Jak udělat ze skrblíka sponzora!

| Autor: www.podprsenky-poradna.cz | Rubrika: Móda

Motto: Jestli si myslíte, že prodávat spodní prádlo je nuda, nuda a šeď, hned Vám můžeme ukázat, že tomu tak není, že je to práce hezká, zábavná, dovolí nám s našimi zákaznicemi prožívat jejich ženské příběhy a pomáhat je i částečně řešit radami z našeho oboru. Kdybych to měla říci jednoduše, prodávat spodní prádlo, to je život sám.Každá žena má svůj recept na nakupování. Nejoblíbenější mezi ženami a dívkami je asi nakupování s kamarádkou. Některá z nás si pořizuje svoje věci nejraději sama, ale samostatnou kapitolou je nakupování s manželem či přítelem, prostě s mužským.

Většina mužů příliš nakupování nemiluje, přesto by se podle zkušeností z naší "Poradny správných velikostí podprsenek v Bílé labuti" dali muži v tom směru rozdělit do několika skupin:

Skupina č. 1: Seriozní manžel či přítel
Přijde do obchodu, vyčká, až budou podprsenky vyzkoušeny, posoudí výsledek, který pochválí, vybrané zboží zaplatí, což bere jako samozřejmost.

Skupina č. 2: Skrblík přítel
Přijde do obchodu, při zkoušení podprsenek je aktivní, nechává si předkládat další a další typy podprsenek, zkoumá, zda partnerce dobře sedí a hodnotí jejich atraktivitu či neatraktivitu pro muže, často vniká i do kabinky. Při placení se postaví daleko od kasy, aby bylo jasné, že úhrada vybraného zboží není jeho záležitost. Většinou nereaguje ani na případné nenápadné či nápadnější výzvy k placení ze strany partnerky.

Skupina č. 3: Skrblík manžel
Přijde do obchodu, při zkoušení podprsenek je neaktivní. Dává najevo, že kupovat si podprsenku je zbytečná věc, že ta stará by ještě deset let vydržela. Pokud by si manželka vůbec měla podprsenku koupit, tak tu nejlevnější, bez ohledu na funkčnost a velikost.

Skupina č. 4: Mlsný kocourek
Zpravidla to bývá starší pán s mladší, dobře vyvinutou přítelkyní. Ten nakupuje rád a zná přesně velikost podprsenky i kalhotek, vybírá si prádlíčko podle svého vkusu a také ho rád zaplatí. Přichází s dámou, ale také nakupuje rád sám, činí mu to potěšení.

Skupina č. 5: Grand
Takové muže mají ženy nejraději, je jich však bohužel jako šafránu. Grand nechá partnerku vybrat si spodní prádlo, podle jejího vkusu a při placení klidným hlasem pronese k prodavačce: "A k tomu bílému spodnímu prádlu, které si Evička vybrala, nám dejte ještě jednou to samé v černé barvě a ještě tu hezkou noční košilku se srdíčky". Vše s úsměvem zaplatí a odchází z obchodu jako král, následován obdivem své partnerky. Možná cítí, že do zad se mu opírají zasněné oči prodavaček, které v duchu vzdychají, jaké to musí být krásné, mít takového chlapa ve své blízkosti.

Jak však udělat ze skrblíka granda či sponzora by stálo za bližší zkoumání a uvítaly bychom v tomto směru názory a rady čtenářek zde v diskuzi.

Zdraví prodavačka Laďka a Martina z www.podprsenky-poradna.cz.ČTĚTE TAKÉ: Munzarová se vrací do Ordinace a chystá dovolenou s Trnavským!KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!


Další články z rubriky

Hřejivé svetry, ve kterých nebudete vypadat jako neforemná koule

Hřejivé svetry, ve kterých nebudete vypadat jako neforemná koule

7. 12. | Venku přituhuje a pokud nechceme umrznout nebo ulehnout s chřipkou, je třeba obléct teplé svršky.…

Nohy v teple: Boty, které vám letos nesmí chybět!

Nohy v teple: Boty, které vám letos nesmí chybět!

23. 11. | Důležité je mít nohy v teple, říkávaly naše babičky. I v krutých mrazech ale my ženy toužíme…

Zahřejte se: Kabát, parka, nebo péřovka?

Zahřejte se: Kabát, parka, nebo péřovka?

16. 11. | Jaké teplé oblečení letos v zimě zvolit, abyste se zahřála a zároveň byla in? Nic nezkazíte kabátem…

V teple: Jakou šálu, čepici a rukavice obléct letos v zimě?

V teple: Jakou šálu, čepici a rukavice obléct letos v zimě?

9. 11. | Zima a zároveň období zahalování a vrstvení jsou tu. I v tomto nevlídném období chceme vypadat co…