Jak voní dr. Shephard?

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Každou neděli nás okouzluje v bílém doktorském plášti, láme ženská srdce nejen na televizní obrazovce, ale především před ní a zároveň patří mezi nejlépe oblékané muže této planety. Ale jak voní tento elegantní muž? Tajemství bude brzo odhaleno.

Společnost Avon oznámila jméno nové posily hvězdného teamu. Herec Patrick Dempsey, který si získal popularitu zejména jako Dr. Derek Shephard ze seriálu Chirurgové, se stal tváří nové pánské vůně, kterou Avon představí na začátku příštího roku.

„Avon se mění, posouvá dopředu. Působí mladě a prochází velmi pozitivními změnami. Jsem rád, že můžu být součástí této změny,“ říká Patrick Dempsey, známý herec a nyní také tvář nové pánské vůně od Avonu. Po jarní kolekci luxusní pánské módy značky Versace tak přichází na řadu také kosmetika, které herec propůjčí svou tvář.

K rozhodnutí spolupracovat s Avonem přispěla mj. také dobrá zkušenost a reference manželky Patricka Dempseyho. Vizážistka filmových hvězd Jillian Dempsey úspěšně spolupracuje s Avonem už od července 2006 jako kreativní ředitelka pro dekorativní kosmetiku.

„Tato dohoda o spolupráci bude pravděpodobně tou největší v historii společnosti,“ prozradila Andrea Jung, prezidentka a generální ředitelka společnosti Avon. „Vůně byly vždy důležitou částí našeho portfolia. Společnost Avon dlouhodobě spolupracuje s celebritami i osobnostmi z řad módních návrhářů. Naše prodeje rostou a spolupráce má pozitivní vliv na image firmy. S Patrickovým přirozeným šarmem, vyzařováním a stále větší oblibou parfémů máme velkou příležitost dosáhnout v segmentu kosmetiky pro muže nových cílů,“ vysvětluje Andrea Jung.

Do hollywoodského Avon teamu patří dále americká herečka Reese Whiterspoon - globální velvyslankyně společnosti a neméně důležitá je i spolupráce Avonu se světovými designéry, jako je Cynthia Rowley nebo francouzský módní návrhář Christian Lacroix.

Patrick Dempsey je dvojnásobným držitelem nominace na Zlatý glóbus. Úspěch mu přineslo účinkování v seriálu z lékařského prostředí Chirurgové, který získal v minulém roce Zlatý glóbus za nejlepší dramatický seriál. Dempsey začínal ve filmech Láska není v ceně a Loverboy, které čerpaly z nostalgie po 80. letech. Zazářil také ve filmu Richarda La Graveneseho Mezi řádky po boku Hillary Swank. Za ztvárnění Aarona Brookse ve filmu Once & Again byl nominován na cenu Emmy. Vidět jste jej mohli také ve filmech Holka na roztrhání, kde hlavní roli ztvárnila již zmiňovaná Reese Whiterspoon, Smrtící epidemie, Vřískot 3 či naposledy v Kouzelné romanci. Patrick žije v Los Angeles s manželkou Jillian, dcerou Talulou a ročními dvojčaty Sullivan Patrickem a Darby Galenem.

Další články z rubriky

Celé léto pod sluncem: Dopřejte pokožce vhodný restart

Celé léto pod sluncem: Dopřejte pokožce vhodný restart

18. 8. | Sluníčko, koupání, vlahý větřík, ale i klimatizace, to všechno symbolizuje léto. A ač je nám to…

Ochlazuje se? Pořiďte si bundičku pro vlahé letní a podzimní noci

Ochlazuje se? Pořiďte si bundičku pro vlahé letní a podzimní noci

16. 8. | Léto se pomalu blíží ke konci a noci už nejsou tak horké jako v červenci. Trávíte-li večery často…

Chcete chodit bez make-upu? Máme pro vás 10 tipů, jak na to!

Chcete chodit bez make-upu? Máme pro vás 10 tipů, jak na to!

14. 8. | Aplikace make-upu bývá pro mnohé z nás ztráta času a obzvlášť v horkých letních dnech, kdy jde při…

Černá, bílá, modrá aneb Oblíbená barva oblečení prozradí vaši povahu

Černá, bílá, modrá aneb Oblíbená barva oblečení prozradí vaši povahu

9. 8. | Možná tomu nebudete věřit, ale oblíbená barva, ve které nejčastěji nosíte oblečení, může o vás a…