Soutěžte s McDonald´s a vyhrajte nejnovější tablet. VÝHERCI!

| Autor: redakce | Rubrika: Soutěže | komerční sdělení

Zajímá vás cokoliv ohledně složení, kvality nebo výroby jídel McDonald´s? Pak navštivte stránku www.narovinu.mcdonalds.cz. McDonald´s zde otevřeně odpovídá na všechny otázky návštěvníků týkající se oblíbených jídel. A pokud chcete vyhrát tablet značky Samsung v hodnotě 5 990 Kč, pak odpovězte vy na naši otázku. Navíc další tři výherci ještě obdrží poukázky do restaurace McDonald´s v hodnotě 250 Kč. Stačí zaslat správnou odpověď a mít štěstí.

VÝHERCI:

Samsung GALAXY Tab3 Lite - ANNA B. (VLAŠIM)

Poukázky: DANA F. (POPICE), LIBUŠE Š. (OSTRAVA), RADKA Z. (OSTRAVA)


Chtěli byste vědět, z čeho se vyrábí hranolky, kolik masa je v hamburgerech nebo co se stane s použitým olejem z fritéz? McDonald´s spustil kampaň Na rovinu a otevřeně odpovídá nejen na tyto, ale na mnoho dalších dotazů. McDonald´s vždy razil zásadu, že dobrá informovanost je důležitá, aby se zákazníci mohli zodpovědně rozhodnout, jaká jídla budou konzumovat nebo nabídnou svým blízkým. Proto jako první společnost ve svém odvětví začal otevřeně zveřejňovat složení a nutriční hodnoty svých jídel a informovat zákazníky v otázkách vyváženého stravování a životního stylu.

V tomto trendu pokračuje i kampaň Na rovinu. Jejím cílem je otevřeně diskutovat na téma kvality jídel McDonald´s a jejich přípravy. I vy se můžete přidat k tisícům zvídavých lidí a zeptat se na webu www.narovinu.mcdonalds.cz na cokoliv o složení, výrobě a zpracování jídla a nápojů v McDonald´s.

Najdete zde také všechny předchozí dotazy a odpovědi přehledně uspořádané do jednotlivých kategorií. Pokud se tedy nechcete sami ptát, dozvíte se spoustu zajímavých informací z odpovědí na otázky ostatních lidí.

Jestli vás projekt Na rovinu společnosti McDonald´s zaujal, bude pro vás snadné odpovědět na naši soutěžní otázku a hrát o tablet Samsung GALAXY Tab3 Lite a poukázky do restaurací McDonald´s.

Nápovědu najdete na www.narovinu.mcdonalds.cz.

Hlavní cenu Samsung GALAXY Tab3 Lite vyhrává ten, jehož správná odpověď dorazí jako 500. v pořadí. Poukázku do restaurace McDonald´s v hodnotě 250 Kč vyhrávají soutěžící se správnou odpovědí doručenou v pořadí 100., 200. a 300.

Soutěž končí 16. února 2014 o půlnoci.

Další články z rubriky

SOUTĚŽ o kosmetiku Beauty Energy: Odhalte tajemství krásné pleti

SOUTĚŽ o kosmetiku Beauty Energy: Odhalte tajemství krásné pleti

17. 5. 2016 | 3 | Vnější krása je odrazem stavu našeho vnitřního těla a mysli, proto pečujeme nejen o pokožku, ale…

[Soutěž] Vyhrajte společníka do vany! VÝHERCI!

[Soutěž] Vyhrajte společníka do vany! VÝHERCI!

8. 2. 2016 | Koupel je super. Bublinky, nádherná vůně, tlumené osvětlení, pohoda, nejlepší s oblíbenou hudbou.…

[Soutěž] Kdo ochrání vaši pokožku před zimou? VÝHERCI!

[Soutěž] Kdo ochrání vaši pokožku před zimou? VÝHERCI!

29. 12. 2015 | Mráz, vítr, nedostatek světla, časté střídání tepla a zimy při přechodech z venkovního prostředí do…

[Soutěž] Trendy dárek pro ženu

[Soutěž] Trendy dárek pro ženu

23. 10. 2015 | Dárek v podobě kosmetiky zaručeně potěší každou ženu. Ať je jí třináct, nebo šedesát. Jde jen o to,…