Blažek představil kolekci a trendy 2007/08

| Autor: redakce | Rubrika: Trendy

Kolekci pánských společenských oděvů a oděvů pro volný čas pro sezónu podzim/zima 2007 a trendy pro sezónu jaro/léto 2008 představila v rámci společenského večera v Obecním domě 26. září společnost Blažek.

Pánské oděvy byly předvedeny včetně obuvi značky Baťa. Módní přehlídku doplnila kolekce dámského prádla značky Marlies Dekkers. Večer moderovaly Iva Kubelková a Zuzana Belohorcová, sólově vystoupil Felix Slováček. Mezi výrazné momenty večera patřilo vystoupení Lucie Bílé, která zazpívala i jednu píseň z připravovaného alba. Nechybělo ani připomenutí, že by se nemělo zapomínat na potřebné. Finanční dar pro oddělení kojenců a batolat Kliniky dětského a dorostového lékařství Všeobecné fakultní nemocnice v Praze přišla převzít druhá Česká vicemiss 2007 Lilian Sarah Fischerová, která je patronkou projektu The Beautiful Mind, jenž organizuje Česká Miss. Spolu s ní přišly letošní a loňská Česká Miss Lucie Hadašová a Renata Langmannová.

Módního večera se zúčastnily i další známé tváře. Mohli během večera načerpat inspiraci nejen pro svůj šatník. Společnost L´Oreal představila analyzátor pleti a řadu pánské kosmetiky Men´s Expert, společnost Global Wines zase nabízela inspiraci pro pobyt na barových stoličkách – bylo možné ochutnat whisky Johnnie Wolker, portské víno Royal Oporto, sekt Freixenet.

A jaké jsou trendy nadcházející sezóny v pánské společenské módě?

Úžit, úžit, úžit. Současným kolekcím dominuje štíhlý střih všech částí obleku. „Sako, kalhoty i košile přiléhají na postavu, což je jeden z důvodů, proč musí být z kvalitních materiálů,“ řekl Roman Humlíček, designér společnosti Blažek, která si zakládá na střihu, materiálu i provedení. Košile je dominantní částí obleku, platí to zejména pro límec, který je výrazný. Zužování zažívá i kravata. „Její uzel by měl být delší a užší,“ doplnil pan Humlíček.
V barvách dominuje jednoduchost a střídmost. Na zimu jsou in tmavší odstíny základních pánských barev, které mohou oživit jemné motivy jako kostky či oblíbené proužky. Letní barvy jsou naopak světlejší, vhodné jsou smetanové odstíny či písková.

Sortiment a společnost Blažek
Filozofií společnosti Blažek je vyrábět aktuální módu pro muže inspirovanou klasickou módou dvacátého století v kvalitě, kterou mu dodávají moderní technologie výroby. Klasické modely doplňuje trendová řada oblečení. Oděvy Blažek nabízejí kompletní řadu pánského oblečení pro společenské příležitosti a volný čas, od ponožek až po smokingy a pláště. To vše je určeno mužům, kteří mají rádi společenský styl oblékání nehledě na věk. Blažek prodává svoje oděvy v síti maloobchodních prodejen, která sahá za hranice České republiky – na Slovensko a do Polska.
Po kliknutí na náhled se vám v novém okně zobrazí velká fotografie s popisemzdroj: IDMZ

Další články z rubriky

Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť

Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť

Včera | Nechce se vám investovat do drahé kosmetiky, u které nemáte jistotu, že bude účinkovat na povadlou,…

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

22. 2. | 2 | Módní outfit, který spojuje horní i dolní část oděvu, se může na první pohled zdát nepraktický,…

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

20. 2. | Vrásky, povislá pokožka a další kožní změny jsou známky stárnutí, kterým nemůžeme uniknout. Přesto…

Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější

Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější

18. 2. | Kokosový olej má širokou škálu kosmetických výhod, protože je antibakteriální, antiplísňový a…