Český Slavík 2014! Stars, které šláply vedle!

| Autor: Mariya Patrovská | Rubrika: Trendy

Ne vždy odpovídá snaha výsledku. Věříme, že se následující hvězdy chtěly předvést v tom nejlepším světle, moc jim to ale nevyšlo a bohužel se dostaly do našeho výběru nepovedených looku.

Obecně největším a nemilým překvapením večera byla záplava černé barvy. Jen málokterá dáma si troufla na barevné šaty. Je to velká škoda, protože ve finále publikum vypadalo dost smutně. Podobné akce jsou perfektní příležitostí předvést se v těch nejkrásnějších šatech, jak ale uvidíte, nepovede se to ale všem.

Elis

Mladá zpěvačka se stala objevem roku. Gratulujeme! S šaty už to vypadalo o dost hůř. Byla to sice jedna z jejích prvních, takto důležitých akcí, ale stejně ten výběr nemůžeme zdravým rozumem pochopit. Kdyby se k podivně střiženým, asymetrickým šatům zpěvačka vzala černé punčochy a jednoduché lodičky, určitě by to dopadlo lépe. Rozhodla se ale pro červené kalhoty – legíny a popravdě řečeno, nevíme, co tím sledovala. O vyčesaném retro účesu ani nemluvě…

Ivana Gottová

Moderátorka a manželka fenomenálního Karla Gotta se chlubila, že její styling je dílem manžela. Je to hezké gesto, ale z módního hlediska docela nuda. Když se na celý look podíváme, není se čeho chytit. Černé šaty z dílny Beáty Rajské s leopardím vzorem bohužel paní Gottové nesedí moc dobře. Dekolt je moc nízko a při pohledu z boku jí šaty nedělají hezkou siluetu. Růžová kabelka, jako jediný barevný doplněk, situaci zachránit nedokázala.

Markéta Konvičková

Dalším modelem, který neudělal takový dojem, jaký měl, ušil Jiří Kalfař. Na sobě ho předvedla Markéta Konvičková a způsobila tím pořádný rozruch. Pod průhlednými šaty mohli všichni přítomní obdivovat skoro celé nahé tělo zpěvačky. Postavu má sice nádhernou, ale trošku vkusu by modelu prospělo. I takto okázale předvedená nahota může být stylová. Bohužel to nebyl tento případ.

Lucie Borhyová

Známá televizní tvář se na předávání cen objevila v doprovodu svého partnera Michala Hrdličky. Byl to první východ do společnosti po tom, co moderátorka porodila. Je hezké, že se po něm dostala tak rychle do formy, ale její outfit, byl pro danou akci absolutně nevhodný. Obyčejné černé šaty postrádaly nápad a nebyly vůbec slavnostní. S čím, se ale opravdu neumíme vyrovnat, jsou ty tělové silonky s extra leskem. Návrat do devadesátek není tou správnou cestou.

Lucie Bílá

Zpěvačka je krásná žena ve skvělé formě. Jsme zvyklí jí vídat převážně v černé barvě, a proto teď nás barva šatů nezaskočila. Ani ta průhlednost, která mohla kde, koho pohoršovat. Nám vadí všechny ty zbytečné puntíky a krajkové vzory, které šatům ubírají na kráse. Kdyby to byl stejný střih i stejná látka ale nahoře bez všech těch „kudrlinek“, nepůsobily by šaty lacině. Zbytečné roky zpěvačce přidal i dost tvrdý make-up a vyčesané vlasy do maxi objemu. Škoda.

Další články z rubriky

Třou se vám stehna o sebe? Zabraňte vzniku rudých odřenin

Třou se vám stehna o sebe? Zabraňte vzniku rudých odřenin

Dnes | Také se vždy těšíte na horké letní dny, až budete moct obléct sukni nebo šaty, které po jednom dni…

Krásná pleť o prázdninách: Věnujte pokožce péči u moře i ve městě

Krásná pleť o prázdninách: Věnujte pokožce péči u moře i ve městě

21. 7. | V létě vládne všeobecně uvolněná atmosféra, která často vede k zanedbávání drobných rituálů, jako…

Nosíte nerada šaty? Vyzkoušejte pohodlný overal!

Nosíte nerada šaty? Vyzkoušejte pohodlný overal!

19. 7. | Overaly se vrátily do módy a slaví velký úspěch. Pokud si myslíte, že jde o nevzhledné pytle, ve…

Kukadla jak zrcadla: Jak si vykouzlit velké oči

Kukadla jak zrcadla: Jak si vykouzlit velké oči

17. 7. | Kosmetika. Díky Bohu za ni! Ženám, které bohužel nebyly požehnány darem velkých očí, nezbývá nic…