Buďte stále IN! V každém věku můžete dobře vidět

| Autor: PR | Rubrika: Trendy | komerční sdělení

Bylo vám už čtyřicet let? Stále můžete být dámou! Přestože nám už oči začínají zlobit, nemusíme střídat brýle na blízko a do dálky nebo nosit nevzhledná bifokální skla jako stařenka. Užívejte si života naplno a vypadejte pořád skvěle s multifokálními skly Varilux X seriesTM.

Každého z nás, někoho dříve, jiného později, dostihne ve věku nad 45 let presbyopie (vetchozrakost). Naše oči postupně ztrácejí pružnost a obtížněji zaostřují na blízké předměty. Vůči tomuto přirozenému procesu stárnutí oka neexistuje prevence. Čeká nás to všechny. Moderním řešením jsou progresivní brýlové čočky Varilux® X SeriesTM , se kterými uvidíte krásně na všechny vzdálenosti – na blízko, do dálky i na střední vzdálenost.

My ženy jsme zvyklé zvládat více věcí najednou a díky sklům Varilux® X SeriesTM s tím nemusíme přestávat, ani když naše oči začnou protestovat. Díky plynulému nárůstu dioptrií můžete i nadále pohodlně sledovat hrající si dítě na písku a přitom si číst knihu na lavičce.

Moderní brýlová skla pro moderní ženu

Nejmodernější multifokální brýlová skla Varilux® X SeriesTM vám dopřejí kvalitní přechod vidění v oblasti na délku paže díky třem revolučním technologiím - Nanoptix®, Synchroneyes® a XtendTM.

Nanoptix® vám přinese rovnováhu v pohybu, Synchroneyes® perfektní vidění i do stran díky výrobě na míru s ohledem na fyziologické rozdíly mezi každým okem a XtendTM poskytuje tu nejlepší shodu s vizuálními potřebami uživatelů v oblasti na délku paže, které dosud žádné jiné multifokální brýlové čočky nebyly schopné dosáhnout. Vy si přece zasloužíte to nejlepší!

95% spokojenost nositelů

Progresivní brýlové čočky Varilux® X SeriesTM jsou testovány a schváleny uživateli, kteří potvrdili benefity jako snadný přístup k vidění na blízko a rychlou a snadnou adaptaci. Všechny čočky Varilux® X SeriesTM jsou chráněny zárukou Varilux a zahrnují certifikát pravosti. Garantujeme vám 95% spokojenost u všech aktivit v oblasti na délku paže.

Více informací najdete na www.varilux.cz.

Další články z rubriky

Domácí péče o suché rty: Vyrobte si vlastní balzám, lesk nebo peeling

Domácí péče o suché rty: Vyrobte si vlastní balzám, lesk nebo peeling

Dnes | Rty dostávají obzvlášť v zimě pořádně zabrat, jsou suché, rozpraskané, a proto vyžadují pozornost.…

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

21. 2. | Únor se pomaličku chýlí ke konci a mnoho lidí už nedočkavě vyhlíží jaro. To si bude žádat obměnu…

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

19. 2. | Taky tak nerada vstáváte? Pak se ale ani nestihnete nasnídat, natož si zacvičit. Zkuste vstávat o…

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

19. 2. | 1 | Hezké a upravené nehty by měly být samozřejmostí pro každou ženu, protože hned po obličeji jsou…