Elegantní účesy na rande i večírek

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Chystáte se do společnosti a přemýšlíte nad svým vzhledem? Vytvořte se svých lehce nudných vlasů zajímavý účes podle aktuálních trendů a zároveň stylový a plný elegance. Svěřte se do rukou těch nejlepších kadeřníků z New Yorku a proměňte se z Popelky v princeznu.

Neodolatelná, tajuplná, úchvatná. Americká značka profesionální vlasové kosmetiky Matrix vás zve do nadpozemského světa Violet Smoke! Tajuplné motivy s mystickým nádechem nacházíme všude kolem nás, od přehlídkových mol až po poslední trendy v interiérovém designu. Trendem jsou módní doplňky s barokními prvky a oči zahalené do tajuplného závoje jemného dýmu. Jemné křivky a vlasy v mystickém pohybu - záhadné jako žena sama. Nadpozemská krása zahalená v tajemně mlžném oparu.

Nyní Matrix přináší tento závoj tajemství do světa barevných vlasových odstínů. Tajuplná kolekce Violet Smoke představuje 3 nové odstíny Ash Violet (Popelavý Fialový), od chladné brunety až po ledovou blond oživené mrazivě fialovými odlesky pro potlačení případných nežádoucích žlutých nádechů. Kolekce Violet Smoke zahrnuje 3 nové permanentní odstíny SOCOLOR.beauty a 4 odstíny Color Sync s jemně fialovými odlesky.

TAJUPLNÉ STÍNY


Hypnoticky krásná. S fascinujícím motivem. Výjimečné kaštanové odstíny oživené ledovými švestkově fialovými odlesky. Rozjasňují temný základ, prosvětlují kontury po stranách obličeje, a přecházejí v tajemné splývavé vlny.

Pro brunetky připravili kadeřníci Matrix smyslně bohatou záplavu kudrlinek, tento podzimní trend promění svou nositelku ze šedé myšky v oslňující královnu večera. Stačí pár šikovných rukou, objemovou pěnu Vavoom a extra silný lak Vavoom Shapemaker.

Krok 1

Do vlhkých ručníkem prosušených vlasů naneste rovnoměrně lehkou objemovou pěnu Vavoom. Vyfoukejte vlasy fénem. Pomocí kulmy natočte vlasy pramen po prameni - na každý pramen zvlášť postupně aplikujte Vavoom lak silný a nakulmujte jej. Vlny nerozčesávejte, postupně připevněte sponkami.

Krok 2

Upravte šířku jednolitých sekcí a směr zatočení pro dosažení přirozeného kaskádovitého účesu po celé délce vlasů. Po dokončení prsty uvolněte několik vln pro nahodilé ozvláštnění struktury účesu. Pro lehkost a pružnost vln použijte pro konečnou úpravu účesu Vavoom Shapemaker extra silný.


MRAZIVÝ ŠEPOT


Ledový závoj. Sofistikovaný půvab. Směs jemných blond odstínů v elegantním francouzském uzlu se prolíná s ledově fialovým závojem dýmu s odlesky slonové kosti.

Blondýnkám navrhují kadeřníci tuto sezónu účes plný něžnosti a smyslné elegance. Vyčesané lokny nádherně zdůrazní elegantní linie šíje. Účes se báječně hodí na elegantní večírek či na rande v některé vyhlášené restauraci. Budete potřebovat kulmu, stylingový přípravek Vavoom Gold Heat , sponky a silný lak pro finální fixaci Vavoom Shapemaker.

Krok 1

Rozetřete malé množství přípravku Vavoom Gold Heat v dlaních a naneste na vlhké ručníkem prosušené vlasy a vyfoukejte. Za použití kulmy vytvořte několik delších kudrlinek podél obličeje a nechte je volně splývat.

Krok 2

Soustřeďte všechny vlny na levé straně a přetáhněte je přes horní část hlavy na pravou stranu.
Připevněte sponkami. Opakujte stejný proces na druhé straně.

Krok 3


Jemně natupírujte vlasy v přední části a vytvořte objem. Zasponkujte, vytáhněte několik pramínků vlasů a nechte je volně splývat. Pomocí hřebenu přetočte vlny k jedné straně. Oddělte a definujte jednotlivé pramínky. V zadní části vlasů pomocí hřebenu zatočte pramen vlasů do francouzského uzlu. Po celou dobu používejte dle potřeby tvarující lak Vavoom Shapemaker extra silný.

Foto: Matrix

Další články z rubriky

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Včera | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

17. 5. | I podprsenka se dá považovat za módní doplněk. A stejně tak, jako se měnil styl oblečení od…