Andělské vlasy

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

S příchodem nového roku přichází celá řada změn a to nejen v datu. Co se takhle podívat blíže na své vlasy a dopřát si krásný nový účes podle posledních trendů a zároveň takový, který bude slušet? Blondýnky pozor, je tu nová kolekce právě pro vás. Zavolejte na pomoc svého kadeřníka, který vám vytvoří účes na míru vašemu vzhledu i osobnosti.

Krása jednoduchosti nám pokaždé dovolí dotknout se ticha. Čisté linie. Průsvitné materiály. Vzdušná prázdnota. Tiché úniky do snů. V jejich přítomnosti můžeme utišit horečné hi-tech přetížení a pohledět na přikázání Zenu, abychom ulevili své duši a znovu jí vzkřísili. Čas se zpomaluje. Ticho se stává výmluvným.

A najednou vidíme nádherný široký výhled, klidnou nekonečnost oblohy, dotýkající se oceánu, a zároveň dokážeme rozjímat o nekonečně malé kapce deště, padající do lesklého jezera, a její schopnosti vytvořit zvětšující se kruh na hladině. V tu chvíli víme, že každá věc, kterou uděláme, má svou reakci. Uvědomujeme si, že se musíme starat o vzduch, který dýcháme, vodu, kterou pijeme a jídlo, které jíme. Zaměřit se spíš na lidi než sám na sebe. Využít technologii pro dobrou věc.

Hledáme svůj poetický minimalismus v jemných látkách a novém módním vyjádření. Své domovy krášlíme příjemně organickými doplňky a prostředí, kde se pohybujeme, ergonomickými tvary tak, aby stavby šly ruku v ruce s přirozeným světem a nikdy proti němu.

V tomto duchu se nesou i vlasový trend nazvaný Nordic Serenity, který vytvořili odborníci pro kolekce Wella Trend Vision 2007. Andělsky působící vlasy se lesknou čistotou a zdravím. Chladné světlé blond odstíny s nejjemnějšími světlými i tmavšími odlesky jsou pro tento trend typické. Pomocí barvy je minimalizován kontrast, takže efekt je fantasticky zářivý. Střihy jsou jemné a plynulé, jakoby objímají hlavu a hladí ramena. Malé části vlasů jsou ostříhány nakrátko, aby zdůraznily celkovou délku, jiné sekce jsou zvlněny k vizuálnímu podtržení těch rovných. Celý účes dýchá čímsi nadpozemským.

Klíčovým posláním nových Wella trendů je umožnit ženám i mužům projevit prostřednictvím účesu svou neopakovatelnou individualitu a zároveň vypadat módně. Účesy, inspirované těmito trendy, můžete žádat u svého kadeřníka, který vám jako zkušený profesionál nejlépe poradí a pomocí sofistikovaných barvicích a střihových technik a kvalitních pečujících i stylingových přípravků vytvoří účes přesně na míru vaší osobnosti. Zároveň vám doporučí přípravky i pro domácí péči tak, abyste dokázali svůj účes co nejpohodlněji udržovat sami až do další návštěvy salonu. Vše pro perfektní výsledek a zdravím zářící vlasy.
autor: Simona

Další články z rubriky

Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť

Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť

11. 12. | Jak už bylo řečeno spoustukrát, v zimě vyžaduje pleť speciální péči. I když slunce nesvítí tak…

Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni

Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni

10. 12. | Předvánoční shon je pro většinu lidí velmi hektickým obdobím, na druhou stranu už ve vzduchu vládne…

Vánoce 2017: 50 měkkých i tvrdých vánočních dárků do 500 korun

Vánoce 2017: 50 měkkých i tvrdých vánočních dárků do 500 korun

8. 12. | Jistě si ještě vzpomínáte na doby, kdy dostat takzvaný měkký dárek pod stromečkem znamenalo…

Čím ho potěšit na Vánoce 2017? Tipy na dárky pro muže

Čím ho potěšit na Vánoce 2017? Tipy na dárky pro muže

6. 12. | 1 | Marně si letos lámete hlavu, co pořídit svému partnerovi či manželovi pod stromeček? Máme pro vás…