Jak vytvořit plný dekolt?!

| Autor: redakce | Rubrika: Trendy

Naše motto: Jestli si myslíte, že prodávat spodní prádlo je nuda, nuda a šeď, hned Vám můžeme ukázat, že tomu tak není, že je to práce hezká, zábavná, dovolí nám s našimi zákaznicemi prožívat jejich ženské příběhy a pomáhat je i částečně řešit radami z našeho oboru. Kdybych to měla říci jednoduše, prodávat spodní prádlo, to je život sám.Někdy si s Martinou, mojí kolegyní říkáme, že kdybychom se zákaznic zeptaly: Chtěla byste se stát modelkou? Tak by jen menší procento dívek a žen odpovědělo, že ano. Ale jsme si jisty, že kdybychom se jich zeptaly: A chtěla byste dobře vypadat? Tak to by kladně odpověděla skoro každá, bez ohledu na věk, vzdělání i náboženství. To je totiž také jeden z důvodů, proč dívky a ženy vstupují do prodejny spodního prádla.

Včera jsme se v prodejně s Martinou opravdu zasmály, a tak Vám ten příběh dnes chci vyprávět a ještě Vám na příkladu vysvětlím, čemu se u podprsenek říká diagonální velikost. Včera byla neděle a to je v Bílé labuti spíše doba klidu než aktivního prodeje, a tak s Martinou přerovnáváme velikosti podprsenek a děláme takové ty vylepšující práce, na které není přes týden čas.

Po obědě vstoupila do prodejny dáma, s vizáží profesorky na vysoké škole a ve věku jak se dnes říká 50+. Šla rozhodným krokem přímo k pultu a rovnou nás seznámila se svou situací a svým požadavkem. „Děvčata, jsem před důležitým životním krokem, a proto jsem přišla za vámi do Bílé labutě do poradny. V květnu mi bude 60 let a v dubnu se budu vdávat. Celý život nenosím žádné podprsenky, ale na tu svatbu, chci vypadat dobře a dokonce více než dobře.“ Pak si rozepnula kabát, oběma rukama se chytla za prsa, zvedla si je nahoru a řekla: „Děvčata, potřebovala bych zdvihnout své akcie“.

Vyprskly jsme s Martinou smíchy, protože přirovnávat prsa k akciím nás nikdy nenapadlo, ale na druhou stranu, to přesně vystihovalo, co má dáma na mysli. Ujistily jsme jí, že jí její akcie skutečně stoupnou, a to za přispění dobře tvarující a kvalitní podprsenky.

Hned jsem vzala náš speciální metr (mimochodem, víte, že prodavačky spodního prádla mají speciální metr, který jim na druhé straně přímo označuje velikosti podprsenek?) a paní profesorku jsem změřila. Ideální velikost se pro ni ukazovala jako 90B. Zavedla jsem ji do kabinky a na zkoušku dala jednu podprsenku, abych ověřila, zda měření bylo správné.

Byla to podprsenka vyztužená, bez push-up tvarování s vyšším středem. Paní profesorka byla spokojena, ale nikoliv nadšena, ráda by, aby její dekolt více vyniknul. Tak jsem jí vysvětlila, že by mohla mít ještě jedno číslo podprsenky a to je 85C, je to přibližně stejně hluboký košíček, ale na menším obvodě. Takto posunuté velikosti se říká diagonální velikost.

Opticky v ní žena vypadá štíhlejší, neboť prsa jsou umístěna blíže u sebe a také to pomáhá vzhledu dekoltu. Tentokrát jsem jí vybrala podprsenku s mírným push-upem, který pomáhá také dotvářet dekolt.

Tentokrát byla paní profesorka nadmíru spokojena a chválila nám i naše internetové stránky, které ji přivedly do naší prodejny, pobavila ji tam pohyblivá kalkulačka správných velikostí podprsenek, kde je mimochodem moje fotografie ve spodním prádle, a spojení této kalkulačky s poradnou on-line.

A také vykládala spoustu dalších věcí okolo jejího zajímavého života i připravované svatby, byla vtipná a příjemná a tak jsme vlastně měly hezký den a doufáme, že ona taky.

Zdroj: www.podprsenky-poradna.cz
ČTĚTE TAKÉ:
Případ divných prsou!STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU


Další články z rubriky

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Vada na kráse, nebo ozdoba? Nestyďte se za své pihy!

Včera | 1 | S prvním vykouknutím sluníčka vykouknou i ony drobné tmavé skvrnky, které někteří milují a mnozí…

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

24. 5. | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…