Být in a přitom mít záda v teple?

| Autor: redakce | Rubrika: Trendy

Myslíte si, že nejde mít stylový módní kousek, být in a zároveň dbát o své zdraví? Věřte, že se mýlíte! Naštěstí už totiž není žádný problém spojit příjemné s užitečným.Také vám maminka, když jste byla malá, říkala, abyste si zasunula tílko nebo triko do kalhot, aby vám nenastydly vaječníky? A taky jste si myslela, že snad jenom vaše matka netuší, že oblečení se rozhodně nenosí v kalhotách, ale volné?! Až dnes, když už jste velká, si ťukáte na čelo, když vidíte, jak se trika a bundičky zkracují. Ne z důvodu, že by se vám tyto módní výstřelky nelíbily, ale už jste několikrát prostydla a víte, že bolest zad, která následuje, nebo zánět močového měchýře, nejsou zrovna věci, které byste musela zažívat opakovaně. Máte naprostou pravdu, mít záda v teple je jedním ze základních preventivních opatření před jejich prochladnutím a následnými zdravotními problémy.

Nepříjemné prostydnutí

Každý z nás to zažil. Vyrazil na lyže, běhal po městě v mrazech, nebo seděl u klimatizace či u okna, ze kterého táhlo. Následkem byla bolest zad, která nás dokázala paralyzovat do té míry, že jsme si buď zkazili dovolenou, nebo museli zůstat doma, protože do práce bychom se nijak nedopravili. Ovšem bolest zad není jediným zdravotním problémem, který nám může takové prostydnutí způsobit. Dalšími jsou nepříjemné zdravotní potíže s prochladlými močovými cestami, ledvinami nebo vaječníky. „Obyčejné“ nastydnutí může ve finále přejít až do zánětu, který je už zapotřebí léčit antibiotiky.Obvyklé ochranné prostředky

Aby byla záda, tedy především oblast beder a kříže, v teple, oblékáme si tílka, dlouhá trika, svetry a pak, převlečeni za těžkopádně se pohybující tvory, vyrážíme do mrazivého počasí. Ovšem mráz a vítr nejsou jedinými aspekty, které nás mohou potrápit, v dnešní době je to i stále častější přítomnost klimatizací v kancelářích, restauracích, ale i doma. Když vám celý den doslova fičí přes záda, je problém na světě. A tak sedíme zabaleni do dek či plédů. To má však jedno velké riziko – nezapomenout, že jsme do něčeho zabaleni! Jakmile totiž zapomenete a vstanete, s největší pravděpodobností hned zase spadnete!

Být IN a zároveň v teple jde!

Už žádné nánosy vrstev oblečení, které nám na kráse nepřidávají. Už žádné plédy a deky. Už žádné ohřívače kříže, kterými máme vybavenou domácnost! Na našem trhu je totiž konečně módní hit – zahřívač pasu Hippsy, který v sobě spojuje zdánlivě nespojitelné, tedy slušivý módní kousek a prevenci před prochladnutím. Je vyrobený z pružného přírodního materiálu, takže vás doslova obepne bez toho, aby vám při jeho nošení překážely knoflíky nebo zipy, které by kazily výsledný dojem. Můžete ho tak mít pod trikem, aniž by vás hyzdily jakékoliv výstupky.

Může být i viditelnou součástí outfitu

Zahřívač pasu je natolik moderní a v tolika barevných variantách, že rozhodně neporušíte žádná módní pravidla jeho viditelným nošením. Svůj šatník můžete oživit a rozzářit od základních barev (bílá, černá) přes červenou, modrou, růžovou, žlutou, oranžovou, zelenou, až po proužky nebo motivy ve stylu tattoo. Nejen díky barevným variantám, ale především díky svým schopnostem se hodí pro všechny, kteří rádi chodí do přírody na túry, jezdí na kolech, holdují lyžování, bruslení, nebo posezení s přáteli venku, ale i pro ty, kteří jsou nuceni pracovat v klimatizovaných místnostech. Zahřívač pasu Hippsy se vyrábí i ve variantách pro těhotné a děti.

Zdroj: www.hippsy.cz
ČTĚTE TAKÉ:
Andělská tvář pro Diora!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Další články z rubriky

Helena Konarovská: Ženy mě o prsou hodně naučily. Předám to dál

Helena Konarovská: Ženy mě o prsou hodně naučily. Předám to dál

Dnes | Odbornici na podprsenky Helenu Konarovskou si řada lidí pamatuje především kvůli její vyřídilce z…

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

26. 5. | 2 | S prvním vykouknutím sluníčka vykouknou i ony drobné tmavé skvrnky, které někteří milují a mnozí…

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

24. 5. | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…