Dokonalé odlíčení

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Čištění a odličování představuje základ péče o pleť. Jedině dokonale čistá pokožka přijme výživné látky z následné péče, vypadá zdravě, svěže a mladistvě. Na trhu se objevuje čím dál tím větší množství zajímavých přípravků určených pro jemné a zároveň i účinné odstraňování povrchových nečistot. Najděte si ten správný pro vaši tvář.

Odličování, opravdový rituál krásy, nepostradatelný pro čistotu a péči o pleť, je velmi často opomíjené. Přitom se jedná o úkon, který je důležitou součástí péče o krásu tváře, neboť z pleti odstraňuje líčidla a nečistoty nashromážděné během dne. Ranní péče je součástí společenského kultu krásy a vzhledu, který usnadňuje navázání kontaktu se společností. Ranní čištění pleti je pokládáno za základ její přípravy pro líčení. Je to úplný začátek dne a ženy potřebují především produkt, který bude mít jednoduché použití a osvěží. Potřebují tedy takový „budíček“, dynamické probuzení celého obličeje a smyslů.

Večerní péče o čistotu pleti je pokládána za druhý zásadní moment dne. Je důležitá pro odstranění všech nečistot z pleti, kožního mazu, líčidel a prachu, který se během dne usazuje na povrchu pokožky. Jestliže je tato fáze vynechána, pleť se znečistí a tím ztratí i část své odolnosti. Pravidelné čištění a odličování pleti napomáhá k zachování fyziologické rovnováhy epidermu. Pro zdraví pleti a její dokonalou přípravu pro další péči je tedy odličování nezbytné. Je to péče o krásu vycházející ze šetrného zacházení s pletí. Ženy očekávají od večerní péče o pleť především čistící, zklidňující a blahodárné účinky. Psychologicky jde o proces zaměření se sama na sebe a uzavření se do vlastní intimity, díky které zapomenete na stres a útrapy dne a navrátíte pleti její původní přirozenost. Večerní odličování je vnímáno jako „znovuzrození“.

Ačkoliv se technologie v dekorativní kosmetice neustále vyvíjejí (unikátní textury, barevné pigmenty s dlouhotrvajícími účinky), odličovací přípravky zůstaly pozadu. Jsou stále stejné jako před 50 lety: odličovací mléko, tonikum a gel, který se oplachuje vodou … Bylo tedy načase vytvořit moderní řadu odličovacích přípravků, která bude odpovídat potřebám žen dnešní doby. L´Oréal Paris vytvořil novou generaci odličovacích přípravků, které zaručuje dokonalý odličovací účinek, optimální snášenlivost a úžasnou pleť na dotek.

Demaq´expert je kompletní řada různých profesionálních výrobků přizpůsobených touhám a potřebám každé ženy. Každý přípravek účinně působí i proti nejtrvanlivějším líčidlům a zanechává pleť pružnou a hebkou. Všechny přípravky byly dermatologicky a oftalmologicky testovány, aby blahodárně působily na všech zónách obličeje: tvář, oči i rty. Při jejich vývoji vědci mysleli i na odličování dlouhotrvajícího make-upu, čistící složky byly vybírány s ohledem na maximální účinek a také na jemnost a snadné oplachování.

Linie představuje pětici účinných přípravků. Mléčné složení Jemného, ultra účinného odličovacího mléka je vytvořeno způsobem olej ve vodě a stabilizované novým polymerem amonium polyacryloyldimethyl taurate. Díky této speciální struktuře bylo možné vytvořit odličovací mléko s vyšším množstvím odličovacích olejů než obvykle. Navíc, tento polymer vytváří ultra jemné složení a přináší maximální komfort odlíčení pro všechny typy pleti. Prsty nebo vatovým tamponem naneste malé množství odličovacího mléka na celý obličej, jemně masírujte krouživými pohyby dokud se make-up nerozpustí, poté setřete vatovým tampónem nebo opláchněte.

Pro kompletní odlíčení mlékem a tonikem v jednom, přichází Demaq´expert se zcela novým typem výrobku 2 v 1, které umožňuje rychlou aplikaci, ne však na úkor účinnosti: „mléko měnící se v pleťovou vodu“ odlíčení 2 v 1. Je to poprvé, kdy se odličovací mléko mění při kontaktu s pokožkou v tonizující pleťovou vodu, dokonale fluidní a čirou. Po nanesení se původně hustá konzistence jako zázrakem mění v průzračnou pleťovou vodu. Přípravek ocení všechny ženy toužící po kompletním odlíčení v jednom kroku. Naneste malé množství odličovacího mléka na celý obličej. Jemně masírujte, dokud se mléko nepřemění v osvěžující pleťovou vodu. Dočistěte vatovým tamponem nebo opláchněte vodou.

Čistí jako gel, odličuje jako mléko a svou bohatou krémovou texturou poskytuje vysokou účinnost a komfort. Jedná se o Odličovací krémový gel, vyvinutý speciálně pro ženy, které dávají přednost čištění pleti vodou. Jako mávnutím kouzelného proutku rozpouští make – up, včetně odolných líčidel na očích a snadno se omývá. Na klasickou emulzi – olej ve vodě, je použita technologie TIP (Temperature Inversion Phase), umožňující dosažení složení s velkým množstvím oleje, rozptýleného ve formě mikroskopických kapiček. Díky tomu je možné udržet krásnou pěnivost tohoto gelu. Pleť je dokonale odlíčená, zářivá, hebká a pružná s pocitem komfortu a svěžesti. Na navlhčenou pleť naneste malé množství krémového gelu. Napěňte, jemně masírujte a poté opláchněte.

Při používání dlouhotrvajícího make-upu (voděodolná řasenka, rtěnka, dlouhodobý make – up) je často velmi obtížné odstranit všechny nečistoty. Odličovací elixír je dokonalá zbraň proti všem nečistotám pleti. Elixír, obsahuje nejvyšší koncentraci odličovacích ingrediencí ze všech produktů řady Demaq´expert a zároveň maximálně respektuje vaši pleť. Tato průhledná emulze (olej ve vodě) zajišťuje dokonalé odlíčení. Během aplikace se gel přemění na mléko, jemně odstraňující všechny nečistoty a stopy make-upu z tváře. Po následném opláchnutí vodou zůstává pleť saténově hebká. Aplikujte na suchou pleť. Naneste malé množství Elixíru Demaq´expert na celý obličej. Se zavřenýma očima jemně otírejte řasy po celé jejich délce pro odlíčení řasenky. Přidejte malé množství vody a gel se změní na jemné mléko. Pak stačí jen opláchnout.

Skvělý pomocník na cesty nebo prostě pro ušetření času, ultra účinné odličovací kapesníčky od Demaq´expert jemně odstraňují všechny nečistoty pleti. Netkaný materiál kapesníčků nevytváří uzlíky a nezanechává na pleti vlákna. Díky větší koncentraci odličovacích látek než obvykle, jeden kapesníček stačí pro odlíčení celé tváře i očí, dokonce i v případě voděodolné řasenky a dlouhotrvajícího make-upu. Speciální obal se vzduchotěsnou fólií chrání odličovací kapesníčky před vysycháním. Lehce otřete kapesníkem celý obličej a oči. Neoplachujte. Vhodné pro všechny typy pleti.

Další články z rubriky

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Dnes | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

17. 5. | I podprsenka se dá považovat za módní doplněk. A stejně tak, jako se měnil styl oblečení od…