Herečka nebo modelka?

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Spousta současných hereček prolíná svou práci na jevišti či na plátně s prací modelky. Každou chvilku se objevují známé tváře ve spojí s módou či kosmetikou. Na titulní stránce amerického časopisu Vogue již dlouho nebyla žádná modelka, jen samé herečky. A ani Česko není pozadu.

Kosmetický gigant Avon si vybral novou tvář do již slavného teamu svých velvyslanců a podepsal exkluzivní smlouvu s jednou z nejoblíbenějších a nejtalentovanějších českých hereček - Jitkou Čvančarovou. Populární herečka, zpěvačka a moderátorka se letos stane tváří nové luxusní kosmetické řady Anew Rejuvenate určené pro mladou pleť.

„Jsme velice rádi, že se nám podařilo získat pro spolupráci právě Jitku Čvančarovou. Jitka se bude v průběhu roku účastnit všech významných akcí společnosti Avon a svou tvář propůjčí propagaci nové kosmetické řady Anew Rejuvenate například v katalogu Avon,“ potvrdila Lucie Baierová z české centrály Avon.

Kosmetická řada Anew je nejprestižnější řadou pleťové kosmetiky od Avonu. Přípravky z její nové linie Rejuvenate jsou určeny k péči o pleť s prvními známkami stárnutí. Anew Rejuvenate představuje převratnou řadu v péči o pleť. Obsahuje účinné technologie, které zabraňují vzniku drobných vrásek, bojují proti rozšířeným pórům a nerovnoměrné textuře pleti. Kosmetika řady Anew Rejuvenate dodává pleti mladistvý vzhled a svěžest. Od poloviny letošního roku bude z řady v prodeji Denní omlazující tónovací krém Dial-A-Glow, poté bude uveden na český trh 24-hodinový oční krém Anew Rejuvenate s SPF 25.

Jitka Čvančarová vystudovala obor muzikálové herectví na brněnské JAMU a od roku 2000 je stálou členkou Městského divadla Brno. Zde nastudovala jako jednu z prvních rolí postavu Lízy Ďulínkové v muzikálu My Fair Lady ze Zelňáku. Další úspěšnou rolí Jitky Čvančarové na scéně MdB se stala Marie v muzikálu West Side Story, kterou herečka nastudovala i v němčině a v angličtině a na zájezdech s Městským divadlem Brno v tomto muzikálu vystupovala v mnoha evropských zemích. Kromě své domovské scény hostuje Jitka Čvančarová i v několika pražských divadlech (mj. v Divadle Pod Palmovkou, v Divadle Bez zábradlí, v Divadle V Celetné) a v Brně ji můžeme vidět společně s Bolkem Polívkou a Milanem Lasicou v inscenaci Garderobiér v Divadle Bolka Polívky. Letos byla nominována na cenu Thálie jak v kategorii operety a muzikálového herectví, tak v kategorii činohry. Jitka Čvančarová se objevuje pravidelně na televizní obrazovce (např. v seriálech Četnické humoresky nebo Ordinace v Růžové zahradě) a zahrála si ve filmech Bestiář a Svatba na bitevním poli.

Na stránkách katalogů či magazínů se ve spojitosti se touto značkou objevuje také Mahulena Bočanová a Dara Rolins a ze zahraničních hvězd to jsou Salma Hayek a Reese Witherspoon a nově také seriálová hvězda Patrick Dempsey.Foto: archiv Avon

Další články z rubriky

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

7 tipů, jak díky make-upu vypadat o 15 let mladší

Dnes | Vrásky, povislá pokožka a další kožní změny jsou známky stárnutí, kterým nemůžeme uniknout. Přesto…

Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější

Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější

18. 2. | Kokosový olej má širokou škálu kosmetických výhod, protože je antibakteriální, antiplísňový a…

Květy, výšivky, batohy: Bez toho se letos neobejdete!

Květy, výšivky, batohy: Bez toho se letos neobejdete!

15. 2. | Zima ještě chvíli bude vládnout, módní trendy pro jaro 2017 ale už pomalu vyplouvají na povrch. Bez…

Boj s vráskami: 8 kroků, jak si s nimi poradit

Boj s vráskami: 8 kroků, jak si s nimi poradit

13. 2. | 2 | Boj s vráskami neznamená jen zásah plastického chirurga. Důležitá je dlouhodobá péče a pokud se…