Týna si vybírá podprsenku 75 E, pomůžete jí?

| Autor: redakce | Rubrika: Móda

Jestli si myslíte, že prodávat spodní prádlo je nuda, nuda a šeď, hned vám můžeme ukázat, že tomu tak není. V tomto roce jsme si pro vás připravily články o konkrétních dívkách a ženách, které nakupují v naší "Poradně správných velikostí podprsenek v Bílé labuti", tentokrát to bude příběh o Týně a její podprsence 75E.

Když přišla do naší poradny slečna Týna, začala své přání formulovat asi takto: „Už dlouho nosím velikost podprsenky 80B, ale poslední dobou nemohu najít takovou, která by mi opravdu seděla. Před nedávnem jsem jednu našla, která je mi jakžtakž, ale pořád to není ono. Kolegyně z práce mi o vaší poradně vyprávěla a tak jsem tady.“ Hezky se na nás usmála, odložila svetřík a bylo jasné, že její poprsí je o hodně větší velikost než 80B. Do velikosti 80B si mohla obléci pouze proto, že podprsenka typu 24678 je flexibilní a elasticky přizpůsobivá, ale stejně ji žádnou oporu neposkytovala. Podívejte, jak jí střed podprsenky mezi ňadry vůbec nepřiléhá k tělu.Týna je štíhlá, ale příroda ji poměrně hodně obdařila, po přeměření jsme jí k vyzkoušení nabídly vyztuženou podprsenku s kosticí ozdobenou dekorativní výšivkou Tender Desire WHP ve velikosti 75E. Seděla jí opravdu dobře, co říkáte?Týna je opět jedna ze zákaznic, které jakoby se pro modeling narodily. A pro modeling spodního prádla zvláště! Před fotoaparátem pózovala velmi přirozeně. Vyzkoušela si červenou nevyztuženou krajkovou podprsenku Elegant Glow W. Stejnou už si zkoušela paní Zuzana (velikost 80G) v předminulém článku. Týně se opravdu hodně líbila a tak si k ní pro změnu oblékla saténový župánek. Jak se vám líbí Týna v červené barvě?


V diskuzích ke článku se Zuzankou 80G jsme si všimly poznámky čtenářky, která hledala červenou podprsenku z obrázku na našich internetových stránkách a nenalezla ji tam. Je to z toho důvodu, že na stránkách máme fotografie podprsenek z tzv. „základní kolekce“, tj. ty, které se vyrábí celý rok. Tato červená i jiné barevné podprsenky jsou z jednorázových kolekcí a máme je pouze v prodejně v Bílé labuti.Týně se však zalíbily vyztužené podprsenky, a tak si pro další ukázku vybrala luxusní podprsenku Cool Sensation WHP. Je hladká a moderní a přitom svým vyšším středem poskytuje oporu většímu i velkému poprsí. Tato podprsenka se stala hitem letošního jara, neboť působí mladistvě a přitom se vyrábí až do velikosti košíčků F a obvodu 90cm.A jakou podprsenku byste Týně doporučili vy?

Zdraví prodavačky Martina a Laďka z „Poradny správných velikostí podprsenek v Bílé labuti“ (1. patro)

Více info: podprsenky-poradna.cz

ČTĚTE TAKÉ:
Františka si vybírá podprsenku 90 F, pomůžete jí?

ČTĚTE TAKÉ:
Zuzana si vybírá podprsenku 80 G, pomůžete jí?Další články z rubriky

Kochejte se, tohle nosí jen královna

Kochejte se, tohle nosí jen královna

13. 10. | Výstava, která mapuje šatník britské panovnice za 90 let jejího života, je otevřená v…

Bota jménem „Converska“: Hvězdy milují hvězdy

Bota jménem „Converska“: Hvězdy milují hvězdy

4. 10. | 6 | Slavné hvězdy a boty s hvězdou spolu mají hodně společného. Celebrity oblíbené tenisky rády nosí a…

Inspirace pro boubelky: Buďte šik i s plnými tvary!

Inspirace pro boubelky: Buďte šik i s plnými tvary!

7. 9. | 7 | Nepatříte mezi štíhlounké modelky a marně své plné tvary skrýváte do neforemných pytlů a…

Módní inspirace: Slavné krásky milují černou krajku

Módní inspirace: Slavné krásky milují černou krajku

6. 9. | 2 | Krajka je i letos hitem, vidět ji můžete jak na tílkách a kraťasech, tak i na společenských šatech,…