Čtyři možnosti, kterými si opravdu zvětšíte prsa! (odpovědi na vaše dotazy)

| Autor: BN | Rubrika: Trendy

Nevíte si rady s výběrem vhodné podprsenky? Zajímá vás, jak změřit svou správnou velikost? Ptáte se, jak má vypadat péče o prádlo? Na tyto i mnoho dalších otázek ohledně podprsenek vám odpoví odbornice Hana Nekolová z Poradny správných velikostí podprsenek v Bílé Labuti.

Čtyři možnosti, kterými si opravdu zvětšíte prsa! (odpovědi na vaše dotazy)

Jméno nebo přezdívka: Lada

Otázka: Nemám velká prsa a tak bych se chtěla zeptat, jak udělat z mých malých prsou dojem, že zase tak malá nejsou? Existuje kromě push-up efektu jiná efektivní možnost?

Jméno nebo přezdívka: Renata

Otázka: Dobrý den, mám spíše malá prsa. Kamarádka mi říkala, že existují takové gelové polštáře, které se vloží do obyčejné podprsenky pod prsa a najednou vypadáte, že nemáte jedničky, ale třeba trojky. Je to pravda? Můžu si je koupit tady v naší republice nebo je to jenom v zahraničí? Odpověď: Netrapte se, pokud Vaše prsa nemají takovou velikost, jakou byste si přály. Lékaři Vám řeknou, že velikost prsů je ovlivněna zejména dědičností a hormonálním stavem, takže na jejich zvětšení Vám nemohou předepsat žádný kouzelný preparát ani prášek. Existuje však několik typů, jak vzhled Vašeho dekoltu zlepšit. Zejména správně zvolená podprsenka a vhodné oblečení dokáže udělat zázraky:

PUSH-UP: Nejznámějším řešením je nošení push-upek. Zde je možné si vybrat podprsenku s menším, vyšším či vysokým push-povým tvarováním pěnou nebo gelem. Podprsenky s push-upem se číslují stejně, jako podprsenky nevyztužené, pouze u vyššího tvarování je lépe si vybrat podprsenku s o jedno číslo větším košíčkem. Ceny push-upek jsou stejné, jako u běžných podprsenek, záleží vždy na použitém materiálu a kvalitě šití.

SILIKONOVÉ GELOVÉ VLOŽKY: V naší republice toto řešení není příliš známé a používané, přestože se zde gelové vložky prodávají. Jedná se o pár silikonových polštářků, které se vsunují do podprsenky pod ňadro. Můžete tedy jeden pár používat do všech Vašich podprsenek, které už máte doma. Jsou tvarově a pocitově stejné jako skutečné poprsí.

Použitým materiálem je glycerinový gel, velice podobný silikonovému gelu používanému na prsní implantáty. Gel se přizpůsobí teplotě lidského těla a také tvaru ňader. Ňadra se vizuálně zvětší až o dvě velikosti a vytváří se mezi nimi žádaný žlábek. Pokud však nosíte nekvalitní podprsenku, její nestálá a možná i zdraví škodlivá barva se do gelové vložky vpije a nepůjde již odstranit. Při nošení kvalitních podprsenek se gelové vložky udržují pouze mýdlem a vodou. Ceny silikonových gelových vložek vycházejí z kvality materiálu a jejich velikosti, pohybují se kolem 500 Kč.

SPRÁVNĚ ZVOLENÉ OBLEČENÍ: Doporučují se kanýry, volánky, vodorovné proužky, široké kapsy na košilích, lesklé materiály. Svou ženskost můžete ještě zdůraznit páskem.

PLASTICKÁ CHIRURGIE: Tato možnost existuje a mnoho žen ji využívá přes její bolestivost a finanční náročnost. Chtějí vypadat atraktivně i po tom, co se staly matkami a přibyla jim léta.

Zeptejte se také prostřednictvím následujícího formuláře!

Další články z rubriky

Milujete džíny? 5 rad, jak je nosit i po padesátce a být sexy

Milujete džíny? 5 rad, jak je nosit i po padesátce a být sexy

Včera | Džíny jsou už dlouhá desetiletí oblíbenou součástí pánského i dámského šatníku a je jedno, kolik…

Okousané nehty? Přestaňte s tím jednou pro vždy!

Okousané nehty? Přestaňte s tím jednou pro vždy!

16. 10. | Okousané nehty rozhodně nejsou něco, co byste chtěla ukazovat na veřejnosti. Tímto zlozvykem trpí…

Šetřete čas a peníze: Buďte krásná s domácími kosmetickými triky

Šetřete čas a peníze: Buďte krásná s domácími kosmetickými triky

13. 10. | Každá žena chce vypadat krásně a zdravě, ale někdy na dlouhou péči o vzhled prostě není čas a občas…

Co nosit po 50: Vyhněte se růžové a sázejte na kvalitu a klasiku

Co nosit po 50: Vyhněte se růžové a sázejte na kvalitu a klasiku

11. 10. | V módě na věku nezáleží. Krásná, stylová a in můžete být ještě dlouho po padesátce, pokud víte, co…