Jarní snění

| Autor: Cindy Kerberová | Rubrika: Trendy

Nebojte se zasnít uprostřed dne a nechat se unést svěžími odstíny jara do světa fantazie plného nádherných barev tak jemných, až se tají dech. Nová kolekce jarních líčidel od Oriflame s názvem Daydream z vás udělá královnu sezóny.

Oriflame Colour přináší pro jarní sezónu 2006 záplavu krásných pastelových odstínů, které se vzájemně doplňují a zvýrazňují. Výsledek působí velmi žensky a přirozeně svůdně. Optimistické barvy tyrkysu, růží a široká paleta béžových odstínů vnášejí do každodenního stereotypu velkou dávku romantiky a zcela nový pohled na krásu ženské tváře.

Barevné snění
Jemnost pastelových tónů se snoubí se sladkými podtóny, aby společně utvářely ucelenou vzhled plný delikátní jemnosti, radostné bezstarostnosti a mladistvé odvahy k experimentování. Matné odstíny žlutých narcisek se na víčkách postupně proměňují do lotosové růžové a to celé završuje lehoučký odstín zelenkavé.

Romantický vzhled vykouzlíte s pomocí několika šikovných pomocníků z limitované kolekce Oriflame Colour. Na ošetřenou tvář naneste tenkou vrstvu sypkého pudru a na tváře zdravíčko v odstínu Love Blush. Poté se zaměřte na oči, na kterých si nechejte opravdu záležet. Ty tvoří totiž hlavní prvek celého líčení. S pomocí palety očních stínů Sweet Love získáte intenzivní a přitom jemný vzhled. Nejtmavší odstín naneste do vnější části horní i dolní části víčka, světlejší do vnitřního koutku a nejsvětlejší odstín paletky použijte do nadočnicového oblouku pod obočí. Pro intenzivní dlouhotrvající efekt ještě oči zvýrazněte konturovacími tužkami Daydream v odstínech ladících s očními stíny. Posledním krokem je vrstva Objemové řasenky 500%.

Nový lesk na rty Daydream si opravdu zamilujete. Jeho lehká, tekutá textura hýčká rty a drobné částečky rozptylují světlo tak, aby zdůraznily vysoký lesk a jemnou barvu. Na den si vyberte odstín Hush v barvě sladkých meruněk.

Ožijte s barvami
I decentní může být intenzivní a přehlédnutelné. Důkazem je linie Daydream Sweet Dreams. Snové tóny béžové, výrazné tyrkysové a zemité hnědé společně rozehrávají smyslnou hru elegance, svůdného ženství a sexy rafinovanosti. Být ženou je zkrátka úžasná věc!

Oči naličte paletou tří očních stínů Sweet Dreams. Světlý mandlový odstín naneste aplikátorem na celé víčko až k obočí. Tyrkysovou barvou zdůrazněte vnitřní koutky očí, rozetřete ji do ztracena směrem k vnějším koutkům. Na ty naneste intenzivně hnědou. Vnitřní spodní víčko zdůrazněte konturovací tužkou v odstínu Peace a hnědou konturkou Wander obtáhněte celé oko. K dovršení zřetelného pohledu naneste na horní i spodní řasy Objemovou řasenku 500% v černé barvě.

Touhu po sladkých polibcích pocítíte (a nejen vy) s leskem na rty Daydream. K působivým očím v barvách béžové, tyrkysové a hnědé se nejlépe hodí odstín Bliss, který celý image doplní a vyváží. Stačí nanést kdykoliv během dne a vaše rty se rozzáří a vy se budete moci směle usmívat na celý svět.

Ve spolupráci se společností Oriflame jsme pro vás připravili jedinečnou soutěž o 5 kompletních sad líčidel limitované kolekce Daydream. Každá sada obsahuje paletu očních stínů Sweet Love, konturovací tužku Serene a lesk na rty Hush.

Soutěž je ukončena. Vyhrává:evca71, ZDENIK123, dadkan, dsipova, Evelina1. Gratulujeme.

Komentáře

Komentářů celkem: 0

Další články z rubriky

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50 kousků!

Zahalte se do hřejivých svetrů, roláků a kardiganů: Vybírejte z více než 50…

19. 9. | Léto je nenávratně pryč a chladná rána i večery nám vtíravě zalézají pod oblečení. Je na čase…

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

Chcete si zachovat letní opálení i na podzim? Zkuste tyto triky

17. 9. | 1 | Období letních dovolených se neomylně chýlí ke konci. Právě jste se vrátila od moře nebo se k němu…

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

Barvíte si vlasy? Pozor na chyby, které vám přidají roky!

15. 9. | Málokterá žena má radost z šedin a dokáže se s nimi smířit. Většina z nás si vlasy barví, ne vždy…

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

Tři módní tipy, které tento podzim musíte mít

13. 9. | Podzim se nemilosrdně přiblížil a venku začíná přituhovat. Je třeba proto obměnit šatník a doplnit…