Jaké sluší ženám šperky? Ty pravé - diamantové. A mužům diamantové hodinky.

| Autor: PR | Rubrika: Trendy

Jak zpívá Marilyn Monroe, Madonna a další, „Diamant je nejlepší přítel ženy“. Pro pány mají ale diamanty také své kouzlo, vlastnictví diamantů byl vždy znak úspěchu a přízně žen. Ponořte se tedy na chvíli do hlubin diamantů a nechte se jimi okouzlit.

Česká společnost Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s. je originálním výrobcem luxusních diamantových šperků. Výroba takovýchto šperků probíhá ve vlastních dílnách, ve kterých pracují zlatníci a faseři s bohatými zkušenostmi. Každý šperk se nejdříve narodí jako myšlenka, poté se z něj stane 3D návrh a poté voskový model. Odtud je stále několik desítek hodin usilovné práce, než vznikne konečný dokonalý šperk. Předtím než opustí dílnu společnosti D.I.C. je každý šperk označen a podroben výstupní kontrole a zabalen do vlastních originálních krabiček společnosti.

Diamantové šperky dodávají pomyslnou korunu pro jakoukoli příležitost. Společnost Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s. vám přináší mnoho druhů šperků pro různé životní radosti:

Diamantové náušnice: S diamantovými náušnicemi budete zářit nejen ve večerní róbě, či na svatební fotografii. D.I.C. vám přináší nepřeberné množství diamantových náušnic pro různé nevšední či každodenní nošení.


Diamantové prsteny: Kdo by odolal diamantovému prstenu? Společnost D.I.C. přináší na český trh prsteny světové třídy, každý z prstenů byl ručně vyroben a je součástí limitované edice. Není nic krásnějšího než ozdobit ruku prstenem s diamantem.Diamantové hodinky: Dodejte eleganci nejen svému zápěstí. Diamantové hodinky jsou vhodný dárek hlavně pro úspěšné muže, kteří si potrpí na kvalitní práci a výjimečný pocit z nošení limitované edice podle vkusu osázené diamanty.
V katalogu společnosti D.I.C. a.s. je zastoupena celá řada dalších šperků např. snubní a svatební prsteny, náhrdelníky, přívěsky, celé diamantové sety atd.
Darování takového šperku je kouzelný okamžik, a proto je nutné učinit tak správným způsobem.
„Diamant je skutečný originál, jež není možné nikdy a ničím nahradit. Tak jako je na vrcholu pomyslného žebříčku všeho nehmotného lidské zdraví, je v materiálním světě na samém vrcholu diamant,“ říká výkonná ředitelka D.I.C. MUDr. Jana Synková.

Na webových stránkách www.dic.as naleznete kompletní katalog šperků.

O společnosti Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s.
Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost, jejíž dceřinné společnosti se nacházejí na Slovensku, v Polsku, Belgii, Srbsku, Chorvatsku, Bulharsku, Rumunsku, na Ukrajině a v Hong Kongu. D.I.C. je členem i akcionářem Antverpské diamantové burzy Beurs Voor Diamanthandel. Veškeré diamanty jsou vybavené certifikátem nezávislé gemologické laboratoře.
Společnost Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s vznikla na přelomu roku 2005. Jejími hlavními aktivitami jsou výroba a prodej originálních diamantových šperků, investičních diamantů a velkoobchod s drahými kameny. Veškeré šperky pocházejí z vlastních dílen a jsou chráněné ochrannou známkou registrovanou v rámci celé EU, výrobní značkou D.I.C a puncovní značkou dle platné legislativy. Partnery společnosti jsou některé přední světové brusírny. Společnost spolupracuje s významnými návrháři a designéry, podílí se na charitativních akcích a napomáhá k utváření kvalifikovaného názoru na diamant. Více informací na www.dic.as.


K dostání:

Showroom D.I.C.
Široká 15
110 00 Praha 1

www.diamantovesperky.cz

Další články z rubriky

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

Jaro se blíží: Jaké bundy a kabáty si můžete pořídit už dnes?

Dnes | Únor se pomaličku chýlí ke konci a mnoho lidí už nedočkavě vyhlíží jaro. To si bude žádat obměnu…

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

Zhubněte tři kila za dva týdny! Stačí udělat si hodinu času denně

19. 2. | Taky tak nerada vstáváte? Pak se ale ani nestihnete nasnídat, natož si zacvičit. Zkuste vstávat o…

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

Vytaste drápky: Jak mít krásné a zdravé nehty

19. 2. | Hezké a upravené nehty by měly být samozřejmostí pro každou ženu, protože hned po obličeji jsou…

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

Dodejte vlasům zdraví: Vyrobte si výživné zábaly z domácích surovin

16. 2. | Zima dává zabrat celému tělu i vlasům. Často během zimních měsíců bývají mdlé, bez lesku a poničené…