Charitativní módní přehlídka Nadace Terezy Maxové FASHION FOR KIDS: „bear in mind“

| Autor: PR | Rubrika: Trendy

Čtvrtý ročník charitativní módní přehlídky Nadace Terezy Maxové, nesoucí název „Fashion for kids: Bear in mind“, se uskutečnil 25. listopadu, v prostorách Barrandovských ateliérů v Praze. Špička světového modelingu opět aktivně podpořila české znevýhodněné děti. Tato významná charitativní událost odstartovala nový fundraisingový projekt TERIBEAR, jehož výtěžek podpoří rozvoj náhradní rodinné péče a profesionalizaci pěstounských rodin.Nadace Terezy Maxové zahájila již v roce 2004 úspěšnou sérii charitativních módních přehlídek, jež se konaly pod názvem „FASHION FOR KIDS“, a které vždy patřily k vrcholům módní scény v České republice (2004 kolekce Missoni, 2005 kolekce G.F. Ferré, 2007 kolekce Ellie Saab). V této tradici nadace pokračuje i letos, tentokrát pod heslem “bear in mind“(tzn. mějte na paměti), což není samoúčelné. Módní přehlídka totiž zahájila zcela ojedinělý fundraisingový projekt nadace : TERIBEAR.

TERIBEAR je speciální charitativní kolekce výrobků, která v sobě zahrnuje jak kultovní výrobky jako jsou trička, hrnečky, módní doplňky, tapety na mobil, tak i věci denní spotřeby, například perníky, přáníčka, vánoční balící papír, recyklovatelné tašky, kapesníky a další.

„V letošním roce byla prezentována kolekce podzim, zima 2008/2009 slavného italského domu MISSONI, a to jak dámská tak i pánská kolekce. Druhou kolekcí, jež byla v rámci večera prezentována, je kolekce přední české návrhářky Kláry Nademlýnské, jejíž působení na českém módním nebi je letos již desetileté.Mezi známými osobnostmi, které letos svou přítomností akci podpořily jsou topmodelky: EVA HERZIGOVÁ, KAREN MULDER, TEREZA MAXOVÁ, PAVLÍNA NĚMCOVÁ A ANDREA VEREŠOVÁ. Z dalších významných hostů můžeme jmenovat: ELIŠKU BUČKOVOU, Českou Miss 2008 či RADKA ŠTĚPÁNKA, předního českého tenistu.Mezi partnery nechyběla ani švédská kosmetická společnost Oriflame, která zahájila svou spolupráci s Nadací Terezy Maxové v roce 2002. Top modelka a patronka nadace Tereza Maxová nám prozradila, že se společností Oriflame spolupracuje ráda, jelikož filozofie společnosti je jí velmi blízká. Generální ředitel Oriflame, Mirek Kopřiva ke spolupráci uvedl: „Spolupráci s Nadací Terezy Maxové považujeme za užitečnou a dlouhodobou. Nadaci bych popřál aby měla co nejméně práce, protože pak to znamená, že cíl nadace se naplnil a děti nebudou vyrůstat v dětských domovech, ale v rodinách, což je cíl této nadace. Tento večer je pro mě spojením zábavy, krásných žen, charitativní pomoci a kosmetiky Oriflame.“Vizážiska Oriflame, Zuzana Gavendová prozradila, že letos se nosí světlé make-upy, výrazné lícní kosti, růžovohnědá barva, lesk na rty. Přesně tak byly nalíčeny i světové top modelky, když prezentovaly novou kolekci Missoni. Modelky neměly nalíčné řasy a žádné kontury. Letošní sezóna přeje přírodnímu make-upu. Nejvíce trendy jsou pudry v perličkách a oční stíny z kolekce Giordani Gold.


Akce měla bezesporu excelentní program, vzácnou atmosféru, nápad, vtip, ale především svůj hluboký smysl – pomoc znevýhodněným dětem – což je pro Nadaci Terezy Maxové a její hosty alfou a omegou.


Na www.oriflame.cz se dozvíte více o spolupráci s Nadací Terezy Maxové a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz

Další články z rubriky

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Dnes | Taky tak nerada vstáváte? Pak se ale ani nestihnete nasnídat, natož si zacvičit. Zkuste vstávat o…

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Dnes | Hezké a upravené nehty by měly být samozřejmostí pro každou ženu, protože hned po obličeji jsou…

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

16. 2. | Zima dává zabrat celému tělu i vlasům. Často během zimních měsíců bývají mdlé, bez lesku a poničené…

Buďte sexy na Valentýna: Oblečte se do rudé. Inspirace v galerii

Buďte sexy na Valentýna: Oblečte se do rudé. Inspirace v galerii

14. 2. | Jak známo, červená a všechny její odstíny jsou barvou lásky a vášně. Pokud dnes se svým partnerem…