Soutěž: Krásná od hlavy až k patě! VÝHERCI!

| Autor: KF | Rubrika: Soutěže

Odhalte v létě svou zářivou pleť a pokožku! Vyhrajte epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face včetně nových kosmetických kartáčků pro bezchybnou tvář nebo epilátor Braun Silk-épil 9 pro krásně hladké nohy.

VÝHERCI:
1. cena: epilátor Braun Silk-épil - Leopold V. (Horní Bečva)
2. cena: epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face a Bonusová sada kosmetických kartáčků k Braun Face - Vítězslava U. (Podivín)
3. cena: epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face a Bonusová sada kosmetických kartáčků k Braun Face - Lenka Z. (Jeseník)

Braun Face a kosmetické kartáčky

Také si říkáte, v čem spočívá tajemství zářivé Jessicy Alby, když se díváte na její fotky? Řídí se jednoduchým pravidlem – důkladné čištění s Braun Face, prvním epilátorem na obličej a čistícím kartáčkem 2v1. Nově s třemi kosmetickými kartáčky do svého portfolia se přizpůsobí individuálním potřebám vaší pleti. Nyní si můžete si vybrat ten nejvhodnější pro svoji každodenní péči.

S revolučním epilátorem na obličej a nabídkou peelingového kartáčku, kartáčku pro velmi citlivou pokožku a kosmetickou houbičkou, dosáhnete jednoduše zářivé pokožky, protože čištění pleti s obličejovým kartáčkem je až 6krát než manuální čištění. Testované dermatology, každý kartáček využívá stovky mikrooscilací za minutu, aby odstranil nečistotu a zbavil pokožku odumřelých buněk, zatímco deset tisíc štětin důkladně a hloubkově čistí póry.

Stačí jednoduchá výměna hlavy a z Braun Face se stane šikovný epilátor na obličej. Precizně odstraní chloupky na obličeji až 4x kratší než vosk a je oproti pinzetě až 200krát rychlejší.

Braun Silk-épil 9

Taky se Vám, obzvláště s nadcházejícím létem, stává, že místo úžasných šatů nebo sukně se spíše zahalíte do dlouhých kalhot, protože jste si nestihla zbavit chloupků na nohách? Nyní díky novému Braun Silk-épil 9 můžeme mít dlouhotrvající pocit krásné pokožky a zapomenout tak na dny, kdy vás nechtěné chloupky omezovaly.

Braun Silk-épil 9 s širší hlavou pro ještě rychlejší epilaci

Díky celé řadě inovativních vylepšení přináší Braun Silk-épil 9 nejpřesnější výsledky v dosud nejkratším čase! O 40 % širší hlava v jednom tahu zachytí a odstraní ještě více chloupků, zatímco revoluční technologie Micro Grip s širšími, delšími a hlubšími pinzetami zvyšuje účinnost epilace – díky čemuž je nejvýkonnějším vodotěsným epilátorem. Zakřivený tvar epilátoru umožňuje těsnější kontakt s pokožkou a v porovnání s voskem odstraňuje chloupky až čtyřikrát kratší, takže si můžete užívat hladkou pokožku až po dobu čtyř týdnů.

Soutěž trvala od 30.6. do 6.7. 2015.

Ceny:

1x epilátor Braun Silk-épil 9 za 4 499 Kč
2x epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face za 1 999 Kč + 2x Bonusová sada kosmetických kartáčků k Braun Face za 799 Kč

Epilátor Braun Silk-épil 9 vyhrává desátá správná odpověď, epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face s bonusovou řadou kartáčků vyhrává stodesátá a dvěstědesátá správná odpověď.

Nápovědu najdete zde: www.braun.com/cz

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

SOUTĚŽ o kosmetiku Beauty Energy: Odhalte tajemství krásné pleti

SOUTĚŽ o kosmetiku Beauty Energy: Odhalte tajemství krásné pleti

17. 5. 2016 | 3 | Vnější krása je odrazem stavu našeho vnitřního těla a mysli, proto pečujeme nejen o pokožku, ale…

[Soutěž] Vyhrajte společníka do vany! VÝHERCI!

[Soutěž] Vyhrajte společníka do vany! VÝHERCI!

8. 2. 2016 | Koupel je super. Bublinky, nádherná vůně, tlumené osvětlení, pohoda, nejlepší s oblíbenou hudbou.…

[Soutěž] Kdo ochrání vaši pokožku před zimou? VÝHERCI!

[Soutěž] Kdo ochrání vaši pokožku před zimou? VÝHERCI!

29. 12. 2015 | Mráz, vítr, nedostatek světla, časté střídání tepla a zimy při přechodech z venkovního prostředí do…

[Soutěž] Trendy dárek pro ženu

[Soutěž] Trendy dárek pro ženu

23. 10. 2015 | Dárek v podobě kosmetiky zaručeně potěší každou ženu. Ať je jí třináct, nebo šedesát. Jde jen o to,…