Dnes večer sex bude!

| Autor: www.podprsenky-poradna.cz | Rubrika: Trendy

Motto: Jestli si myslíte, že prodávat spodní prádlo je nuda, nuda a šeď, hned Vám můžeme ukázat, že tomu tak není, že je to práce hezká, zábavná, dovolí nám s našimi zákaznicemi prožívat jejich ženské příběhy a pomáhat je i částečně řešit radami z našeho oboru. Kdybych to měla říci jednoduše, prodávat spodní prádlo, to je život sám.Ať se to zdá podivné, včera nás úplně odzbrojila jedna naše zákaznice. Přišla do prodejny rozhodným krokem plukovníka v aktivní službě, rychle se rozhlédla po stojanech se spodním prádlem, zabodla oči do mých očí, došla až k prodejnímu pultu a náhle asi ztratila odvahu. Sklopila oči, pak se znovu na mě podívala a zadrmolila rychle mezi zuby: "Potřebovala bych něco, ale hodně sexy, aby dneska večer byl sex." Vůbec jsem jí nerozuměla a tak jsem se stereotypně zeptala: "Co Vám můžu nabídnout?" Plukovnice hodně přidala na hlase a vybafla ně mě: "Potřebovala bych dnes večer sex!"

Lekla jsem se trochu a podívala jsem se na kolegyni prodavačku Martinu a v tu chvíli jsem nechápala, jak zákaznici v této věci můžu pomoci. Martina však byla rychle v obraze, obrátila se k zákaznici a povídá: "Chtěla byste prostě nějaké spodní prádlo, které by Vašeho manžela nebo přítele tak rozrajcovalo, aby se večer neudržel, že ano?"

"Ano" šťastně vydechla plukovnice, která už plukovnicí náhle nebyla, ale byla to normální ženská, která toužila být večer přitažlivou ženou s velkým Ž.

A to už jsme byly doma, do naší prodejny Správných velikostí podprsenek v Bílé labuti, chodí nejen mnoho žen, ale také mužů. Nedávno jsme dělaly s Martinou průzkum, jaké spodní prádlo kupují muži nejraději, jakou preferují barvu a co jim připadá sexy. Seznámily jsme tedy naši zákaznici s výsledky našeho soukromého průzkumu:

Nejdůležitějším poznatkem této naší ankety bylo, že většina mužů preferuje ženy, které jsou bez spodního prádla vůbec!

Pokud vybírají spodní prádlo, tak se rozhodují takto:
48 % mužů preferuje spodní prádlo černé barvy,
30 % prádlo barvy vínové,
20 % prádlo v jiné barvě než je černá a vínová,
pouze 2 % preferují prádlo bílé.

Podprsenky muži preferují zásadně nevyztužené, nejraději průhledné.

Z kalhotek milují tanga nebo-li stringy, mnoho mužů však nyní přechází na střih, které se jmenuje hipstry. To jsou kalhotky, z kterých vzadu z nohaviček kouká třetina zadečku, a nejlépe, aby byly ušity také z průhledného materiálu. Zajímavé je, že muži často požadují, aby kalhotky měly také navíc nějaký vtip nebo neobvyklý nápad. Tuto podmínku ale například ženy nepožadují nikdy.

Potom jsme ji provedly naším sortimentem s tím, že máme velmi dobrou zkušenost s podprsenkou "Fantasy feelings WHU" v černé barvě, kterou si muži nejčastěji vybírají jako dárek. Dobře sedí, a je velmi sexy. Její něžná krajka upoutává pozornost a je vhodná nejen pro intimní chvíle, ale i pro běžné nošení.

Zákaznice si prádlo vyzkoušela, koupila, vzala taštičku s nákupem, zvedla ji až nad hlavu a se zvoláním: "Děvčata, dneska večer sex bude!!!", odcházela směrem k jezdícím schodům. Dívaly jsme se za ní s Martinou, usmívaly se a myšlenky nám utíkaly k zapáleným svíčkám a k šampaňskému ve vysokých sklenicích.


Více info na : www.podprsenky-poradna.cz


ČTĚTE TAKÉ: Žena po čtyřicítce. Gynekolog radí!


KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!


Komentáře

Komentářů celkem: 2
Hezké, doufám, že jí to dopadlo :-) evilena 2. 6. 2011 | 13:43
kéž by to bylo tak jednoduché... fuffinecka 30. 5. 2011 | 11:48

Další články z rubriky

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Včera | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

17. 5. | I podprsenka se dá považovat za módní doplněk. A stejně tak, jako se měnil styl oblečení od…