Jaké sluší ženám šperky? Ty pravé - diamantové. A mužům diamantové hodinky.

| Autor: PR | Rubrika: Trendy

Jak zpívá Marilyn Monroe, Madonna a další, „Diamant je nejlepší přítel ženy“. Pro pány mají ale diamanty také své kouzlo, vlastnictví diamantů byl vždy znak úspěchu a přízně žen. Ponořte se tedy na chvíli do hlubin diamantů a nechte se jimi okouzlit.

Česká společnost Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s. je originálním výrobcem luxusních diamantových šperků. Výroba takovýchto šperků probíhá ve vlastních dílnách, ve kterých pracují zlatníci a faseři s bohatými zkušenostmi. Každý šperk se nejdříve narodí jako myšlenka, poté se z něj stane 3D návrh a poté voskový model. Odtud je stále několik desítek hodin usilovné práce, než vznikne konečný dokonalý šperk. Předtím než opustí dílnu společnosti D.I.C. je každý šperk označen a podroben výstupní kontrole a zabalen do vlastních originálních krabiček společnosti.

Diamantové šperky dodávají pomyslnou korunu pro jakoukoli příležitost. Společnost Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s. vám přináší mnoho druhů šperků pro různé životní radosti:

Diamantové náušnice: S diamantovými náušnicemi budete zářit nejen ve večerní róbě, či na svatební fotografii. D.I.C. vám přináší nepřeberné množství diamantových náušnic pro různé nevšední či každodenní nošení.


Diamantové prsteny: Kdo by odolal diamantovému prstenu? Společnost D.I.C. přináší na český trh prsteny světové třídy, každý z prstenů byl ručně vyroben a je součástí limitované edice. Není nic krásnějšího než ozdobit ruku prstenem s diamantem.Diamantové hodinky: Dodejte eleganci nejen svému zápěstí. Diamantové hodinky jsou vhodný dárek hlavně pro úspěšné muže, kteří si potrpí na kvalitní práci a výjimečný pocit z nošení limitované edice podle vkusu osázené diamanty.
V katalogu společnosti D.I.C. a.s. je zastoupena celá řada dalších šperků např. snubní a svatební prsteny, náhrdelníky, přívěsky, celé diamantové sety atd.
Darování takového šperku je kouzelný okamžik, a proto je nutné učinit tak správným způsobem.
„Diamant je skutečný originál, jež není možné nikdy a ničím nahradit. Tak jako je na vrcholu pomyslného žebříčku všeho nehmotného lidské zdraví, je v materiálním světě na samém vrcholu diamant,“ říká výkonná ředitelka D.I.C. MUDr. Jana Synková.

Na webových stránkách www.dic.as naleznete kompletní katalog šperků.

O společnosti Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s.
Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost, jejíž dceřinné společnosti se nacházejí na Slovensku, v Polsku, Belgii, Srbsku, Chorvatsku, Bulharsku, Rumunsku, na Ukrajině a v Hong Kongu. D.I.C. je členem i akcionářem Antverpské diamantové burzy Beurs Voor Diamanthandel. Veškeré diamanty jsou vybavené certifikátem nezávislé gemologické laboratoře.
Společnost Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s vznikla na přelomu roku 2005. Jejími hlavními aktivitami jsou výroba a prodej originálních diamantových šperků, investičních diamantů a velkoobchod s drahými kameny. Veškeré šperky pocházejí z vlastních dílen a jsou chráněné ochrannou známkou registrovanou v rámci celé EU, výrobní značkou D.I.C a puncovní značkou dle platné legislativy. Partnery společnosti jsou některé přední světové brusírny. Společnost spolupracuje s významnými návrháři a designéry, podílí se na charitativních akcích a napomáhá k utváření kvalifikovaného názoru na diamant. Více informací na www.dic.as.


K dostání:

Showroom D.I.C.
Široká 15
110 00 Praha 1

www.diamantovesperky.cz

Další články z rubriky

Rozmazaný make-up či kruhy pod očima? Jak se zbavit beauty chyb

Rozmazaný make-up či kruhy pod očima? Jak se zbavit beauty chyb

Včera | Každá z nás jistě zná situaci, kdy pospícháte na večírek, nestíháte a jako na potvoru se vám…

Čeká vás vánoční večírek? Takhle byste se měla obléct

Čeká vás vánoční večírek? Takhle byste se měla obléct

13. 12. | Čím dál častěji se stává, že na pozvánkách na večírky je uvedeno, v jakém stylu byste se měla…

Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť

Časté chyby, které v zimě děláme v péči o pleť

11. 12. | Jak už bylo řečeno spoustukrát, v zimě vyžaduje pleť speciální péči. I když slunce nesvítí tak…

Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni

Vánoce 2017 jsou za rohem: Jak si užít advent den po dni

10. 12. | Předvánoční shon je pro většinu lidí velmi hektickým obdobím, na druhou stranu už ve vzduchu vládne…