Čas na krásu a zdraví

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Říjen je u značky Estée Lauder velmi pestrý a určitě stojí na pozornost a čas navštívit některý z butiků s touto luxusní kosmetikou a vytříbenými vůněmi. Čekají vás novinky, překvapení v podobě dárků a zároveň můžete pomoci v boji proti rakovině.Od 12. října probíhá v obchodech Estée Lauder tradiční akce nazvaná „Čas dárků“. Tentokrát vás k nákupu nad 1900 korun čeká kosmetická taštička s kompaktem čtyř očních stínů, leskem na rty, rtěnkou Pure Color, miniaturou nové vůně Sensuous, pleťovým sérem Idealist, odličovačem a originálním zrcátkem. Zároveň si můžete vybrat ze dvou barevných variant, která vám více vyhovuje, zda teplé odstíny medu, broskví a pralinek či chladné růžové a fialové.
Co si u Estée pořídit? Z líčidel by vám v kosmetické výbavě rozhodně neměla chybět kvalitní tvářenka. Jasné a lehké zdravíčko Signature Blush rozjasňuje tvář a zdůrazňuje partie svěží barvou bez umělého efektu. Díky unikátní technologii vás tato pudrová tvářenka překvapí svou neuvěřitelně krémovou texturou a iluzí, že barva skutečně vychází z pleti. Díky tomu můžete aplikovat mnohem menší množství pro přirozený vzhled či líčidlo libovolně vrstvit pro dramatičtější vzhled. Všechny odstíny zvýrazňují přirozenou barvu lící a zachovávají si při nošení svou intenzitu. Pigmenty se zvláštní vrstvou zabraňují vysychání a posilují barevnou celistvost složení.
Pleťové sérum Idealist jistě není potřebovat představovat, neboť si za léta od svého uvedení získalo stálou přízeň mnoha žen. Ale věděly jste, že můžete mít tvář ještě hladší a jemnější? Ke zmiňované péči přidejte peeling Idealist a výsledek vás naprosto ohromí. Vše začíná pomocí unikátní termální technologie, která poskytuje uklidňující a hřejivý pocit, který zasahuje hluboko mezi póry a pomáhá tak odstranit vytvořený kožní maz a nečistoty. Přípravek obsahuje pět druhů pleť jemně obnovujících kuliček, které společně komplexně působí na jemnost, hladkost a čistotu pokožky. Peeling stačí používat pravidelně jednou týdně či dle potřeby.

Růžová stuha coby symbol boje proti rakovině prsu se objevila před 7 lety, kdy víceprezidentka Estée Lauder Evelyn Lauder začala projekt celosvětového rozměru. „The Breast Cancer Awareness Campaign“ se zaměřuje na osvětu, prevenci a léčbu této zákeřné nemoci, které je ovšem při VČASNÉ diagnóze léčitelná v drtivé většině případů. Do konce roku 2009 bude v rámci kampaně rozdáno přes 85 milionů růžových stuh a miliony informačních brožur po celém světě, které budou šířit silné povědomí o rakovině prsu.

„Existuje mnoho dezinformací ohledně rakoviny prsu. Je proto důležité, aby lidé chodili pravidelně na kontroly prsou. Měli bychom říci každé ženě, kterou známe, - ať jde o naši maminku, babičku, sestru, dceru nebo přítelkyni – je velmi důležité chodit na lékařské kontroly pravidelně a nechat si udělat snímek prsou každý rok, pokud je Vám přes 40. Nenechávejte to na příští rok“, říká herečka Elizabeth Hurley, tvář značky Estée Lauder a zároveň velvyslankyně celého projektu, která cestuje po celém světě a šíří růžové poselství.

Kampaň pro letošní rok „Svět je růžový. Svět bez rakoviny prsu. Uvažte si růžovou stuhu. Má to význam“ vytvořila Marisa Acocella Marchetto, autorka kreslených vtipů a současně autorka grafické monografie „Cancer Vixen“, která vypráví skutečný příběh o tom, jak bojovala a zvítězila nad rakovinou prsu. Patnáct kosmetických značek společnosti Estée Lauder, mezi které patří také Clinique, Darphin, DKNY, Donna Karan, La Mer či Bobbi Brown, v tuto dobu prodávají výrobky zdobené růžovou stužkou. Peníze z prodeje putují na konto nadace „The Breast Cancer Research Foundation“, která se zaměřuje na léčbu této nemoci.

Foto: archiv Estée Lauder

Další články z rubriky

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Včera | 1 | S prvním vykouknutím sluníčka vykouknou i ony drobné tmavé skvrnky, které někteří milují a mnozí…

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

24. 5. | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…