadzdvihneme a kostice si vložíme na tělo těsně pod ňadra, také upravíme (vtáhneme) ňadro ze strany od podpaží. Střed podprsenky nám musí přiléhat k hrudi. Pak teprve upravíme délku ramínek.

Krok č. 4 – podle toho, zda nám košíčky u dobře nasazené podprsenky nedoléhají či přetékají, zvolíme větší či menší číslo košíčků. A tím najdeme správnou velikost podprsenky.

Krok č. 5 – ještě nemáme vyhráno! Musíme také najít správný střih podprsenky právě pro vás a vaše ňadra. Ženy a dívky s pevnými prsy mají širší výběr, ale dívky a ženy po kojení či po větším zhubnutí, které mají prsa povislá, si musí vybírat podprsenky s vyšším středem a uzavřenějšího střihu. Zkušená prodavačka pomůže vybrat právě ten správný střih pro Vás.

A jak je to se zákaznicí Evou? Poradili jsme jí dva triky na vytvoření hezkého dekoltu.

Podle tabulek jí sice vyšla velikost 90 B, v jejím případě bychom jí poradili velikost 85 C, která má na stejně hluboký košíček, ale menší obvod než podprsenka 90 B, což podpoří vytvoření dekoltu. Také střih podprsenky musí dekolt podporovat. Podprsenka by měla mít ze strany vložené push-up tvarování, které jí bude přitlačovat ňadra blíže k sobě.Slečna Eva měla z vytvořeného dekoltu radost, bude se vdávat, a tak už přemýšlela, jak jí to bude slušet ve svatebním. Aby se podělila o své nově nabyté zkušenosti, posílá čtenářkám Dámy.cz na ukázku dvě fotografie.

Zdraví prodavačky Martina a Laďka z „Poradny správných velikostí podprsenek v Bílé labuti“

Více info zde: www.podprsenky-poradna.cz

Další články z rubriky

Slevy v obchodech: Co ještě seženete a kam už nechodit

Slevy v obchodech: Co ještě seženete a kam už nechodit

Včera | 1 | Po Vánocích většina obchodů láká na výrazné slevy. Často ale není moc z čeho vybírat, a tak jsme se…

Kde jsou největší slevy: Co se vyplatí koupit?

Kde jsou největší slevy: Co se vyplatí koupit?

4. 1. | 1 | Slevy jsou v plném proudu. Pokud se vám po předvánočním shonu a shánění dárků nechce vyrážet do…

Detox šatníku: Těchto 6 věcí už v roce 2017 ze skříně nevytahujte

Detox šatníku: Těchto 6 věcí už v roce 2017 ze skříně nevytahujte

28. 12. 2016 | 4 | Začněte nový rok s čistým štítem a vyklizeným šatníkem! Jsou věci, které tu už nemají co pohledávat…

Co obléct na Štědrý večer? V malých černých budete dokonalá

Co obléct na Štědrý večer? V malých černých budete dokonalá

24. 12. 2016 | A je to tady, nejkouzelnější svátky roku dosáhly vrcholu a čeká vás štědrovečerní večeře. Téměř v…