Hamrová ulovila Vašuta!

| Autor: Dana Švigová | Rubrika: Trendy

Marek Vašut přijal nabídku Kateřiny Hamrové moderovat finálový večer již 8. ročníku soutěže MISS JUNIOR ČR.

Oblíbenost MISS JUNIOR ČR evidentně stále roste. Do loňského ročníku se přihlásilo rekordních dva tisíce soutěžících. Po předběžném výběru odborné poroty prošlo regionálními castingy na osm set dívek. Soutěž se mezi mladými stala takřka přes noc velice populární, takže v letošním ročníku Miss Junior ČR lze předpokládat minimálně jednou takový nárůst fanoušků, sledovatelů a diváků. Soutěž Miss Junior ČR nepodmiňuje přihlášení dívek ani výškou, ani tělesnými rozměry.

"Miss Junior je krásná, charismatická dívka, kterou zajímá život a dění kolem. Zdravý životní způsob patří k jejím prioritám, stejně jako sebevzdělávání. Svůj život žije aktivně, ví, co je IN a kde a v čem jsou její osobnostní trumfy. Zkrátka Miss Junior baví život a je to na ní na první pohled znát!," vyznačila Kateřin Hamrová jasně dívku, která by se měla stát tou vyvolenou.

"Miss Junior ČR je značkou životního stylu dívek ve věku od 15 do 18 let, protože právě tento věk bývá totiž obdobím, kdy mladá generace hledá své životní vzory, utváří si životní modely a přejímá vzorce, co a jak je správné. Vliv bulimických celebrit s "dokonalými" figurami, optimisticky se usmívajících hvězd propagujících nejrůznější zaručeně zdravé diety, modelky s velikostí 32 brázdící světová mola křížem krážem… to vše jsou nepřímo přímé vlivy na úvahy, co je v životním stylu správné a co jak má být. Nejedna dívka podlehne obecně propagovanému mediálnímu kolotoči hladovění či podobných extrémně zaručených tipů na "tento správný život". Záměrem vedení soutěže je vytvořit ojedinělý komplex know how dívky moderního životního stylu, která vyplňuje aktivně svůj volný čas, zajímá se o zdravý život, aktuální trendy v módě i life stylu, sebevzdělává se. Je zdravě sebevědomá s přehledem a vědomím, že nejdůležitější je vážit si sama sebe a zároveň vědět proč," podtrhuje Hamrová.

Propojení soutěže s předním lékařským pracovištěm – Centrem preventivní medicíny Prevence 2000, zabývajícím se zdravotní prevenci komplexně, jednoznačně charakterizuje záměr a cíl značky Miss Junior ČR. Naučit dívky, jak si udržet krásu i štíhlost a být zdravá. Každá finalistka získá preventivní lékařskou prohlídku zdarma, včetně sestavení jídelníčku a vymezení rizikových faktorů v péči o své zdraví. Všechny soutěžící pak mají možnost v elektronickém systému e-health pečovat o svoje zdraví a naučit se správné návyky prevence.

"Každá žena je krásná. Krása vychází zevnitř a ta, z nás, která ji dokáže v sobě objevit a podtrhnout, získá ono nestárnoucí charisma. Miss Junior ČR hledá osobnost, ne ramínko na šaty,“ uzavírá výstižně generální ředitelka soutěže, Kateřina Hamrová.

Více informací o soutěži získáte na www.missjunior.cz.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Včera | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

17. 5. | I podprsenka se dá považovat za módní doplněk. A stejně tak, jako se měnil styl oblečení od…