Hamrová ulovila Vašuta!

| Autor: Dana Švigová | Rubrika: Trendy

Marek Vašut přijal nabídku Kateřiny Hamrové moderovat finálový večer již 8. ročníku soutěže MISS JUNIOR ČR.

Oblíbenost MISS JUNIOR ČR evidentně stále roste. Do loňského ročníku se přihlásilo rekordních dva tisíce soutěžících. Po předběžném výběru odborné poroty prošlo regionálními castingy na osm set dívek. Soutěž se mezi mladými stala takřka přes noc velice populární, takže v letošním ročníku Miss Junior ČR lze předpokládat minimálně jednou takový nárůst fanoušků, sledovatelů a diváků. Soutěž Miss Junior ČR nepodmiňuje přihlášení dívek ani výškou, ani tělesnými rozměry.

"Miss Junior je krásná, charismatická dívka, kterou zajímá život a dění kolem. Zdravý životní způsob patří k jejím prioritám, stejně jako sebevzdělávání. Svůj život žije aktivně, ví, co je IN a kde a v čem jsou její osobnostní trumfy. Zkrátka Miss Junior baví život a je to na ní na první pohled znát!," vyznačila Kateřin Hamrová jasně dívku, která by se měla stát tou vyvolenou.

"Miss Junior ČR je značkou životního stylu dívek ve věku od 15 do 18 let, protože právě tento věk bývá totiž obdobím, kdy mladá generace hledá své životní vzory, utváří si životní modely a přejímá vzorce, co a jak je správné. Vliv bulimických celebrit s "dokonalými" figurami, optimisticky se usmívajících hvězd propagujících nejrůznější zaručeně zdravé diety, modelky s velikostí 32 brázdící světová mola křížem krážem… to vše jsou nepřímo přímé vlivy na úvahy, co je v životním stylu správné a co jak má být. Nejedna dívka podlehne obecně propagovanému mediálnímu kolotoči hladovění či podobných extrémně zaručených tipů na "tento správný život". Záměrem vedení soutěže je vytvořit ojedinělý komplex know how dívky moderního životního stylu, která vyplňuje aktivně svůj volný čas, zajímá se o zdravý život, aktuální trendy v módě i life stylu, sebevzdělává se. Je zdravě sebevědomá s přehledem a vědomím, že nejdůležitější je vážit si sama sebe a zároveň vědět proč," podtrhuje Hamrová.

Propojení soutěže s předním lékařským pracovištěm – Centrem preventivní medicíny Prevence 2000, zabývajícím se zdravotní prevenci komplexně, jednoznačně charakterizuje záměr a cíl značky Miss Junior ČR. Naučit dívky, jak si udržet krásu i štíhlost a být zdravá. Každá finalistka získá preventivní lékařskou prohlídku zdarma, včetně sestavení jídelníčku a vymezení rizikových faktorů v péči o své zdraví. Všechny soutěžící pak mají možnost v elektronickém systému e-health pečovat o svoje zdraví a naučit se správné návyky prevence.

"Každá žena je krásná. Krása vychází zevnitř a ta, z nás, která ji dokáže v sobě objevit a podtrhnout, získá ono nestárnoucí charisma. Miss Junior ČR hledá osobnost, ne ramínko na šaty,“ uzavírá výstižně generální ředitelka soutěže, Kateřina Hamrová.

Více informací o soutěži získáte na www.missjunior.cz.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Rozmazaný make-up či kruhy pod očima? Jak se zbavit beauty chyb

Rozmazaný make-up či kruhy pod očima? Jak se zbavit beauty chyb

15. 12. | Každá z nás jistě zná situaci, kdy pospícháte na večírek, nestíháte a jako na potvoru se vám…

Čeká vás vánoční večírek? Takhle byste se měla obléct

Čeká vás vánoční večírek? Takhle byste se měla obléct

13. 12. | Čím dál častěji se stává, že na pozvánkách na večírky je uvedeno, v jakém stylu byste se měla…

Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť

Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť

11. 12. | Jak už bylo řečeno spoustukrát, v zimě vyžaduje pleť speciální péči. I když slunce nesvítí tak…

Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni

Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni

10. 12. | Předvánoční shon je pro většinu lidí velmi hektickým obdobím, na druhou stranu už ve vzduchu vládne…