Dokonalá žena podle Paco Rabanne

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Co si představíte, řekne-li se ženskost? Někdo myslí na sexy divu, jiný na jemnou krásu. Přirozenost, smyslnost, fascinující přitažlivost … odhalte svou jedinečnost s Paco Rabanne – vůní, která byla stvořena pro vás.

Novinka od věhlasného módního návrháře Paco Rabanne je vůně „Paco Rabanne Pour Elle“. Své představy o ženách přeměnil v unikátní vonnou kompozici. Tento parfém představuje ženu v celé její kráse a neopakovatelnosti - ženu, která je až do morku kostí smyslná, znepokojivě krásná a přesto přirozená; ženu s přitažlivým pohledem a fascinující úrovní. Zní to jako sen? Ano, ale přesně tyto vlastnosti v sobě skrývá každá z nás, stačí je jen objevit.

Nejen samotná vůně, ale též flakón představuje oslavu ženy. Připomíná luxusní doplněk, jeho bíle perlová barva je ženská, čistá, zářivá. Barva vůně jako takové je stejná jako barva kůže. Kovový kroužek uprostřed je zde nejen jako emblém značky, ale i jako vyjádření smyslného pocitu, když se kov dotkne kůže. Připomíná prstýnek - vyjádření lásky a věrnosti, ale i ženský pupíček - smyslnost, ale i spojení s životem současným i budoucím.

Parfémová voda je jako svěží, vřelé, smyslné pohlazení plné květin. Spojuje v sobě ušlechtilé, čisté a velmi ženské složky a vytváří svěže květinovou, ambrovou vůni. Hlava je svěží a zářivá a obsahuje: bílý pepř, italskou mandarinku a bílou frézii. Srdce vůně je harmonie jasmínu, absolu z růže a z jihoafrického keře karo karoundé. Základ je velmi smyslný: ambra, broskev, massojské dřevo.

Spolu s parfémovou vodou přichází na trh ucelená tělová řada Paco Rabanne Pour Elle. Vedle vůně ve třech velikostech – 30, 50 a 80 ml – vás okouzlí i další výrobky.

Extrait Paco Rabanne Pour Elle je parfém ukrytý ve flakónu, který je dokonalou symbiózou skla a kovu. Je ještě smyslnější, než parfémová voda a to díky promísení ambry s vanilkou.

Smyslný krém do koupele a sprchy dokonale čistí, hydratuje a vyhlazuje pokožku díky silné koncentraci oleje z broskvového jádra a výtažku mízy bílé růže

Deodorant je jako závoj utkaný z čistoty a jemnosti a lze ho použít nejen klasicky, ale na celé tělo. Zachovává pleť v dokonale pěstěném a voňavém stavu po celý den, ale navíc také hydratuje.

Charismatický rodilý Španěl Paco Rabanne vstoupil do světa módy v 60. letech. Již během studií architektury pracoval u věhlasného šperkaře Jean Pierre Rojeta, který dodával své výtvory na přehlídky haute couture. Rabannovy avantgardní výtvory je objevily také u Givenchy, slavného francouzského módního domu. Již svou první samostatnou kolekcí oděvů v roce 1966 si vysloužil přezdívku vizionář. Oblečení bylo totiž z hliníku a plastu. Byl to vlastně on, kdo odstartoval vlnu avantgardních návrhářů. Objevoval nové, do té doby neslýchané materiály – fosforeskující plast, místo nití drátěná očka, „vynalezl“ papírové šaty.

Brigitte Bardot, Audrey Hepburn, Francoise Hardy, Jane Fordová i představitelky Bond Girl – ty a mnohé další přišly na kouzlo mistrova umění. Jeho drátěné košile, mini šaty z kovových plíšků spojených dráty, večerní šaty z kožených plátků spojované hliněnými kroužky se staly hitem zlaté mládeže 60. a 70. let. Postupem šatu začal Rabanne používat i běžné tkané materiály, v jeho tvorbě však vždy hraje prim kov a plast.


Soutěž o 3 originální přívěsky Paco Rabanne a miniatury vůně Pour ElleVyhravají čtenářky: EM_1, Darina, lkm
BlahopřejemeCeny do soutěže věnovala společnost France Production Praha.
Do slosování o ceny se dostanou čtenářky, které odpoví co nejdříve na 3 soutěžní otázky, které budeme postupně zveřejňovat.

autor: Simona.cz
foto: Paco Rabanne Paris

Další články z rubriky

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

Dnes | Únor se pomaličku chýlí ke konci a mnoho lidí už nedočkavě vyhlíží jaro. To si bude žádat obměnu…

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

19. 2. | Taky tak nerada vstáváte? Pak se ale ani nestihnete nasnídat, natož si zacvičit. Zkuste vstávat o…

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

19. 2. | Hezké a upravené nehty by měly být samozřejmostí pro každou ženu, protože hned po obličeji jsou…

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

16. 2. | Zima dává zabrat celému tělu i vlasům. Často během zimních měsíců bývají mdlé, bez lesku a poničené…