Dokonalá žena podle Paco Rabanne

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Co si představíte, řekne-li se ženskost? Někdo myslí na sexy divu, jiný na jemnou krásu. Přirozenost, smyslnost, fascinující přitažlivost … odhalte svou jedinečnost s Paco Rabanne – vůní, která byla stvořena pro vás.

Novinka od věhlasného módního návrháře Paco Rabanne je vůně „Paco Rabanne Pour Elle“. Své představy o ženách přeměnil v unikátní vonnou kompozici. Tento parfém představuje ženu v celé její kráse a neopakovatelnosti - ženu, která je až do morku kostí smyslná, znepokojivě krásná a přesto přirozená; ženu s přitažlivým pohledem a fascinující úrovní. Zní to jako sen? Ano, ale přesně tyto vlastnosti v sobě skrývá každá z nás, stačí je jen objevit.

Nejen samotná vůně, ale též flakón představuje oslavu ženy. Připomíná luxusní doplněk, jeho bíle perlová barva je ženská, čistá, zářivá. Barva vůně jako takové je stejná jako barva kůže. Kovový kroužek uprostřed je zde nejen jako emblém značky, ale i jako vyjádření smyslného pocitu, když se kov dotkne kůže. Připomíná prstýnek - vyjádření lásky a věrnosti, ale i ženský pupíček - smyslnost, ale i spojení s životem současným i budoucím.

Parfémová voda je jako svěží, vřelé, smyslné pohlazení plné květin. Spojuje v sobě ušlechtilé, čisté a velmi ženské složky a vytváří svěže květinovou, ambrovou vůni. Hlava je svěží a zářivá a obsahuje: bílý pepř, italskou mandarinku a bílou frézii. Srdce vůně je harmonie jasmínu, absolu z růže a z jihoafrického keře karo karoundé. Základ je velmi smyslný: ambra, broskev, massojské dřevo.

Spolu s parfémovou vodou přichází na trh ucelená tělová řada Paco Rabanne Pour Elle. Vedle vůně ve třech velikostech – 30, 50 a 80 ml – vás okouzlí i další výrobky.

Extrait Paco Rabanne Pour Elle je parfém ukrytý ve flakónu, který je dokonalou symbiózou skla a kovu. Je ještě smyslnější, než parfémová voda a to díky promísení ambry s vanilkou.

Smyslný krém do koupele a sprchy dokonale čistí, hydratuje a vyhlazuje pokožku díky silné koncentraci oleje z broskvového jádra a výtažku mízy bílé růže

Deodorant je jako závoj utkaný z čistoty a jemnosti a lze ho použít nejen klasicky, ale na celé tělo. Zachovává pleť v dokonale pěstěném a voňavém stavu po celý den, ale navíc také hydratuje.

Charismatický rodilý Španěl Paco Rabanne vstoupil do světa módy v 60. letech. Již během studií architektury pracoval u věhlasného šperkaře Jean Pierre Rojeta, který dodával své výtvory na přehlídky haute couture. Rabannovy avantgardní výtvory je objevily také u Givenchy, slavného francouzského módního domu. Již svou první samostatnou kolekcí oděvů v roce 1966 si vysloužil přezdívku vizionář. Oblečení bylo totiž z hliníku a plastu. Byl to vlastně on, kdo odstartoval vlnu avantgardních návrhářů. Objevoval nové, do té doby neslýchané materiály – fosforeskující plast, místo nití drátěná očka, „vynalezl“ papírové šaty.

Brigitte Bardot, Audrey Hepburn, Francoise Hardy, Jane Fordová i představitelky Bond Girl – ty a mnohé další přišly na kouzlo mistrova umění. Jeho drátěné košile, mini šaty z kovových plíšků spojených dráty, večerní šaty z kožených plátků spojované hliněnými kroužky se staly hitem zlaté mládeže 60. a 70. let. Postupem šatu začal Rabanne používat i běžné tkané materiály, v jeho tvorbě však vždy hraje prim kov a plast.


Soutěž o 3 originální přívěsky Paco Rabanne a miniatury vůně Pour ElleVyhravají čtenářky: EM_1, Darina, lkm
BlahopřejemeCeny do soutěže věnovala společnost France Production Praha.
Do slosování o ceny se dostanou čtenářky, které odpoví co nejdříve na 3 soutěžní otázky, které budeme postupně zveřejňovat.

autor: Simona.cz
foto: Paco Rabanne Paris

Další články z rubriky

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50 kousků!

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50…

Včera | Léto je nenávratně pryč a chladná rána i večery nám vtíravě zalézají pod oblečení. Je na čase…

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

17. 9. | 1 | Období letních dovolených se neomylně chýlí ke konci. Právě jste se vrátila od moře nebo se k němu…

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

15. 9. | Málokterá žena má radost z šedin a dokáže se s nimi smířit. Většina z nás si vlasy barví, ne vždy…

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

13. 9. | Podzim se nemilosrdně přiblížil a venku začíná přituhovat. Je třeba proto obměnit šatník a doplnit…