Prádlem a botami proti celulitidě

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Móda

S pomerančovou kůží se potýká většina žen, bez rozdílu věku a konfekční velikosti. Bez důkladné a především pravidelné péče se stav dokáže rapidně zhoršit. A přitom kolikrát stačí méně než si myslíte.

Užívat si letní dny v krátkých sukních a šortkách nemusí být pro každou ženu příjemné, dolíčky na stehnech se dokáží pěkně podepsat na sebevědomí a sexy oblečení se tak stává pro spoustu žen nedostupným.Pokud si myslíte, že s nástupem podzimu se situace zlepší, tak tomu nevěřte. Šortky totiž zůstávají trendy i nadcházející sezónu. Takže dost zahálení a vzhůru do boje za krásnější a pevnější nohy.Spodní prádlo

Letos uvedla značka Marks&Spencer inovativní spodní prádlo, které při pravidelném nošení zmírňuje projevy celulitidy. Tvarující kalhotky obsahují účinné ingredience, které se uvolňují při chůzi a kofein působí na buněčný metabolismus.Převratná technologická inovace umožňuje, aby tyto složky byly vetkány do struktury látky v podobě milionů mikro-bublinek. V nezávislém testovacím centru bylo zjištěno, že ženy se díky anticelulitidním kalhotkám cítí vizuálně lépe - díky zpevňujícím vlastnostem materiálu se snižuje výskyt boulí a hrbolků. Silueta ženského těla působí uceleně a hladce.Pro dosažení maximálního efektu je nutno prádlo nosit 8 až 10 hodin a to po dobu nejméně 28 dní. Kalhotky je možné pohodlně prát v pračce a sušit v sušičce, protože účinné látky jsou včleněny přímo do struktury materiálu.Díky kombinaci polyamidu a elastanu jsou nové anticelulitidní kalhotky stejně pohodlné a prodyšné jako klasické stahující. Prádlo můžete nosit i několik dní, aniž byste jej musely prát, pokud si pod něj obléknete tanga.BotyPro skutečně hladká a pevná stehna je kriticky důležitá jejich pevnost a podíl svalů a tukové tkáně. Cvičení a posilování kritických partií by se tak mělo stát samozřejmostí a ne jen občasnou záležitostí.Pro usnadnění a docílení rychlejšího účinku dosáhnete mj. chůzí ve speciálně upravených botách, které podporují větší zapojení svalových skupin na nohách a zadečku. Sportovní boty EasyTone značky Reebok toto umožňují. Obsahují polštářky, které při chůzi vytvářejí místo nestabilitu a tím nutí svaly pracovat více a hlavně efektivně.Chůze do práce a při pochůzkách městem se tak stane o to větší radostí, že nahradí i část cvičení v posilovně. Na výběr máte z mnoha barevných i tvarových variant, takže tyto boty snadno zapadnou do vašeho letního i podzimního šatníku.SpánekPrádlo a boty nosíte přes den, což ale neznamená, že nemůžete využít spánku pro získání hezčí pokožky. Je známo, že odpočinuté tělo pracuje lépe a efektivněji než to nevyspalé a vystresované.Dopřávejte si proto nejen dostatek fyzické aktivity, ale také zaslouženého odpočinku. Ještě než ulehnete do postele, sáhněte po ampuli se speciálním nočním sérem, které vás podpoří v usilovném zápase proti nevzhledné pomerančové kůži.Intenzivní kúra Perfect Body od Oriflame slibuje zlepšení povrchu pokožky za 2 týdny pravidelného používání. Obsahuje výtažky z lotosu a kofein, který se velmi často používá právě ve zpevňující tělové kosmetice. Obsah ampule jednoduše vetřete do stehen, boků a zadečku a necháte jej působit během noci.ČTĚTE TAKÉ:
Nemůžu z toho spát, je to nechutné, komentuje útoky bulváru Lucie Bílá

STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Další články z rubriky

Slevy v obchodech: Co ještě seženete a kam už nechodit

Slevy v obchodech: Co ještě seženete a kam už nechodit

18. 1. | 2 | Po Vánocích většina obchodů láká na výrazné slevy. Často ale není moc z čeho vybírat, a tak jsme se…

Kde jsou největší slevy: Co se vyplatí koupit?

Kde jsou největší slevy: Co se vyplatí koupit?

4. 1. | 1 | Slevy jsou v plném proudu. Pokud se vám po předvánočním shonu a shánění dárků nechce vyrážet do…

Detox šatníku: Těchto 6 věcí už v roce 2017 ze skříně nevytahujte

Detox šatníku: Těchto 6 věcí už v roce 2017 ze skříně nevytahujte

28. 12. 2016 | 4 | Začněte nový rok s čistým štítem a vyklizeným šatníkem! Jsou věci, které tu už nemají co pohledávat…

Co obléct na Štědrý večer? V malých černých budete dokonalá

Co obléct na Štědrý večer? V malých černých budete dokonalá

24. 12. 2016 | A je to tady, nejkouzelnější svátky roku dosáhly vrcholu a čeká vás štědrovečerní večeře. Téměř v…