I muži mají svůj styl

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Jak se neustále více mužů zajímá o svůj vzhled a styl, tak se i rozšiřují možnosti, jak nejen oblečením vyjádřit svou osobnost a životní styl. Vypadat dobře a pečovat o sebe již není nic co, by bylo vnímáno u mužů špatně, ba právě naopak.

Extravagantní McQueen
Značka Alexander McQueen vždy platila za odvážnou, extravagantní a novátorskou. A to nejen v dámské módě. Lee vždy rád šokoval a po svých zákaznících vyžadoval přesně onu dávku odlišnosti, přecházející až k jisté divnosti. Uniformita a všednost v jeho ateliéru nikdy neměly místo. Zároveň však platil za největšího mistra střihu od dob geniálního Cristobala Balenciagy, jež se stal absolutním vzorem pro mnoho generací návrhářů.Letní kolekce pánské konfekce nesoucí jméno Alexander McQueen nikterak nevybočuje z celkového konceptu značky. Nesmírný důraz na dokonalý střih a pozornost věnovaná i těm nejmenším detailům odlišují modely od všech ostatních na trhu. Pánové, kterým nechybí náležité sebevědomí a nebojí se vyčnívat z davu, se jistě v těchto kreacích najdou.Trendy vlasyMohlo by se zdát, že pánské účesy odolávají času a změny se jich nikterak netýkají. Velký omyl! I zde vládnou módní trendy a kadeřníci pravidelně vytvářejí aktuální kolekce účesů pro pánskou klientelu. Od června uvádí značka L’Oréal Professionnel do salónů kolekci střihů a stylingu H3 Sweet Rebellion. Součástí této linie jsou i pánské účesy. Jak už její samotný název napovídá, tato kolekce je plná „sladkého rebelství“.Každý z nás v sobě skrývá různé pocity a emoce, které se mění v závislosti na životních situacích. Na straně jedné v sobě skrýváme sladkou andělskou tvář plnou jemnosti a umírněnosti, na straně druhé v každém z nás žije duše rebela, která nemá úctu k autoritám a nepřizpůsobuje se. Tyto dvě tváře se vzájemně doplňují a neustále mění náš pohled na svět.
Skvělé tělo


Vypadat dobře a pečovat o své tělo již dávno není doménou žen. Tam, kde usilovný trénink v posilovně nestačí a muži se nemohou zbavit nějaké problémové partie, je velmi vhodná liposukce. Břicho, boky či záda se dají snadno a rychle upravit a to i bezbolestně. Liposukce 3. generace je neinvazivní procedura, trvá pouhých 40 minut a výsledek ihned vidíte.
Liposukce 3. generace využívá nejmodernější kavitační technologii, která umožňuje rozrušit koncentrovanou energií v podobě nízkofrekvenčních ultrazvukových vln tukové buňky, jejichž zbytky jsou pak vyloučeny lymfatickým systémem. Salon Yes Visage patří mezi průkopníky této metody formování postavy a věří v tuto metodu natolik, že přichází se senzační nabídkou. Cena bude účtována, jen když se projeví ihned měřitelný výsledek. Pokud nezhubnete, nezaplatíte.
Zdraví nade vše


Pěkné oblečení, skvělý účes a štíhlé tělo jsou důležité, ovšem to nejdůležitější je stále zdraví. A na to spousta mužů stále zapomíná. Co takhle udělat něco navíc? Klinika GHC Genetics ve spolupráci s VZP od dubna nabízí unikátní projekt preventivní péče pro muže. Cílem tohoto projektu je analyzovat genetické vlohy k mnoha závažným onemocněním a na základě zjištěných výsledků doporučit nezbytné pravidelné sledování, prevenci nebo léčbu. Výsledky genetického testování mají největší přínos individuálně pro každého zúčastněného muže, ale jejich anonymní statistické zpracování bude současně rozsáhlou vědeckou studií o genetických dispozicích u mužů české populace.
Genetická analýza je zaměřena zejména na dispozice k tzv. civilizačním onemocněním dnešní doby, která jsou pro muže typická. Po provedení genetické analýzy obdrží klient rozsáhlou zprávu o osobní prediktivní analýze, kde jsou zhodnocena genetická rizika i rizika vyplývající z rodinné anamnézy či životního stylu. Na základě těchto zjištění vyhodnotí klinický genetik optimální preventivní řešení pro organismus a doporučí opatření vedoucí k udržení zdraví a eliminaci případných závažných zdravotních rizik. Součástí analýzy je i podrobná osobní konzultace nad výsledky s klinickým genetikem.foto: archiv firemČTĚTE TAKÉ:
Laskání od ženy vzbuzuje v mužích hazardní chování

Další články z rubriky

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

Včera | Zima dává zabrat celému tělu i vlasům. Často během zimních měsíců bývají mdlé, bez lesku a poničené…

Buďte sexy na Valentýna: Oblečte se do rudé. Inspirace v galerii

Buďte sexy na Valentýna: Oblečte se do rudé. Inspirace v galerii

14. 2. | Jak známo, červená a všechny její odstíny jsou barvou lásky a vášně. Pokud dnes se svým partnerem…

Z fitka rovnou za zábavou? Buďte po cvičení krásná za 15 minut

Z fitka rovnou za zábavou? Buďte po cvičení krásná za 15 minut

12. 2. | Běžíte po práci rovnou cvičit, večer chcete vyrazit s kamarády na drink nebo do divadla a nehodí se…

Domácí lázně: Připravte si voňavou koupel z domácích surovin

Domácí lázně: Připravte si voňavou koupel z domácích surovin

9. 2. | Venku nám přituhuje, a tak není divu, že se pro mnohé z nás stává nejpříjemnějším večerním…