Cesta k ideální pleti

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Ideální pleť, to je rovnováha a dokonalá komunikace mezi kožními buňkami a okolním prostředím. Tato harmonie je narušována klimatickými změnami, sluncem, stresem a věkem. Cesta k ideální pleti spočívá v obnově buněčné harmonie, která je nyní snazší než kdy jindy.

Onou cestou je špičková kosmetika, která navrátí pokožce rovnováhu, poskytne jí tolik potřebnou ochranu a obnovu již poškozených částí. Po letech výzkumů vytvořili ti nejlepší vědci unikátní kosmetickou řadu Kéraskin Esthetics, která přináší nový přístup v péči o pleť.

25 nových patentů ve 30 přípravcích pro domácí a profesionální ošetření v kombinaci se speciální masáží stimulují oběh, čímž přispívají k lepšímu přísunu výživných a odvodu odpadních látek. Jelikož je celá kosmetická řada k dostání pouze ve specializovaných salónech s vyškolených personálem, máte záruku správného výběru. Kosmetička vám doporučí vhodný program ošetření v salónu a následný program domácí péče pro zachování rovnováhy v pokožce. Kosmetičky - Kérafacialiste vyškolené na nejvyšší úrovni v Academy of Excellence jsou uznávány jako ambasadorky krásy budoucnosti. Mají přednostní přístup ke všem novým technologiím a nástrojům pokrokového výzkumu.

Jak vypadá dokonalá pleť v perfektní harmonii? Buněčná harmonie je charakteristická uzavřenou strukturou pokožky, jednotným odstínem, jasem, pevností a odolností vůči únavě a projevům stárnutí. Pokožka se znovu stává ideální a je připravena zachovat svou optimální rovnováhu ve všech situacích a v jakémkoli prostředí.

Složení přípravků je výsledkem nejnáročnějších procesů za přispění nejlepších specialistů na světě. Složení jsou chráněna a udržována v rovnováze přesnými dávkami konzervačních látek, a pokud je to možné, tak zcela bez nich. Produkty neobsahují alkohol ani žádná barviva a mají pouze velmi lehkou parfemaci. Maximální koncentrace a dokonalé respektování pokožky jsou tedy v naprostém souladu.

Například čistící mléko Lait N°27 bylo 27krát podrobeno testování odborníky, než se stalo ideálním čistícím mlékem. Spojuje dokonalou čistící schopnost s profesionální texturou, která umožňuje masáži stát se opravdovým aktivátorem buněčné harmonie a dokonale připravit pokožku na další ošetření. Vysoké nároky jsou též kladeny na okamžitě viditelný a objektivně měřitelný výsledek, neboť Kéraskin obřady a přípravky byly předmětem těch nejnáročnějších testů, hodnocených největšími odborníky a více než 5 000 zákazníky po celém světě.

Kéraskin Esthetics posouvá význam péče na míru o další krok. Nejen, že se péče skládají z jednotlivě uchovávaných ingrediencí v samostatných dózách vybíraných podle individuálních potřeb pokožky, ale navíc mohou být kosmetičkou dávkovány a míchány tak, aby vznikla dokonale přizpůsobená osobní péče. Kosmetička provádějící Obřad Immersion má k dispozici celou škálu monodóz, jako např. hydratační produkt Hydramix, aby dokázala obnovit správnou rovnováhu vody a lipidů v každé pleti. Kéraskin Esthetics také znovu vynalézá peelingové ošetření pokožky s přípravkem Oléa-Scrub. Jedná se o více než hloubkové čištění, tato péče pleť otevírá v maximální možné míře, aby optimalizovala pronikání aktivních složek právě v okamžiku působení hloubkové péče.

Jak probíhá setkání s jedinečnými kosmetickými přípravky? Speciálně školená kosmetička provede důkladné vyšetření pleti. Diagnostika pokožky, která je opravdovým detailním vyšetřením, se skládá ze tří etap. Kosmetička začíná dialogem o pleti, aby definovala její jedinečný charakter: historii, silné a slabé stránky, požadavky, přání. Dále provede hmatové a vizuální posouzení, kdy detailně prozkoumá povrch pleti a posoudí její vlastnosti a biologické funkce: reliéf, otevřenost pórů, produkci kožního mazu… Diagnostika je završena potvrzením analytickými a porovnávacími nástroji jako je Dermascore. Na základě takto provedené analýzy se vám dostane doporučení nejvhodnější salónní péče a samozřejmě také domácího ošetření.

Každá žena si s pomocí Kéraskin může osvojit správná gesta domácí péče, která odhalí jedinečnou krásu její pokožky. Jednotlivé programy doporučované kosmetičkami představují nezbytnou osobní péči. Péče umožňují odpovídat nárokům každé pleti: variacím jejích potřeb, jejímu životnímu rytmu nebo jednoduše jejím obdobím. Pokožka se tak opravdu dostává do dlouhodobé a hloubkové rovnováhy.

Značka Kéraskin Esthetics se dostává do České a Slovenské republiky v září a můžete se s ní setkat v síti specializovaných salónů. Mezi první místa poskytující jedinečné rituály pro dokonale vyhlížející pokožku patří brněnské Avenue Hair & Beauty, Franck Provost v pražském Slovanském domě a karlovarském hotelu Pupp, Mod’s Hair v pražském obchodním centru Palladium a na své otevření čeká v proslulém salónu Libora Šuly. Ceny jednotlivých profesionálních ošetřeních pro ženy i muže se pohybují od 750 korun, produkty pro domácí péči koupíte v cenách od 1100 za mineralizující tonikum s mořskými řasami do 4625 korun za exklusivní obnovující péči pro zralou pleť s Pro-Xylanem.

Foto: archiv L'Oreal

Další články z rubriky

Krásně bílý úsměv: Zkuste babské rady, které fungují!

Krásně bílý úsměv: Zkuste babské rady, které fungují!

Včera | 1 | Zářivý bílý úsměv dokáže s vaším obličejem dělat divy. Ne každá z nás má ale to štěstí, aby měla…

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50 kousků!

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50…

19. 9. | Léto je nenávratně pryč a chladná rána i večery nám vtíravě zalézají pod oblečení. Je na čase…

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

17. 9. | 1 | Období letních dovolených se neomylně chýlí ke konci. Právě jste se vrátila od moře nebo se k němu…

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

15. 9. | Málokterá žena má radost z šedin a dokáže se s nimi smířit. Většina z nás si vlasy barví, ne vždy…