Cesta k ideální pleti

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Ideální pleť, to je rovnováha a dokonalá komunikace mezi kožními buňkami a okolním prostředím. Tato harmonie je narušována klimatickými změnami, sluncem, stresem a věkem. Cesta k ideální pleti spočívá v obnově buněčné harmonie, která je nyní snazší než kdy jindy.

Onou cestou je špičková kosmetika, která navrátí pokožce rovnováhu, poskytne jí tolik potřebnou ochranu a obnovu již poškozených částí. Po letech výzkumů vytvořili ti nejlepší vědci unikátní kosmetickou řadu Kéraskin Esthetics, která přináší nový přístup v péči o pleť.

25 nových patentů ve 30 přípravcích pro domácí a profesionální ošetření v kombinaci se speciální masáží stimulují oběh, čímž přispívají k lepšímu přísunu výživných a odvodu odpadních látek. Jelikož je celá kosmetická řada k dostání pouze ve specializovaných salónech s vyškolených personálem, máte záruku správného výběru. Kosmetička vám doporučí vhodný program ošetření v salónu a následný program domácí péče pro zachování rovnováhy v pokožce. Kosmetičky - Kérafacialiste vyškolené na nejvyšší úrovni v Academy of Excellence jsou uznávány jako ambasadorky krásy budoucnosti. Mají přednostní přístup ke všem novým technologiím a nástrojům pokrokového výzkumu.

Jak vypadá dokonalá pleť v perfektní harmonii? Buněčná harmonie je charakteristická uzavřenou strukturou pokožky, jednotným odstínem, jasem, pevností a odolností vůči únavě a projevům stárnutí. Pokožka se znovu stává ideální a je připravena zachovat svou optimální rovnováhu ve všech situacích a v jakémkoli prostředí.

Složení přípravků je výsledkem nejnáročnějších procesů za přispění nejlepších specialistů na světě. Složení jsou chráněna a udržována v rovnováze přesnými dávkami konzervačních látek, a pokud je to možné, tak zcela bez nich. Produkty neobsahují alkohol ani žádná barviva a mají pouze velmi lehkou parfemaci. Maximální koncentrace a dokonalé respektování pokožky jsou tedy v naprostém souladu.

Například čistící mléko Lait N°27 bylo 27krát podrobeno testování odborníky, než se stalo ideálním čistícím mlékem. Spojuje dokonalou čistící schopnost s profesionální texturou, která umožňuje masáži stát se opravdovým aktivátorem buněčné harmonie a dokonale připravit pokožku na další ošetření. Vysoké nároky jsou též kladeny na okamžitě viditelný a objektivně měřitelný výsledek, neboť Kéraskin obřady a přípravky byly předmětem těch nejnáročnějších testů, hodnocených největšími odborníky a více než 5 000 zákazníky po celém světě.

Kéraskin Esthetics posouvá význam péče na míru o další krok. Nejen, že se péče skládají z jednotlivě uchovávaných ingrediencí v samostatných dózách vybíraných podle individuálních potřeb pokožky, ale navíc mohou být kosmetičkou dávkovány a míchány tak, aby vznikla dokonale přizpůsobená osobní péče. Kosmetička provádějící Obřad Immersion má k dispozici celou škálu monodóz, jako např. hydratační produkt Hydramix, aby dokázala obnovit správnou rovnováhu vody a lipidů v každé pleti. Kéraskin Esthetics také znovu vynalézá peelingové ošetření pokožky s přípravkem Oléa-Scrub. Jedná se o více než hloubkové čištění, tato péče pleť otevírá v maximální možné míře, aby optimalizovala pronikání aktivních složek právě v okamžiku působení hloubkové péče.

Jak probíhá setkání s jedinečnými kosmetickými přípravky? Speciálně školená kosmetička provede důkladné vyšetření pleti. Diagnostika pokožky, která je opravdovým detailním vyšetřením, se skládá ze tří etap. Kosmetička začíná dialogem o pleti, aby definovala její jedinečný charakter: historii, silné a slabé stránky, požadavky, přání. Dále provede hmatové a vizuální posouzení, kdy detailně prozkoumá povrch pleti a posoudí její vlastnosti a biologické funkce: reliéf, otevřenost pórů, produkci kožního mazu… Diagnostika je završena potvrzením analytickými a porovnávacími nástroji jako je Dermascore. Na základě takto provedené analýzy se vám dostane doporučení nejvhodnější salónní péče a samozřejmě také domácího ošetření.

Každá žena si s pomocí Kéraskin může osvojit správná gesta domácí péče, která odhalí jedinečnou krásu její pokožky. Jednotlivé programy doporučované kosmetičkami představují nezbytnou osobní péči. Péče umožňují odpovídat nárokům každé pleti: variacím jejích potřeb, jejímu životnímu rytmu nebo jednoduše jejím obdobím. Pokožka se tak opravdu dostává do dlouhodobé a hloubkové rovnováhy.

Značka Kéraskin Esthetics se dostává do České a Slovenské republiky v září a můžete se s ní setkat v síti specializovaných salónů. Mezi první místa poskytující jedinečné rituály pro dokonale vyhlížející pokožku patří brněnské Avenue Hair & Beauty, Franck Provost v pražském Slovanském domě a karlovarském hotelu Pupp, Mod’s Hair v pražském obchodním centru Palladium a na své otevření čeká v proslulém salónu Libora Šuly. Ceny jednotlivých profesionálních ošetřeních pro ženy i muže se pohybují od 750 korun, produkty pro domácí péči koupíte v cenách od 1100 za mineralizující tonikum s mořskými řasami do 4625 korun za exklusivní obnovující péči pro zralou pleť s Pro-Xylanem.

Foto: archiv L'Oreal

Další články z rubriky

Helena Konarovská: Ženy mě o prsou hodně naučily. Předám to dál

Helena Konarovská: Ženy mě o prsou hodně naučily. Předám to dál

Dnes | Odbornici na podprsenky Helenu Konarovskou si řada lidí pamatuje především kvůli její vyřídilce z…

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

26. 5. | 2 | S prvním vykouknutím sluníčka vykouknou i ony drobné tmavé skvrnky, které někteří milují a mnozí…

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

24. 5. | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…