Hvězdný styl na vlastní kůži

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Stejně jako krásné šaty či rychlé sportovní auto, tak i vůně dodává osobitý styl, podtrhuje osobnost a dává světu jasný signál o naší povaze, náladě a celkovém rozpoložení. Nebojte se dotknout hvězd a přivlastnit si magickou auru, která je obklopuje.

Jemná elegance Reese


Křehká blondýnka Reese Witherspoon je oceňovaná nejen jako herečka, ale také pro svůj vytříbený vkus. Není proti divu, že stala celosvětovou ambasadorkou krásy a reprezentuje líčení a nyní i vůně značky Avon. Právě ta zahájila spolupráci s dalším slavnými módním domem. Tentokráte se setkáváme se spojením klasické francouzské elegance módního domu Ungaro s jemným stylem parfémů od Avonu.

Dvě nové vůně – pro ni a pro něho - jsou spojené s novou mladistvou kolekcí oblečení U by Ungaro, která byla uvedena začátkem letošního roku v Japonsku a postupně se představuje po celém světě. Vůně jsou vyjádřením typicky smyslného stylu Emanuela Ungara. Oba parfémy v sobě nesou Ungarovu nadčasovost a modernost spojenou s praktičností nové kolekce U by Ungaro.

U by Ungaro pro ni představuje ztělesnění ženskosti a smyslnosti. Svůdná vůně je tvořena čerstvými květy obklopenými opojnými světlými dřevy. Vrchní tóny bergamotových květů, frézií a květů pepře se mísí se srdcem tvořeným akátovou aurou, květy lotosu a osmanthu. Základ tvoří kosatec, krémové santalové dřevo a čisté pižmo. K zobrazení dámské podstaty vůně byl ve spolupráci s Ungarem navržen obal, který svým tvarem přesýpacích hodin připomíná ladné křivky ženské postavy. Žena zahalená do tohoto parfému je vzorem sebejistoty a smyslnosti.

Vášnivá ženskost Anne


Hvězda mladé herečky Anne Hathaway stoupá od hlavní role v komedii Ďábel nosí Pradu. Muži se jí dvoří, ženy se jí chtějí podobat a návrháři se předhánějí, aby se tato sexy celebrita ukázala v jejich oblečení. Anne prostě udává styl současné generaci mladých žen svou přirozenou smyslností, vášnivým stylem a odvážnou mladistvostí. Přitahuje jako magnet, proto se stala ztělesněním svůdné vůně z dílny Lancôme.

Lancôme vytvořil výjimečnou vůni, která je novým pohledem na umění vysokého parfumářství. Magnifique představuje vzácnou a jedinečnou vůní stvořenou k obrazu své múzy, k obrazu každé ženy, která oslavuje každý okamžik svého života a raduje se z něj. Odhaluje veškerou vášeň ženství a všechno to, co je na něm úchvatné. Parfémová voda vyvolává pocity naplno projevené lásky a vášně v moderní a pulzující Paříži – v okouzlujícím, vášnivém a tajemném městě.

Vůně odhaluje svou omamnou moc při kontaktu s kůží: přepychová, horoucí, jasnozřivá, kořeněná, květinová a dřevitá vůně, která je utkána z nejvznešenějších surovin. Spojení kořeněných a dřevitých tónů v sobě nese špetku neuctivosti, která jde proti očekávání – je tak dokonalé pro volnomyšlenkářské a vznešené ženy. Je prozářená prchavými kořeněnými odstíny šafránu, při prvním setkání vás přenese do říše provokativní neslušnosti. Svým hedvábným a sametovým srdcem je Magnifique kvintesencí ryzí ženskosti, která se otevírá do jemné, přesto však silné vůně. Elegantní a přepychová směs svrchních medových tónů růže Mai de Grasse s delikátními ovocnými a kořeněnými esencemi bulharské růže je ještě svůdnější díky přítomnosti sambakového jasmínu. Dřevitý triptych hřejivých a silných tónů nakonec halí celou vůni do smyslného šálu… kouřová esence nagarmota tryská z vůně jako oheň, který je následně utišen vetiverem a sladkou vřelostí santalové esence.

Provokativní pohoda a la Jude


Neodolatelný bouřlivák, pohodový elegán – takový je britský herec Jude Law. Má vrozené charisma, zářící, a pohledný, přirozený, ničím neovlivněný vzhled. Ideální muž ve stylu Dior. Dior muž ztělesňuje novou modernitu. Jeho distingovaná, urbanistická elegance není nikdy nostalgická a zprostředkovává propracovanou, jedinečnou image mužnosti, která má daleko k jakýmkoliv karikaturám či stereotypům. Jeho osobnost přirozeně spojuje dohromady svěžest a luxus, intenzitu a sebevědomou nonšalanci.

Neodolatelně lákavá vůně Dior Homme Sport je dokonalým společníkem pro živočišného, sebejistého muže s vášnivou oddaností detailům, které naprosto definují luxus. Tato originální kompozice upouští od pulsujícího, smyslného klasicismu Dior Homme a představuje tak novou kapitolu v historii vůní pro muže. Dior Homme Sport je provokativní a okouzlující přírůstek do stávající řady, je prostoupen drzostí mládí, oživující svěžestí, která však stále zachovává magii svých mysteriózních tónů.

Dominující hlavní složka je zázvor a díky němu nese vůně velmi intenzivní, ale přitom úchvatně svěží stopu, která zvýrazňuje dualitu této nové identity, která je energická i žhavá. Vůně se otevírá s citrusovým akordem složeným především ze sicilského citronu, který je více ovocný, bohatší, méně trpký a možná noblesnější než klasický citron. Další citrusové tóny dodává grapefruit a bergomot, které společně přináší nespoutanost. Kompozice vůně je postavena na akordu cedrového dřeva, ale není to ledajaký cedr. Je to atlasový cedr, čistý, robustní a maskulinní. Cedr, zvýrazněný špetkou vetiveru, připomíná „kořenové“ tóny zázvoru, ale rovněž vytváří intenzivní, svůdný akord doutnajícího dřeva, a tím dodává vůni základ, který je mužný i elegantní. Duší Dior Homme Sport je zázvor - koření, o kterém si každý myslí, že ho zná, ale přitom v něm vnímá různé aspekty. Někteří lidé o něm smýšlí jako o chladném a svěžím, jiní jako o horkém a pálivém, další jej vnímají jako „zemitý“.

Charismatická přitažlivost ve stylu Joshe


Je fascinující, přitažlivý a charizmatický, vyzařuje auru jedinečnosti, přirozenosti a sebevědomí. Pohled všech se soustředí pouze na něj. Je ztělesněním úspěchu. Je mladý a odvážný, nelze mu vzdorovat. Je jako diamant a září. Neodolatelný. Přesně takovou osobnost hledal italský návrhář Giorgio Armani jako představitele nové pánské vůně Emporio Armani Diamonds For Men.

Volba padla na mladého Joshe Hartnetta. Ten podle designéra odráží mělou přitažlivost nové herecké generace. Josh je svým charizma, svou elegancí a svůdností dokonalým zosobněním této generace. Před kamerou při natáčení reklamy pro Emporio Armani Diamonds For Men přitahuje tato vycházející hollywoodská hvězda veškerou pozornost. Je svůdný velmi sebevědomým a hravým způsobem. Stejně jako diamant je i on neodolatelný.

V úvodu působí kontrastem ledových a přetrvávajících, svůdných ohnivých vůní. Emblematické tóny mužské vůně jsou protknuty originálními, překvapivými a návykovými přísadami. Tato jiskřivá dualita vytváří hru oslnivých odlesků. Rafinovaná svěžest tónů italských citrusů a bergamotu je oživena živoucím výbuchem sečuánského pepře. Cedr, ikonické ztělesnění mužnosti, se otřásá působením síly návykového, povědomého a svůdného kakaového bobu. Jemně kouřové dřevo guajak a výrazný vetiver následují v těsné závěsu za drsně vřelými tóny ambroxanu.

Foto: archiv firem

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

17. 9. | 1 | Období letních dovolených se neomylně chýlí ke konci. Právě jste se vrátila od moře nebo se k němu…

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

15. 9. | Málokterá žena má radost z šedin a dokáže se s nimi smířit. Většina z nás si vlasy barví, ne vždy…

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

13. 9. | Podzim se nemilosrdně přiblížil a venku začíná přituhovat. Je třeba proto obměnit šatník a doplnit…

Zkuste tyto omlazující triky a uberte si pět let!

Zkuste tyto omlazující triky a uberte si pět let!

11. 9. | K tomu, abyste vypadala mladší, než ve skutečnosti jste, není potřeba drahých procedur ani operací.…