¼ hodinka s Dove v koupelně snů za 100 000,- Kč

| Autor: redakce | Rubrika: Trendy

V květnu probíhala v obchodech spotřebitelská soutěž se značkou Dove „Užijte si svoji ¼ hodinku“. Kromě velké výhry v podobě koupelny snů v ceně 100 000,- Kč byly pro zúčastněné připravené i menší ceny v podobě županů, ručníků, nafukovacích polštářků pod hlavu do vany a vzorky limitované edice deodorantů Dove deo Silk spray 35 ml. Hlavní výhru si díky správné odpovědi odnesla Alena Vondráková z Bystročic. Gratulujeme!

A jaká byla soutěžní otázka?
„Jaký minimální počet kusů tuhého mýdla Dove 100 g v krabičce je potřeba k tomu, aby vyplnily vnitřní 50 m bazén plovárny v Praze Podolí až po okraj?"
Správná odpověď: 18 557 423. Odpověď výherkyně byla: 18 579 022.
Alena Vondráková se k odpovědi na soutěžní otázku skutečně dopočítala. Jako první si zjistila rozměry bazénu. Na internetu našla oficiální webové stránky plaveckého areálu v Podolí a webové stránky firmy, která bazén rekonstruovala. Podařilo se jí získat údaje, že bazén má rozměry 50x21 m a jeho hloubka se svažuje od 2,2 do 5 metrů. Po důkladném propočítaní po vzoru olomouckého plaveckého bazénu, ve kterém se dno bazénu pomalu prohlubuje a těsně před pětimetrovou hloubkou je velký skok se dopočítala k číslu 18 579 022, který byl nejblíž realitě. Počítání se osvědčilo.
Poučení pro děti ve škole: učte se matematiku a možná vyhrajete koupelnu snů.

Sdílená radost je dvojnásobná radost, a proto vám přinášíme rozhovor se šťastnou výherkyní.

Jaké jste měla pocity, když Vám bylo oznámeno, že jste vyhrála?
Nejprve jsem si myslela, že se jedná o vtip. Vzhledem ke skutečnosti, že tento „vtip“ nabýval čím dál tím reálnějších obrysů, začínala jsem pomalu věřit, že se štěstí tentokrát skutečně usmálo na mě. Úplně uvěřím, až si v nové koupelně lehnu do vany a rozhlédnu se kolem sebe.
Oznámení o výhře mi telefonovala maminka na mobil do školy. Při zjištění, kdo volá, jsem měla dost nepříjemný pocit z nadcházejícího hovoru, protože jsme doma měli nemocné koťátko a já jsem se obávala, že kočička svůj boj prohrála. O to větší radost jsem měla z oznámení o výhře. Nutno poznamenat, že i kočička, byť to trvalo několik dnů, se z nemoci dostala a dnes už zase „skáče přes kaluže“ (nebo spíš přes ploty).

Jaká je Vaše představa koupelny snů?
Často čerpám inspiraci na návštěvách. Přijdete k někomu do koupelny a říkáte si, že o takové koupelně můžete skutečně jen snít. No, a díky Dove si tento sen uskutečním. Moje koupelna snů bude laděná do teplých pastelových odstínů tak, aby se v ní dalo skutečně relaxovat.

Jaký Dove produkt jste si nejvíce oblíbila?
V posledních týdnech je to Dove peelingová tableta, která je novinkou v naší koupelně. Tradičně jsem však věrná vlasové kosmetice Dove a samozřejmě krémům a tělovým mlékům. Dove navíc vždy vymyslí nějakou novinku, která mě nadchne.

Znáte webové stránky www.dovekosmetika.cz?
Velmi dobře, dokonce jsem registrovanou a pravidelnou návštěvnicí těchto stránek.

Zúčastníte se i dalších soutěží s Dove?
Určitě. Poslední výhra je pro mě povzbuzením.

Jaké jsou Vaše zájmy a koníčky?
Studuji geoinformatiku na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a z toho vychází většina mých koníčků, tedy počítače, grafika, kartografie, vesmír, digitální fotografie apod. Navíc mě baví pečení, vaření a domácí kutilství.

Kde jste zjistila, že se s Dove dá vyhrát koupelna snů?
Z letáčků v obchodě a posléze na webových stránkách www.dovekosmetika.cz.

Jak se Vám soutěžilo?
Věta z pravidel, že o hlavní výhře nerozhoduje náhoda, se potvrdila. Počítala jsem poctivě podle rozměrů bazénu, kolik mýdel se do něj vejde, a povedlo se. Mám velmi ráda tento typ soutěží, kde se vlastním přičiněním mohu o případnou výhru zasloužit.

Soutěžíte často?
S určitou nadsázkou by se dalo říct, že naše rodina je postrachem spotřebitelských soutěží. Když vidíme letáček se soutěží, celý si ho přečteme a zpravidla hned soutěžíme. Samozřejmě jen v případě, že se jedná o soutěž s výrobky, které běžně používáme. Investicí je většinou pouze poštovné, takže soutěžení bereme jako určitý druh zábavy, případně „sportu“.

Která z Dove reklam Vás nejvíc zaujala a proč (čím)?
Určitě reklama, kde nevystupují modelky, ale „normální“ ženy. Nejoblíbenější reklamou je spot s bílou růží, protože mám velmi ráda květiny.

Zkoušíte ráda novinky, se kterými Dove přichází?
Sice mi občas trvá trochu delší dobu, než se nový výrobek ocitne v košíku, o to raději a déle u něj však setrvám. Novinky tedy zkouším ráda.
Přeji všem Dove ženám, aby se na ně také v soutěži usmálo štěstí.

zdroj: AMI Communications

Další články z rubriky

Domácí péče o suché rty: Vyrobte si vlastní balzám, lesk nebo peeling

Domácí péče o suché rty: Vyrobte si vlastní balzám, lesk nebo peeling

23. 2. | Rty dostávají obzvlášť v zimě pořádně zabrat, jsou suché, rozpraskané, a proto vyžadují pozornost.…

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

21. 2. | Únor se pomaličku chýlí ke konci a mnoho lidí už nedočkavě vyhlíží jaro. To si bude žádat obměnu…

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

19. 2. | Taky tak nerada vstáváte? Pak se ale ani nestihnete nasnídat, natož si zacvičit. Zkuste vstávat o…

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

19. 2. | 1 | Hezké a upravené nehty by měly být samozřejmostí pro každou ženu, protože hned po obličeji jsou…