Soutěž: Vyhrajte Probiotický intimní krém a tampóny ellen. VÝHERCI!

| Autor: redakce | Rubrika: Soutěže

Trápí vás pocit dyskomfortu intimních partií? Nepříjemné svědění, pálení, pocit suchosti či kvasinkové, bakteriální infekce, ale i infekce močových cest? Mnoho žen ano. Důvodem může být narušení přirozené vaginální mikroflóry a úbytek bakterií mléčného kvašení (laktobacilů). Právě laktobacily jsou její přirozenou součástí a chrání nás před infekcemi. Vaše tělo vám jednoduše dává najevo, že je čas začít pečovat o vaginální mikroflóru a současně tak i předcházet podobným nepříjemnostem.

VÝHERCI! Tereza C. (Kostelec nad Černými lesy), Hana S. (Světlá nad Sázavou), Eva H. (Most), Jana M. (Dub nad Moravou), Viktorie K. (Děčín 6), Hedvika H. (Praha 9), Květuš K. (Děčín 6), Iva B. (Bílina), Markéta P. (Děčín 2), Lenka Š. (Loučná nad Desnou), Pavla H. (Ostrava-Zábřeh), Kamila M. (Ostrava-Krásné Pole), Renata M. (Václavovice), Dana T. (Podolí)


Řešením může být nový Probiotický intimní krém ellen. Tento krém přinese ženě každého věku pocit svěžesti, hydrataci tkání poševního vchodu a především ji bude chránit proti dalším nežádoucím infekcím. Stačí aplikovat hrášek krému jednou až dvakrát denně a nechat působit směs bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel, které intimním partiím opět dopomohou k rovnováze.

S Probiotickým intimním krémem ellen se ideálně doplňují Probiotické tampóny ellen. Probiotické tampóny ellen dodají ženě pocit sebejistoty ve dnech menstruace, mimo jiné však budou také pracovat na obnovení poševní mikroflóry.

Je čas řešit ale i předcházet dyskomfortu. Probiotický intimní krém ellen a tampóny ellen vám pomohou. Právě teď vás také mohou potěšit i jako výhra v naší soutěži. Navštivte www.ellen-krem.cz. Dozvíte se více a současně zde najdete i odpověď na naši soutěžní otázku.

Na čtrnáct z vás bude čekat balíček v hodnotě 350 Kč. V balíčku najdete Probiotický intimní krém ellen a tampóny ellen, které vám pomohou od nepříjemných pocitů k příjemným dním.

Soutěž končí 18. srpna o půlnoci

Nápovědu naleznete zde.

Vyhrává ten, kdo správně zodpoví soutěžní otázku a jeho odpověď dorazí jako 30., 60., 90., 120., 150., 180., 210., 240., 270., 300., 330., 360., 390. a 420. v pořadí.


Soutěžte také na našem webu maminka.cz o produkty Sunarky.

Nenechte si ujít soutěž o vstupenky na divadelní představení do Divadla Bez zábradlí.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

SOUTĚŽ o kosmetiku Beauty Energy: Odhalte tajemství krásné pleti

SOUTĚŽ o kosmetiku Beauty Energy: Odhalte tajemství krásné pleti

17. 5. 2016 | 3 | Vnější krása je odrazem stavu našeho vnitřního těla a mysli, proto pečujeme nejen o pokožku, ale…

[Soutěž] Vyhrajte společníka do vany! VÝHERCI!

[Soutěž] Vyhrajte společníka do vany! VÝHERCI!

8. 2. 2016 | Koupel je super. Bublinky, nádherná vůně, tlumené osvětlení, pohoda, nejlepší s oblíbenou hudbou.…

[Soutěž] Kdo ochrání vaši pokožku před zimou? VÝHERCI!

[Soutěž] Kdo ochrání vaši pokožku před zimou? VÝHERCI!

29. 12. 2015 | Mráz, vítr, nedostatek světla, časté střídání tepla a zimy při přechodech z venkovního prostředí do…

[Soutěž] Trendy dárek pro ženu

[Soutěž] Trendy dárek pro ženu

23. 10. 2015 | Dárek v podobě kosmetiky zaručeně potěší každou ženu. Ať je jí třináct, nebo šedesát. Jde jen o to,…