Jaké sluší ženám šperky? Ty pravé - diamantové. A mužům diamantové hodinky.

| Autor: PR | Rubrika: Trendy

Jak zpívá Marilyn Monroe, Madonna a další, „Diamant je nejlepší přítel ženy“. Pro pány mají ale diamanty také své kouzlo, vlastnictví diamantů byl vždy znak úspěchu a přízně žen. Ponořte se tedy na chvíli do hlubin diamantů a nechte se jimi okouzlit.

Česká společnost Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s. je originálním výrobcem luxusních diamantových šperků. Výroba takovýchto šperků probíhá ve vlastních dílnách, ve kterých pracují zlatníci a faseři s bohatými zkušenostmi. Každý šperk se nejdříve narodí jako myšlenka, poté se z něj stane 3D návrh a poté voskový model. Odtud je stále několik desítek hodin usilovné práce, než vznikne konečný dokonalý šperk. Předtím než opustí dílnu společnosti D.I.C. je každý šperk označen a podroben výstupní kontrole a zabalen do vlastních originálních krabiček společnosti.

Diamantové šperky dodávají pomyslnou korunu pro jakoukoli příležitost. Společnost Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s. vám přináší mnoho druhů šperků pro různé životní radosti:

Diamantové náušnice: S diamantovými náušnicemi budete zářit nejen ve večerní róbě, či na svatební fotografii. D.I.C. vám přináší nepřeberné množství diamantových náušnic pro různé nevšední či každodenní nošení.


Diamantové prsteny: Kdo by odolal diamantovému prstenu? Společnost D.I.C. přináší na český trh prsteny světové třídy, každý z prstenů byl ručně vyroben a je součástí limitované edice. Není nic krásnějšího než ozdobit ruku prstenem s diamantem.Diamantové hodinky: Dodejte eleganci nejen svému zápěstí. Diamantové hodinky jsou vhodný dárek hlavně pro úspěšné muže, kteří si potrpí na kvalitní práci a výjimečný pocit z nošení limitované edice podle vkusu osázené diamanty.
V katalogu společnosti D.I.C. a.s. je zastoupena celá řada dalších šperků např. snubní a svatební prsteny, náhrdelníky, přívěsky, celé diamantové sety atd.
Darování takového šperku je kouzelný okamžik, a proto je nutné učinit tak správným způsobem.
„Diamant je skutečný originál, jež není možné nikdy a ničím nahradit. Tak jako je na vrcholu pomyslného žebříčku všeho nehmotného lidské zdraví, je v materiálním světě na samém vrcholu diamant,“ říká výkonná ředitelka D.I.C. MUDr. Jana Synková.

Na webových stránkách www.dic.as naleznete kompletní katalog šperků.

O společnosti Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s.
Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost, jejíž dceřinné společnosti se nacházejí na Slovensku, v Polsku, Belgii, Srbsku, Chorvatsku, Bulharsku, Rumunsku, na Ukrajině a v Hong Kongu. D.I.C. je členem i akcionářem Antverpské diamantové burzy Beurs Voor Diamanthandel. Veškeré diamanty jsou vybavené certifikátem nezávislé gemologické laboratoře.
Společnost Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s vznikla na přelomu roku 2005. Jejími hlavními aktivitami jsou výroba a prodej originálních diamantových šperků, investičních diamantů a velkoobchod s drahými kameny. Veškeré šperky pocházejí z vlastních dílen a jsou chráněné ochrannou známkou registrovanou v rámci celé EU, výrobní značkou D.I.C a puncovní značkou dle platné legislativy. Partnery společnosti jsou některé přední světové brusírny. Společnost spolupracuje s významnými návrháři a designéry, podílí se na charitativních akcích a napomáhá k utváření kvalifikovaného názoru na diamant. Více informací na www.dic.as.


K dostání:

Showroom D.I.C.
Široká 15
110 00 Praha 1

www.diamantovesperky.cz

Další články z rubriky

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Jaké oblečení muži nesnášejí? Vyhoďte ho z šatníku!

Dnes | Která z nás by se nechtěla líbit mužům? Ačkoliv to vypadá, že muži našim svrškům nevěnují pozornost…

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

22. 5. | Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj…

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

Může sprchování škodit? Čím si ve sprše nevědomky ubližujete

19. 5. | Pravidelné sprchování je základem každodenní hygieny. I pobyt ve sprše má ale svoje pravidla, která…

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

Podprsenka slaví 100 let: Jaké se nosily v minulosti?

17. 5. | I podprsenka se dá považovat za módní doplněk. A stejně tak, jako se měnil styl oblečení od…