Hana si vybírá podprsenku 95E, pomůžete jí?

| Autor: redakce | Rubrika: Móda

Jestli si myslíte, že prodávat spodní prádlo je nuda, nuda a šeď, hned vám můžeme ukázat, že tomu tak není. V tomto roce jsme si pro vás připravily články o skutečných dívkách a ženách, které nakupují v naší "Poradně správných velikostí podprsenek v Bílé labuti", tentokrát to bude příběh o paní Haně a její podprsence 95E.

Paní Hanička k nám přišla, aby se poradila o vhodném střihu své podprsenky. Prozatím si kupovala podprsenky náhodně v obchodech i z různých zásilkových katalogů, a protože znala svoji správnou velikost 95E, tak se většinou i do správné velikosti strefila a podprsenky jí více či méně seděly.

Jejich častou nevýhodou bylo, že brzy ztrácely tvar či se jim vytáhla ramínka a také obvod, a její ňadra pak neměla tu správnou oporu. Přišla k nám oblečena v jedné z těchto náhodně koupených podprsenek, můžete se podívat, jak jí to slušelo.
Paní Hanička je dáma, která je sečtělá, a tak se také z časopisů dozvěděla o tom, že se prodávají zmenšovací podprsenky a ráda by je vyzkoušela. Zajímala se o to, jakým způsobem je možné, že podprsenka prsa zmenší, a zda je to vůbec pravda.

Vysvětlily jsme jí s kolegyní, že se jedná o zmenšení optické, kterého je dosahováno speciálním střihem podprsenek. Tyto speciální podprsenky mají za úkol zmenšit poprsí o jednu až o dvě velikosti. Ideální jsou zmenšovací podprsenky s kosticemi a širšími ramínky.

Vyzkoušela si tedy podprsenky Ladyform Glanc. Nejdříve jí moc nedůvěřovala, protože vždy měla raději spodní prádlo krajkové. Nakonec byla velmi překvapena, jak jí podprsenka svým vysokým středem a uzavřeným střihem pevně přichytila ňadra k tělu a vyvážila prsa tak, že jejich tíhu vůbec necítila. Seděla jí dobře, můžete se přesvědčit.„Tak tedy chcete krajkovou a přitom pevnou a dobře sedící podprsenku?“ ptaly jsme se paní Haničky. S úsměvem na nás souhlasně kývala. Připravily jsme pro ni podprsenku Richarda W v barvě tělové. Vyrábí se sice také v barvě bílé a černé, ale tělová je nyní dost trendy a hodně se prodává, protože ji můžete dobře nosit pod světlé i tmavé oblečení. Jedná se o podprsenku funkční, tzn. je na ní ušito vše pro pohodlí. Široká ramínka, vysoký střed a uzavřenější střih. Prsa v ní dobře drží celý den. Speciální šikmé švy ňadra hrotí trochu do špiček, a tím postavu zeštíhlují. A opět to paní Haničce slušelo.
Paní Hanička se dlouho rozhodovala, zda si koupí podprsenku krajkovou, nebo hladkou, obě jí seděly dobře. Nakonec si vybrala bílou hladkou zmenšovací podprsenku Ladyform Glanc W. Prostě se zrovna v ní cítila nejlépe, a to je při rozhodování při koupi podprsenky velmi důležitá věc.

Zdraví prodavačky Martina a Laďka

Více info: zde
ČTĚTE TAKÉ:
Valentýn a Kristýnka, pomůžete jí vybrat podprsenku 70B?

Další články z rubriky

Slevy v obchodech: Co ještě seženete a kam už nechodit

Slevy v obchodech: Co ještě seženete a kam už nechodit

Včera | 1 | Po Vánocích většina obchodů láká na výrazné slevy. Často ale není moc z čeho vybírat, a tak jsme se…

Kde jsou největší slevy: Co se vyplatí koupit?

Kde jsou největší slevy: Co se vyplatí koupit?

4. 1. | 1 | Slevy jsou v plném proudu. Pokud se vám po předvánočním shonu a shánění dárků nechce vyrážet do…

Detox šatníku: Těchto 6 věcí už v roce 2017 ze skříně nevytahujte

Detox šatníku: Těchto 6 věcí už v roce 2017 ze skříně nevytahujte

28. 12. 2016 | 4 | Začněte nový rok s čistým štítem a vyklizeným šatníkem! Jsou věci, které tu už nemají co pohledávat…

Co obléct na Štědrý večer? V malých černých budete dokonalá

Co obléct na Štědrý večer? V malých černých budete dokonalá

24. 12. 2016 | A je to tady, nejkouzelnější svátky roku dosáhly vrcholu a čeká vás štědrovečerní večeře. Téměř v…