Jak se rodí módní ikona

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Z ošklivého kačátka přes divně vypadající hvězdičku až po dokonalou módní ikonu a vzor mladých žen po celém světě. Cesta hledání vlastního stylu má hodně zatáček a slepých uliček. Nicole o tom ví své.

Někdo si může myslet, že narodit se do slavné a bohaté rodiny znamená automaticky, že budete mít dokonalý styl, za každých okolností budete vypadat více než skvěle a nikdy neuděláte chybu. Drobná blondýnka Nicole se do takové rodiny nenarodila. Měla však to štěstí, že ji ve dvou letech adoptoval slavný zpěvák Lionel Richie se svou manželkou Brendou. Malá holčička se rázem ocitla ve světě drahých šatů, vzácných šperků a kamarádů se stejně slavným i slavnějším příjmením.

Když Nicole vyrůstala, byla vždy obklopena luxusem. Její život však pohádku rozhodně nepřipomíná. Slavný zpěvák by si rozhodně titul otce roku nezasloužil a bouřlivý rozvod rodičů prožívala Nicole velmi těžce. V zoufalém volání o pomoc začala vést život plný alkoholu, divokých večírků, odkud je jen krůček k drogám. Nicole propadla heroinu. „Byla jsem jako odpadkový koš,“ říká dnes elegantní mladá dáma. „Brala jsem všechno, co bylo po ruce.“ Naštěstí s podporou přátel prodělala odvykací kúra, od které žije zdravě.

Divoká životní etapa utvářela i vzhled Nicole. Podivná délka vlasů, barevné prameny umělých vlasů, tvrdý a výrazný make-up a oblečení, které byste u dívky z dobře situované rodiny hledali jen těžko. Nicole se hledala. Zamířila však špatným směrem …

Mladičká Nicole se rozhodla pro vlastní kariéru a spolu se svou nejlepší kamarádkou Paris Hilton podepsala lukrativní smlouvu na vlastní televizní reality show „Simple Life“. Před zraky kamer musely dvě slavné a bohaté prominentky obstát v běžném životě. Ocitly se na mléčné farmě, kde diváky bavily svými bláznivými kousky a ztřeštěnými nápady. Série měla obrovský úspěch a dnes běží v americké televizi již čtvrtá série, ve které se dvojice objevuje tentokráte v roli „vzorných“ matek.


Spolu se slávou začala Nicole objevovat i svou vlastní tvář. Odložila umělé vlasy punkových odstínů a nechala si vytvořit dokonalý sestřih, který vzápětí začaly kopírovat ženy po celém světě. S touto proměnou přišel i elegantní způsob líčení a bohémsky elegantní styl v oblékání.


V současné době ji velebí módní kritici, novináři prestižních magazínů a návrháři ji milují. Není divu, že si ji vybrala luxusní značka Jimmy Choo coby svou tvář letní kolekce. Nicole zbožňuje módní doplňky, volba tedy nemohla být lepší. Sbírka jejích kabelek, bot a slunečních brýlí patří v Hollywoodu mezi nejrozsáhlejší. I do ulic slunného Los Angeles vyráží slavná blondýnka perfektně oblečená. Kdo sleduje Nicole pravidelně, sám se perfektně vyzná v nejžhavějších módních trendech, především co se doplňků týče.


Nicole Richie je zářivým příkladem, že najít svůj vlastní osobitý styl není jednoduché, avšak ne nemožné. Stylizovat se do nepřirozených póz, které jsou v rozporu s osobností, se prostě nevyplácí.


Slepě kopírovat všechny módní trendy není tou pravou cestou. Když se zrovna nosí punk a vy se cítíte být elegantní dámou, jděte svou vlastní cestou. Najděte si účes a líčení, které vám sedí a nebojte se vystoupit z davu s vlastními kreacemi. Nechť je vám právě Nicole příkladem.

autor: Simona
foto: internet

Další články z rubriky

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

16. 2. | Zima dává zabrat celému tělu i vlasům. Často během zimních měsíců bývají mdlé, bez lesku a poničené…

Buďte sexy na Valentýna: Oblečte se do rudé. Inspirace v galerii

Buďte sexy na Valentýna: Oblečte se do rudé. Inspirace v galerii

14. 2. | Jak známo, červená a všechny její odstíny jsou barvou lásky a vášně. Pokud dnes se svým partnerem…

Z fitka rovnou za zábavou? Buďte po cvičení krásná za 15 minut

Z fitka rovnou za zábavou? Buďte po cvičení krásná za 15 minut

12. 2. | Běžíte po práci rovnou cvičit, večer chcete vyrazit s kamarády na drink nebo do divadla a nehodí se…

Domácí lázně: Připravte si voňavou koupel z domácích surovin

Domácí lázně: Připravte si voňavou koupel z domácích surovin

9. 2. | Venku nám přituhuje, a tak není divu, že se pro mnohé z nás stává nejpříjemnějším večerním…