Vyhlaste jarní detox ve svém šatníku

| Autor: PR | Rubrika: Móda | komerční sdělení

Že by to letošní zima už fakt měla za sebou? Skoro se mi tomu nechce věřit. Pak si ale uvědomím, že to znamená signál pro obměnu šatníku. Paráda, to mi nemusíte říkat dvakrát. Slunce, teplo a konec otravným padesáti vrstvám teplého oblečení. Hurá!

Vyhlaste jarní detox ve svém šatníku

„Miláčku, rozhodla jsem se, že si letos dáme jarní detox,” mrkám na přítele a ten moc nechápe. Dobře ví, že moje diety končí po dvou dnech. V tom mu navíc sepne, že jsem použila množné číslo, a nahodí lehce vyjevený výraz. Záhadně se usměju, ale netrápím ho dlouho. „Neboj, žádná dieta. Detox naordinujeme našemu šatníku! Do obchodů už přicházejí letní kolekce a já jsem moc zvědavá, s čím přišel můj oblíbený Hugo Boss,” a velím „Jde se na Příkopy!“

Jirka se snaží dělat otráveného, ale moc mu to nejde. Znám ho jako své boty, takže dobře vím, že mu tenhle výlet vlastně nikdy nevadí. Prodavačky se mu líbí, a když se mu věnují a chválí, jak mu to sekne, užije si vždy svých pár minut slávy. Takže nakonec ani nemá problém řídit.

A dobře dělá. Já se totiž musím soustředit na sebe. V tom ohromném prostoru se rychle oddělíme a hned slyším, jak ho děvčata zpracovávají v tom smyslu, že elegantní oblek nemusí být nutně černý. „V letní kolekci Hugo Boss máme úžasně lehký světle modrý oblek, který se hodí i pro business příležitosti,” přesvědčují ho a já jim držím palce. Pánská kolekce je totiž plná svěžích a výrazných barev. Myslím, že citrusová nebo limetková by mu mohly slušet.

Tím ale můj zájem o pánskou módu končí. Jsem tu přeci hlavně kvůli sobě! A dámy řeknu vám, ty barvy pro letošní rok jsou snové. Cyklámově růžová, žlutá, oranžová? Jsem v sedmém nebi! Zkouším si světle modré šaty, které jako by se sem zatoulaly z filmů s Oldřichem Novým, a za zády se mi ozve: „Moc vám sluší, krásně rýsují postavu.” Jasně, prodavačka chce prodat, ale… Zaprvé se to dobře poslouchá a zadruhé… Je to neuvěřitelná pravda. Tyhle chci!!!

Jirka jen uznale pokyvuje a krčí přitom čelo jako znalec. „Pořád mám ještě doma kočku,“ říká schválně hlubokým hlasem a začne se smát. Jasně, ale úspěch není nikdy tím pravým úspěchem, když není dotažený. Co to znamená? To znamená, že potřebuju k šatům ještě kabelku. To už Jirku humor přešel, ale chápe, že bych stejně nedala pokoj, dokud bych ji neměla. A komu by se chtělo jet zítra zase na nákup…

A co vy, dámy? Kdy zahájíte svůj jarní šatníkový detox v BOSS Store na Příkopě? Ještě jsem tam pro vás něco nechala…

Další články z rubriky

Hvězdný styl: Noste lacláče jako Sandra Bullock nebo Heidi Klum

Hvězdný styl: Noste lacláče jako Sandra Bullock nebo Heidi Klum

24. 10. | Kdo zažil 90. Léta, jistě neunikl módě džínových lacláčů. Kalhoty á la Krteček nosil téměř každý,…

Kochejte se, tohle nosí jen královna

Kochejte se, tohle nosí jen královna

13. 10. | Výstava, která mapuje šatník britské panovnice za 90 let jejího života, je otevřená v…

Bota jménem „Converska“: Hvězdy milují hvězdy

Bota jménem „Converska“: Hvězdy milují hvězdy

4. 10. | 6 | Slavné hvězdy a boty s hvězdou spolu mají hodně společného. Celebrity oblíbené tenisky rády nosí a…

Inspirace pro boubelky: Buďte šik i s plnými tvary!

Inspirace pro boubelky: Buďte šik i s plnými tvary!

7. 9. | 7 | Nepatříte mezi štíhlounké modelky a marně své plné tvary skrýváte do neforemných pytlů a…