Blažek představil kolekci a trendy 2007/08

| Autor: redakce | Rubrika: Trendy

Kolekci pánských společenských oděvů a oděvů pro volný čas pro sezónu podzim/zima 2007 a trendy pro sezónu jaro/léto 2008 představila v rámci společenského večera v Obecním domě 26. září společnost Blažek.

Pánské oděvy byly předvedeny včetně obuvi značky Baťa. Módní přehlídku doplnila kolekce dámského prádla značky Marlies Dekkers. Večer moderovaly Iva Kubelková a Zuzana Belohorcová, sólově vystoupil Felix Slováček. Mezi výrazné momenty večera patřilo vystoupení Lucie Bílé, která zazpívala i jednu píseň z připravovaného alba. Nechybělo ani připomenutí, že by se nemělo zapomínat na potřebné. Finanční dar pro oddělení kojenců a batolat Kliniky dětského a dorostového lékařství Všeobecné fakultní nemocnice v Praze přišla převzít druhá Česká vicemiss 2007 Lilian Sarah Fischerová, která je patronkou projektu The Beautiful Mind, jenž organizuje Česká Miss. Spolu s ní přišly letošní a loňská Česká Miss Lucie Hadašová a Renata Langmannová.

Módního večera se zúčastnily i další známé tváře. Mohli během večera načerpat inspiraci nejen pro svůj šatník. Společnost L´Oreal představila analyzátor pleti a řadu pánské kosmetiky Men´s Expert, společnost Global Wines zase nabízela inspiraci pro pobyt na barových stoličkách – bylo možné ochutnat whisky Johnnie Wolker, portské víno Royal Oporto, sekt Freixenet.

A jaké jsou trendy nadcházející sezóny v pánské společenské módě?

Úžit, úžit, úžit. Současným kolekcím dominuje štíhlý střih všech částí obleku. „Sako, kalhoty i košile přiléhají na postavu, což je jeden z důvodů, proč musí být z kvalitních materiálů,“ řekl Roman Humlíček, designér společnosti Blažek, která si zakládá na střihu, materiálu i provedení. Košile je dominantní částí obleku, platí to zejména pro límec, který je výrazný. Zužování zažívá i kravata. „Její uzel by měl být delší a užší,“ doplnil pan Humlíček.
V barvách dominuje jednoduchost a střídmost. Na zimu jsou in tmavší odstíny základních pánských barev, které mohou oživit jemné motivy jako kostky či oblíbené proužky. Letní barvy jsou naopak světlejší, vhodné jsou smetanové odstíny či písková.

Sortiment a společnost Blažek
Filozofií společnosti Blažek je vyrábět aktuální módu pro muže inspirovanou klasickou módou dvacátého století v kvalitě, kterou mu dodávají moderní technologie výroby. Klasické modely doplňuje trendová řada oblečení. Oděvy Blažek nabízejí kompletní řadu pánského oblečení pro společenské příležitosti a volný čas, od ponožek až po smokingy a pláště. To vše je určeno mužům, kteří mají rádi společenský styl oblékání nehledě na věk. Blažek prodává svoje oděvy v síti maloobchodních prodejen, která sahá za hranice České republiky – na Slovensko a do Polska.
Po kliknutí na náhled se vám v novém okně zobrazí velká fotografie s popisemzdroj: IDMZ

Další články z rubriky

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50 kousků!

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50…

19. 9. | Léto je nenávratně pryč a chladná rána i večery nám vtíravě zalézají pod oblečení. Je na čase…

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

17. 9. | 1 | Období letních dovolených se neomylně chýlí ke konci. Právě jste se vrátila od moře nebo se k němu…

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

15. 9. | Málokterá žena má radost z šedin a dokáže se s nimi smířit. Většina z nás si vlasy barví, ne vždy…

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

13. 9. | Podzim se nemilosrdně přiblížil a venku začíná přituhovat. Je třeba proto obměnit šatník a doplnit…