Čokoláda pro vlasy + 27 nejmódnějších účesů

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Delikátní mléčná a delikátní hořká čokoláda, sladké kandované ovoce a chutné bonbóny balené v luxusním lesklém papíru … máte chuť? A do teprve okolí na vás, když se objevíte v gurmánském účesu. To je to pravé pokušení podzimu.

Nová kolekce účesů a barev od L`Oréal Professionnel pro období podzim zima 2007 - 2008 nese název Gurmánské pokušení a zavede vás do prostředí sladkých lahůdek, jakými je tabulka čokolády, pralinky, kandované ovoce polité jemnou čokoládou či luxusní bonboniéra. Gurmánské pokušení našlo svou inspiraci ve filmech jako Karlík a továrna na čokoládu či v aktuálním hitu Fergie Fergalicious. V módě nyní letí barvy čokolády, nebo naopak metalické odstíny bonbonierových obalů či živé tóny ovoce. I tvary doplňků a kosmetických přípravků jakoby připomínaly tabulku čokolády, některé dokonce napodobují i její vůni.

Tato kolekce je však zvláštní především úzkou spoluprací s nejlepšími světovými šéfkuchaři, kteří exkluzivně pro L`Oréal Professionnel vytvořili dezerty, jež se staly přímými předlohami pro účesové kreace Johna Nolleta, tvůrce kolekce.

Pro Majirel je Sladké pokušení zastoupeno ženami Čoko lady. Ty zbožňují tradiční luxusní lahůdky, jejich barva vlasů sahá od mléčné čokolády, přes karamel až po hořkou čokoládu, která se slastně rozpouští na jazyku. Zlaté obaly dodávají kolekci extra dotek luxusu.

Můžete se setkat s ženou, která je inspirovaná hořkou a mléčnou čokoládou, kombinací čokolády a karamelu a blyštivým zlatem. Všechny si pohrávají s různými odstíny hnědé – jednou studené jako hořká čokoláda, jindy teplé jako rozpuštěný karamel. Novými odstíny, které jsou představeny speciálně pro tuto kolekci jsou „hnědý popelavý sytý“ a „blond tmavý mahagonový popelavý“. Styling účesů připomíná jemnou pěnu našlehaných dortů či stékající polevu čokoládového zákusku. Móda zase balení luxusních bonbonů se stříbrnými i zlatými metalickými odlesky.

S Luocolor se dostanete do světa Sladkých baby, dívek z cukrkandlu a lékořice, které rády pikantně experimentují. Jsou to ženy, které mají rády nové kombinace, a to i v jídle jako například čokoláda s kiwi, ananasem či pomerančem. Všechny jsou nevinné, ale zároveň svůdné jako Lolita a zavádějí nás zpět do našeho bezstarostného dětství. Paleta barev je jasná až ostrá jako barvy cukrovinek.

Barvy vlasů jsou nové, svěží a neotřelé. Novinkou je především použití nových odstínů z řady Luofresh. Odstíny pro tuto kolekci mají i příznačné názvy: kiwi, ananas a pomeranč a budou na českém a slovenském trhu k mání pouze v limitované edici v době Gurmánského potěší. Sladká baby připomínají stylingem i oděvem ovocné bonbonky. Setkáte se zde se sladkou višní, sladkým citrusem a sladkým kiwi, zabalenými v neonových obalech.


Čoko lady i Sladké baby pokoušejí a svádějí člověka svým vzhledem, který vám již předem prozradí, že jakmile se odvážíte je ochutnat, zavalí naše smysly jemnou, na jazyku se rozplývající, sladkou chutí, která vás přenese do bezstarostného světa slasti.

Gurmánské potěšení v podání zahraničních kadeřníků

Gurmánské potěšení očima českých a slovenských kadeřníků

foto: L'Oreál

Další články z rubriky

Manikúra je důležitá: Co o vás prozradí tvar nehtů?

Manikúra je důležitá: Co o vás prozradí tvar nehtů?

Dnes | Myslíte, že na tvaru nehtů nezáleží? Mýlíte se! Aniž byste to totiž tušila, tím, jak si ráda…

Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť

Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť

24. 2. | Nechce se vám investovat do drahé kosmetiky, u které nemáte jistotu, že bude účinkovat na povadlou,…

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

22. 2. | 2 | Módní outfit, který spojuje horní i dolní část oděvu, se může na první pohled zdát nepraktický,…

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

20. 2. | Vrásky, povislá pokožka a další kožní změny jsou známky stárnutí, kterým nemůžeme uniknout. Přesto…