Blažek představil kolekci a trendy 2007/08

| Autor: redakce | Rubrika: Trendy

Kolekci pánských společenských oděvů a oděvů pro volný čas pro sezónu podzim/zima 2007 a trendy pro sezónu jaro/léto 2008 představila v rámci společenského večera v Obecním domě 26. září společnost Blažek.

Pánské oděvy byly předvedeny včetně obuvi značky Baťa. Módní přehlídku doplnila kolekce dámského prádla značky Marlies Dekkers. Večer moderovaly Iva Kubelková a Zuzana Belohorcová, sólově vystoupil Felix Slováček. Mezi výrazné momenty večera patřilo vystoupení Lucie Bílé, která zazpívala i jednu píseň z připravovaného alba. Nechybělo ani připomenutí, že by se nemělo zapomínat na potřebné. Finanční dar pro oddělení kojenců a batolat Kliniky dětského a dorostového lékařství Všeobecné fakultní nemocnice v Praze přišla převzít druhá Česká vicemiss 2007 Lilian Sarah Fischerová, která je patronkou projektu The Beautiful Mind, jenž organizuje Česká Miss. Spolu s ní přišly letošní a loňská Česká Miss Lucie Hadašová a Renata Langmannová.

Módního večera se zúčastnily i další známé tváře. Mohli během večera načerpat inspiraci nejen pro svůj šatník. Společnost L´Oreal představila analyzátor pleti a řadu pánské kosmetiky Men´s Expert, společnost Global Wines zase nabízela inspiraci pro pobyt na barových stoličkách – bylo možné ochutnat whisky Johnnie Wolker, portské víno Royal Oporto, sekt Freixenet.

A jaké jsou trendy nadcházející sezóny v pánské společenské módě?

Úžit, úžit, úžit. Současným kolekcím dominuje štíhlý střih všech částí obleku. „Sako, kalhoty i košile přiléhají na postavu, což je jeden z důvodů, proč musí být z kvalitních materiálů,“ řekl Roman Humlíček, designér společnosti Blažek, která si zakládá na střihu, materiálu i provedení. Košile je dominantní částí obleku, platí to zejména pro límec, který je výrazný. Zužování zažívá i kravata. „Její uzel by měl být delší a užší,“ doplnil pan Humlíček.
V barvách dominuje jednoduchost a střídmost. Na zimu jsou in tmavší odstíny základních pánských barev, které mohou oživit jemné motivy jako kostky či oblíbené proužky. Letní barvy jsou naopak světlejší, vhodné jsou smetanové odstíny či písková.

Sortiment a společnost Blažek
Filozofií společnosti Blažek je vyrábět aktuální módu pro muže inspirovanou klasickou módou dvacátého století v kvalitě, kterou mu dodávají moderní technologie výroby. Klasické modely doplňuje trendová řada oblečení. Oděvy Blažek nabízejí kompletní řadu pánského oblečení pro společenské příležitosti a volný čas, od ponožek až po smokingy a pláště. To vše je určeno mužům, kteří mají rádi společenský styl oblékání nehledě na věk. Blažek prodává svoje oděvy v síti maloobchodních prodejen, která sahá za hranice České republiky – na Slovensko a do Polska.
Po kliknutí na náhled se vám v novém okně zobrazí velká fotografie s popisemzdroj: IDMZ

Další články z rubriky

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

26. 5. | 2 | S prvním vykouknutím sluníčka vykouknou i ony drobné tmavé skvrnky, které někteří milují a mnozí…

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

24. 5. | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…