Elegantní účesy na rande i večírek

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Chystáte se do společnosti a přemýšlíte nad svým vzhledem? Vytvořte se svých lehce nudných vlasů zajímavý účes podle aktuálních trendů a zároveň stylový a plný elegance. Svěřte se do rukou těch nejlepších kadeřníků z New Yorku a proměňte se z Popelky v princeznu.

Neodolatelná, tajuplná, úchvatná. Americká značka profesionální vlasové kosmetiky Matrix vás zve do nadpozemského světa Violet Smoke! Tajuplné motivy s mystickým nádechem nacházíme všude kolem nás, od přehlídkových mol až po poslední trendy v interiérovém designu. Trendem jsou módní doplňky s barokními prvky a oči zahalené do tajuplného závoje jemného dýmu. Jemné křivky a vlasy v mystickém pohybu - záhadné jako žena sama. Nadpozemská krása zahalená v tajemně mlžném oparu.

Nyní Matrix přináší tento závoj tajemství do světa barevných vlasových odstínů. Tajuplná kolekce Violet Smoke představuje 3 nové odstíny Ash Violet (Popelavý Fialový), od chladné brunety až po ledovou blond oživené mrazivě fialovými odlesky pro potlačení případných nežádoucích žlutých nádechů. Kolekce Violet Smoke zahrnuje 3 nové permanentní odstíny SOCOLOR.beauty a 4 odstíny Color Sync s jemně fialovými odlesky.

TAJUPLNÉ STÍNY


Hypnoticky krásná. S fascinujícím motivem. Výjimečné kaštanové odstíny oživené ledovými švestkově fialovými odlesky. Rozjasňují temný základ, prosvětlují kontury po stranách obličeje, a přecházejí v tajemné splývavé vlny.

Pro brunetky připravili kadeřníci Matrix smyslně bohatou záplavu kudrlinek, tento podzimní trend promění svou nositelku ze šedé myšky v oslňující královnu večera. Stačí pár šikovných rukou, objemovou pěnu Vavoom a extra silný lak Vavoom Shapemaker.

Krok 1

Do vlhkých ručníkem prosušených vlasů naneste rovnoměrně lehkou objemovou pěnu Vavoom. Vyfoukejte vlasy fénem. Pomocí kulmy natočte vlasy pramen po prameni - na každý pramen zvlášť postupně aplikujte Vavoom lak silný a nakulmujte jej. Vlny nerozčesávejte, postupně připevněte sponkami.

Krok 2

Upravte šířku jednolitých sekcí a směr zatočení pro dosažení přirozeného kaskádovitého účesu po celé délce vlasů. Po dokončení prsty uvolněte několik vln pro nahodilé ozvláštnění struktury účesu. Pro lehkost a pružnost vln použijte pro konečnou úpravu účesu Vavoom Shapemaker extra silný.


MRAZIVÝ ŠEPOT


Ledový závoj. Sofistikovaný půvab. Směs jemných blond odstínů v elegantním francouzském uzlu se prolíná s ledově fialovým závojem dýmu s odlesky slonové kosti.

Blondýnkám navrhují kadeřníci tuto sezónu účes plný něžnosti a smyslné elegance. Vyčesané lokny nádherně zdůrazní elegantní linie šíje. Účes se báječně hodí na elegantní večírek či na rande v některé vyhlášené restauraci. Budete potřebovat kulmu, stylingový přípravek Vavoom Gold Heat , sponky a silný lak pro finální fixaci Vavoom Shapemaker.

Krok 1

Rozetřete malé množství přípravku Vavoom Gold Heat v dlaních a naneste na vlhké ručníkem prosušené vlasy a vyfoukejte. Za použití kulmy vytvořte několik delších kudrlinek podél obličeje a nechte je volně splývat.

Krok 2

Soustřeďte všechny vlny na levé straně a přetáhněte je přes horní část hlavy na pravou stranu.
Připevněte sponkami. Opakujte stejný proces na druhé straně.

Krok 3


Jemně natupírujte vlasy v přední části a vytvořte objem. Zasponkujte, vytáhněte několik pramínků vlasů a nechte je volně splývat. Pomocí hřebenu přetočte vlny k jedné straně. Oddělte a definujte jednotlivé pramínky. V zadní části vlasů pomocí hřebenu zatočte pramen vlasů do francouzského uzlu. Po celou dobu používejte dle potřeby tvarující lak Vavoom Shapemaker extra silný.

Foto: Matrix

Další články z rubriky

Manikúra je důležitá: Co o vás prozradí tvar nehtů?

Manikúra je důležitá: Co o vás prozradí tvar nehtů?

Dnes | Myslíte, že na tvaru nehtů nezáleží? Mýlíte se! Aniž byste to totiž tušila, tím, jak si ráda…

Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť

Cukr, rýže, oves: 7 přírodních levných cest, jak omladit pleť

24. 2. | Nechce se vám investovat do drahé kosmetiky, u které nemáte jistotu, že bude účinkovat na povadlou,…

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

Overaly jsou in: Na party, na doma i do postele

22. 2. | 2 | Módní outfit, který spojuje horní i dolní část oděvu, se může na první pohled zdát nepraktický,…

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

20. 2. | Vrásky, povislá pokožka a další kožní změny jsou známky stárnutí, kterým nemůžeme uniknout. Přesto…