Prádlem a botami proti celulitidě

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Móda

S pomerančovou kůží se potýká většina žen, bez rozdílu věku a konfekční velikosti. Bez důkladné a především pravidelné péče se stav dokáže rapidně zhoršit. A přitom kolikrát stačí méně než si myslíte.

Užívat si letní dny v krátkých sukních a šortkách nemusí být pro každou ženu příjemné, dolíčky na stehnech se dokáží pěkně podepsat na sebevědomí a sexy oblečení se tak stává pro spoustu žen nedostupným.Pokud si myslíte, že s nástupem podzimu se situace zlepší, tak tomu nevěřte. Šortky totiž zůstávají trendy i nadcházející sezónu. Takže dost zahálení a vzhůru do boje za krásnější a pevnější nohy.Spodní prádlo

Letos uvedla značka Marks&Spencer inovativní spodní prádlo, které při pravidelném nošení zmírňuje projevy celulitidy. Tvarující kalhotky obsahují účinné ingredience, které se uvolňují při chůzi a kofein působí na buněčný metabolismus.Převratná technologická inovace umožňuje, aby tyto složky byly vetkány do struktury látky v podobě milionů mikro-bublinek. V nezávislém testovacím centru bylo zjištěno, že ženy se díky anticelulitidním kalhotkám cítí vizuálně lépe - díky zpevňujícím vlastnostem materiálu se snižuje výskyt boulí a hrbolků. Silueta ženského těla působí uceleně a hladce.Pro dosažení maximálního efektu je nutno prádlo nosit 8 až 10 hodin a to po dobu nejméně 28 dní. Kalhotky je možné pohodlně prát v pračce a sušit v sušičce, protože účinné látky jsou včleněny přímo do struktury materiálu.Díky kombinaci polyamidu a elastanu jsou nové anticelulitidní kalhotky stejně pohodlné a prodyšné jako klasické stahující. Prádlo můžete nosit i několik dní, aniž byste jej musely prát, pokud si pod něj obléknete tanga.BotyPro skutečně hladká a pevná stehna je kriticky důležitá jejich pevnost a podíl svalů a tukové tkáně. Cvičení a posilování kritických partií by se tak mělo stát samozřejmostí a ne jen občasnou záležitostí.Pro usnadnění a docílení rychlejšího účinku dosáhnete mj. chůzí ve speciálně upravených botách, které podporují větší zapojení svalových skupin na nohách a zadečku. Sportovní boty EasyTone značky Reebok toto umožňují. Obsahují polštářky, které při chůzi vytvářejí místo nestabilitu a tím nutí svaly pracovat více a hlavně efektivně.Chůze do práce a při pochůzkách městem se tak stane o to větší radostí, že nahradí i část cvičení v posilovně. Na výběr máte z mnoha barevných i tvarových variant, takže tyto boty snadno zapadnou do vašeho letního i podzimního šatníku.SpánekPrádlo a boty nosíte přes den, což ale neznamená, že nemůžete využít spánku pro získání hezčí pokožky. Je známo, že odpočinuté tělo pracuje lépe a efektivněji než to nevyspalé a vystresované.Dopřávejte si proto nejen dostatek fyzické aktivity, ale také zaslouženého odpočinku. Ještě než ulehnete do postele, sáhněte po ampuli se speciálním nočním sérem, které vás podpoří v usilovném zápase proti nevzhledné pomerančové kůži.Intenzivní kúra Perfect Body od Oriflame slibuje zlepšení povrchu pokožky za 2 týdny pravidelného používání. Obsahuje výtažky z lotosu a kofein, který se velmi často používá právě ve zpevňující tělové kosmetice. Obsah ampule jednoduše vetřete do stehen, boků a zadečku a necháte jej působit během noci.ČTĚTE TAKÉ:
Nemůžu z toho spát, je to nechutné, komentuje útoky bulváru Lucie Bílá

STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Další články z rubriky

Nohy v teple: Boty, které vám letos nesmí chybět!

Nohy v teple: Boty, které vám letos nesmí chybět!

23. 11. | Důležité je mít nohy v teple, říkávaly naše babičky. I v krutých mrazech ale my ženy toužíme…

Zahřejte se: Kabát, parka, nebo péřovka?

Zahřejte se: Kabát, parka, nebo péřovka?

16. 11. | Jaké teplé oblečení letos v zimě zvolit, abyste se zahřála a zároveň byla in? Nic nezkazíte kabátem…

V teple: Jakou šálu, čepici a rukavice obléct letos v zimě?

V teple: Jakou šálu, čepici a rukavice obléct letos v zimě?

9. 11. | Zima a zároveň období zahalování a vrstvení jsou tu. I v tomto nevlídném období chceme vypadat co…

Retro je in: Které módní hity minulého století se vrací?

Retro je in: Které módní hity minulého století se vrací?

3. 11. | 4 | Retro je v poslední době velmi v kurzu. Nevrací se přitom jen 60. léta! Móda momentálně čerpá…