Barvené vlasy? Hýčkejte je

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Krásné vlasy plné života a nádherné barvy jsou dílem prvotřídního kadeřníka, rafinovaných barvících prostředků a především následné péči. Barvené vlasy přímo volají po jemné, avšak intenzivní kosmetice, která je zregeneruje, vyživí a zároveň ochrání vytoužený odstín.

Pohodlně a rychle
Trendem poslední doby je pohodlnost. Většina z nás si chce usnadnit život, zjednodušit si věci tak, aby zbylo co nejvíce času pro sebe. I když barvené vlasy vyžadují, stejně jako váš kadeřník, více pozornosti, nemusíte trávit v koupelně více času než pár chvilek navíc. Nová posilující maska a pečující kúra pro barvené vlasy od Schaumy regenerují poškozené a narušené vlasy během několika vteřin.
Posilující maska se snadnou aplikací Pro lesk barvy obsahuje recepturu chránící barvu a UV filtr. Stabilizuje barevné pigmenty v barvených vlasech a prodlužuje tak svěžest a lesk barvy. Zároveň vyhlazuje povrch vlasu a vlasy jsou pak znatelně pružnější a viditelně lesklejší. Masku stačí vmasírovat do mokrých vlasů po umytí. Již po pouhých dvou minutách jsou vlasy důkladně ošetřeny a zregenerovány. Mimořádně účinné pečující složky rychle pronikají do struktury vlasů a zpevňují vlasy zevnitř. Vlasy tak dostanou kompletní péči jako při intenzivní vlasové kúře za pouhé 2 minuty.
Druhou novinkou z červené řady je Pečující kúra se snadnou aplikací pro lesk barvy. Ta zpevňuje barvené vlasy zevnitř a dodává jim novou sílu a lesk. Speciální pečující složení dokáže ochránit i vlasy, které jsou poškozeny UV zářením, před negativními vlivy vnějšího prostředí a zajišťuje tak dlouhotrvající zářivý lesk barvených vlasů.

Péče na míru
Zcela inovativní a báječnou řadu pro barvené vlasy naleznete v linii System Professional od Welly. Poprvé máte možnost pořídit si sadu ochranné péče na barvené vlasy přesně pro svůj typ vlasů – jemné, středně silné a silné. Péče doslova šitá na míru! Řada SP Color Saver přináší barveným vlasům aktivní ochranu odstínu a brilantní lesk. Exkluzivní účinné látky uzavírají barevné pigmenty do vlasu a tím udržují intenzitu barvy. Výsledkem jsou sametově lesklé vlasy. Řada je rozdělena do skupin podle síly vlasů a v každé z nich najdete tři výrobky pro péči o barvenou kštici – šampón, regeneraci a masku.
Konečně i jemné barvené vlasy získají speciální péči, kterou si zasluhují, pro dokonalý zdravý vzhled a zároveň maximální ochranu barvy vlasů pro její stálou sytost a zářivost. Speciální formule tohoto ošetření barvených vlasů je zaměřena na posílení každého vlasu a dlouhotrvající objem. Speciální péče byla vyvinuta tak, aby vlas nebyl přípravkem jakkoli zatížen. Kompletní péči zajišťuje jemný šampón, ošetřující sprej a objemová maska.
Výjimečné péči se nyní můžou oddávat barvené středně silné vlasy díky jedinečnému ošetření, které chrání barvu a pečuje o vlas. Speciální formule s nejnovější technologií ochrany barvy uzamyká intenzitu a lesk barvy ve vlasu po dlouhou dobu. Tato formule hydratuje a regeneruje, obnovuje strukturu vlasu intenzivní péčí bez zatížení. Výsledkem jsou krásné a zdravě lesklé vlasy a to vše díky hydratačnímu šampónu, ochrannému fluidu a intenzivní masce.
Kudrny budou zcela zkroceny, vlasy vyhlazeny, barva zachována. Když se silným barveným vlasům dostane výjimečná péče, teprve tehdy uvidíte, jak krásné mohou být. Unikátní formule ošetření s maximální ochranou barvy umožní silným vlasům, aby jejich odstín stále velmi sytě zářil. Speciální obohacující formule s anti-frizz účinkem dodává intenzivní a přesto jemnou péči. Intenzivní šampón, ošetřující pěna a vyhlazující maska společně pečují a ochraňují silné vlasy.

Blondýna, bruneta nebo zrzka?
Barvené vlasy potřebují jemnou, ale účinnou péči a ochranu. Řešením může být kosmetika plná přírodních ingrediencí Color Solutions od Oriflame. Šampóny a kondicionéry pečují o bohatost a intenzitu blond vlasů, hnědých vlasů či červených odstíny vlasů a díky unikátnímu složení pomáhají dlouhodobě uchovat odstín barveným vlasům.
Linie pro hnědé vlasy obsahuje výtažky z vlašských ořechů a ostružin. Šampon myje vlasy šetrně, ale zároveň účinně. Zanechává vlasy zdravé, lesklé a plné barvy a života. Hydratační péče kondicionéru Colour Solutions pro hnědé vlasy obnovuje a udržuje lesk a vitalitu vlasů.
Šampón pro červené odstíny vlasů oživuje ohnivou barvu, dodává jim lesk a šetrně smyje všechny nečistoty. Založen na přírodní bázi, obsahuje výtažek z třešní a z mořenového kořene. Tyto látky se v hojné míře vyskytují i následné péči. Přírodní kondicionér zanechá vaše ohnivé vlasy plné lesku a jasu a pomůžu ochránit jejich barvu.
Barvu posilující Šampón pro blond vlasy s jedinečnou složkou zvyšující lesk světlé hřívy. Jemně smývá nečistoty a zanechává vlasy krásné a zdravé díky výtažkům z citrónu a slunečnice. Po umytí nezapomeňte na Kondicionér z téže řady, který dodá účesu zdraví, sílu a udržuje barvu sytou a zářivou.


autor: Simona
Foto: archiv firem

Další články z rubriky

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Dnes | Taky tak nerada vstáváte? Pak se ale ani nestihnete nasnídat, natož si zacvičit. Zkuste vstávat o…

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Dnes | Hezké a upravené nehty by měly být samozřejmostí pro každou ženu, protože hned po obličeji jsou…

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

16. 2. | Zima dává zabrat celému tělu i vlasům. Často během zimních měsíců bývají mdlé, bez lesku a poničené…

Buďte sexy na Valentýna: Oblečte se do rudé. Inspirace v galerii

Buďte sexy na Valentýna: Oblečte se do rudé. Inspirace v galerii

14. 2. | Jak známo, červená a všechny její odstíny jsou barvou lásky a vášně. Pokud dnes se svým partnerem…